Svadba v septembri 2012. Kto plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevesticky. ;-) Najde sa tu niekto, kto planuje svadbu na september 2012? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@veronikatt Ja som nasla teraz vo vedlajsej dedine nadhernu novu salu pre sto ludi apytaju 25 eur na osobu aj s jedlom, v noci svedske stoly, plus vyzdoba komplet aj osvetlenie a podobne, Sala je uzasna a cena takisto, ale aj napriek tomu si nepresadim svoje. Jedine co je pozitivne na KD u nas ze si mozem spravit vlastnu vyzdobu, aj ked si myslim ze ma vyde dost draho, lebo ta sala je taka stara komunisticka, a plus navleky na 90 stoliciek poziciavat, a tak aspon to mame kusok od domu no. A hostia sa snad zabavia hocikde, hlavne ze bude dobra hudba a jedlo. Veronika neboj, urcite ti pri vyzdobe pomozu druzicky a podobne :D
Odpovedať
Profilova fotka
@tanta84 fotograf: Jílek a kameraman Zbojovský z Tv
Odpovedať
Profilova fotka
@sany944 to máte super cenu. a ak si navrhneš jemnú (a lacnejšiu :) výzdobu, nájdeš nejakú šikovnú babu, čo vie spraviť kvetinovú výzdobu...tak to bude pekné, lacné a jednoduché. a hlavne máš veľa času na nákup všelijakých vychytávok a nájdenie balónikov, kamienkov a všeličoho za dobré ceny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj my máme termín 15.9.2012 chcela som o 15 hodine ale ten čas mi už niekto vyfúkol,nevadí máme o 15,30 hod, teším sa z toho termínu,je to pre mňa magický dátum
Odpovedať
@kiar333 uz Ti ho niekto vyfukol? :-. ty kokso, ved to je este vyse roka...no ako vidim, musime sa poponahlat. Mne by sa pacil obrad o 15:30...kludne by mohol byt aj o 16:00.
Odpovedať
Profilova fotka
no veď aj mne sa páči o 15,30,o 16tej nebol jedine na hrade....no 15.9 boli už len dva termíny na úrade voľné o 11 hodine čo je veľmi skoro a o 15,30hod
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my mame termin 29.9.2012. Priestor velmi neriesime lebo tam kde chceme mat nemaju ani na tento september nic, kedze je to jedalen ZS. Skupinu uz mame, a fotograf, p. Cerula z Vranova, je v stadiu zajednavania (zatial len mailom mame potvrdene). Kameramana nemame a asi ho ani riesit nebudeme, pretoze na nas vkus pytaju strasne vela. Za tu cenu si mozme kupit full HD kameru a dat to natocit niekomu z rodiny.
Odpovedať
normalne sa mi začínajú páčiť tie prípravy Kameraman zajednany hudba zajednana sala rezervovana a dnes som si objednala aj fotografku a pomoze mi s vyrobou oznamení normalne sa tesíím.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :) aj my mame dátum svadby na september 2012, presnejšie 1.9.2012 ako raduska64. zatiaľ sa snažím zohnať nejakého dobrého fotografa a kameramana za rozumnú cenu tu v okolí. Sálu už máme takže aspoň niečo a času zatiaľ dosť :-) ak môžete poradiť vo výbere kameramana alebo fotografa budem rada, ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ja tiez mam termin 22.septembra 2012 a mam uz objednanu hudbu aj to len vtedy uz mali volne a takisto mam objednanu salu v hotel centrum v ke.neboli st tam nahodou niekto na svadbe ze ako to tam je?lebo sa mi to tam paci aj podla fotiek.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja mam tiez svadbu v septembri - 8.9.2012 a zacala som zhanat salu. No ale som na to sama, lebo moja polovicka si nemysli ze by sme sa tym mali zaoberat tak skoro ]-( tak uvidim
Odpovedať
@lemac ahoj a uz ste nasli nejaku salu?kolko budete mat ludi?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte buduce nevesticky :) Ja sa pridavam k septembrovej svadbe :) Termin zatial nie je pevny, bud 8.9 alebo 22.9. Este nevieme ani kde presne to bude, ci BA alebo MT. Najvacsi problem nam robi pocet ludi, kedze ja mam siroku rodinu a mame aj vela kamaratov, ktorych na svadbe chceme, co by nam spravilo skoro 90 ludi. A az taku velku svadbu nechceme. Takze to budeme musiet nejako sikovne vymysliet, aby sa nikto necitil urazeny, ze sme ho nepozvali na svadbu. Chcem sa zmestit tak do cca 40 ludi. A kedze nemame este tieto zakladne veci vyriesene, nemam ani nic zajednane. Predstavy sice su, no uvidime co sa nakoniec zrealizuje. Snad nam vsetko nezajednate :D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja sa tiež pripájam žienky ;-) 29tý september 2012 :-) :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ahojte, aj ja sa pripájam, termín by mal byť 15.9.2012, to je ale zatiaľ jediný bod celého plánu...ešte sme s prípravami nezačali :-p :-N
Odpovedať
ja sa tiez hlasim do klubu :-) 8.9.2012 x-)
Odpovedať
Baby aj ja mam september 2012 :-D To nas kolko bude? Ved sa ani nepomestime vsetky do tych kostolov a uradov :-D My chceme svadbu v Nitre, zajednavai ste si uz kostol/ salu?
Odpovedať
Profilova fotka
22.9.2012 by mal byt tym dňom D. Este nic nemam a neviem sa ani nejak zorientovat, budem hladat odporucania. Zatial hladam salu v Ba alebo okoli. Predbezne budeme mat asi 50 hosti.
Odpovedať
Profilova fotka
čaute aj my mame v septembri 29. :) ja sa vydávam na Michala za Michala :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :) aj ja sa pridavam ku Vam septembrovým :) konkretne 8.9. Akurat sa snazime zohnat nejaku salu. Nemate niekto nejake odporucania v Trenčianskom okrese? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@veronka38 aj ja sa vydavam na Michala za Michala :-))))
Odpovedať
Profilova fotka
je nas tu už riadne veľa iiiii :-D
Odpovedať
aj ja sa pripájam nevestičky.náš termín je 22.9.2012 :D
Odpovedať
Profilova fotka
@renka1259 my mame tiez datum 8.9.2012 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj ja sa pripájam k septembrovým dátumom. Ja s priateľom sme vybrali termín 1.9.2012, min. pre mňa je to významný termín. Priateľ všetky prípravy nechal na mňa, čo je síce super, no na druhej strane... Sálu už máme zajednaná, p. farára a kostol tiež, i keď časovo som si neni istá, malo by to byť čo najskôr vzhľadom na to, že svadba potom bude pokračovať v susednej dedine. Fotografku mám tiež zajednanú, DJ ešte vyberám, no a na šaty mám čas vo februári, veď vtedy bude aj výstava v Nitre.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte my mame 8.9 tiez super datum, rocne obdobie:)))vidim, ze vela z vas ma datum 8.9! parada!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my máme stanovený dátum 8.9.2012....Zatiaľ máme zajednanú miestnosť, kostrol, hudbu, výzdobu, kamerama a fotografa...
Odpovedať
ahojte rada sa k vam pridam:) aj my ju mame 8.9.2012 :) vidim ze nie som sama :)
Odpovedať
Profilova fotka
jeee, aj my sa berieme 8.9. :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?