Svadba v septembri 2012. Kto plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevesticky. ;-) Najde sa tu niekto, kto planuje svadbu na september 2012? :-)
Odpovedať
Ahoojte prosim neviete mi poradit dobru vizážistku poprad, kežmarok, potrebujem zohnať kozmetičku a kadernicku.
Odpovedať
Profilova fotka
DIevčatá, chcem sa opýtať, aké kvety mám použiť k oranžovej výzdobe?
Odpovedať
Profilova fotka
@eninka27 ja by som dala gerbery, tým že majú rôzne odtiene, dajú sa pekne zladiť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@petik30 tie som práve nechcela :D ale diky :D dokelu, neviem furt :( kaly?
Odpovedať
Profilova fotka
@eninka27 kaly su dobry napad :-). Ja milujem gerbery, takze preto ten navrh :-)
Odpovedať
22. 9. 2012 je aj dátum mojej svadby. Dúfam, že bude pekné počasie!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, tak pridávam sa k vám, svadbu máme 8.9.2012, sme spolu už vela rokov a na ten den sa neskutocne tesim, zacinam mat sice obavy ci na nejaku malickost nezabudnem, je toho totiz dost, skúste napisat, ake inspiracie vyhladane na nete a inde budete aj aplikovat, tie krabicky na darceky pre hosti, to ma uz nudi, mate nejake ine napady, ak ano piste, taktiez sa s vami o moje napady podelim, napr, nad stol zenicha anevesty nebudeme davat srdiecka, ale obrovske nase inicialy, z a m, :)
Odpovedať
Profilova fotka
baby existuju vobec svadobne saty pre kojace matky? ako by ste to riesili? hm? :-| :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky, poraďte mi prosíííím :) Dnes sme boli na úraded ( teda na matrike ) potvrdiť žiadosť o uzavretie manželstva a na fare .... Čiže oficiálny termín svadby je 29.9. o 14 tej , jemine, ja som z tej hodiny cela nejaka nesvoja. Čiže moja prvá otázka : Stíííham ? :D :D :D :D a druhá .... Čo budeme robiť od cca tretej do rána? :D
Odpovedať
@eninka27 veď celý deň bude tvoje, aspoň budeš mať čas to využiť. :) Mi sme ešte nepotvrdili žiadosť ani na matrike ani na fare, možno nám mení termín na 22.9.2012. Nebudeme mať len 20 hostí...a preto ešte som kludnáááá!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@ageisha dufam, ze to stíham :D
Odpovedať
Profilova fotka
@eninka27 bavit sa :))) aj my mame tak :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@eninka27 Vyzeráš byť na fotke taký výrazný typ, takže červená kľudne môže byť, ja osobne mám veľmi rada čierno - biele kombinácie, alebo čierno smotanové, takže ja by som to kombinovala s čiernou. Ale tá červená bude tiež pekná. A ešte topánky - daj pozor, nie som si istá, ale myslím, že ak budeš mať takú výraznú farebnú stuhu, nedávaj si v takej istej farbe plné lodičky, daj si radšej tie sandálky, aby ti na nohách veľmi nekričala tá farba voči šatám. Výrazný farebný pás + kabelka stačí, budeš krásna, vôbec sa toho neboj. Tie šaty sú vhodné ako družičkovské.
Odpovedať
Profilova fotka
No ajote kočky, čo máte nové? Ani nepíšete, ako ste v pokračovaní s prípravami???? :)
Odpovedať
ja este stale nemam obrucky objednane alebo vyzdobu ani kyticu ani saty po polnoci ani topanky!!!!! neviem kde mi hlava stojiiii. Kocky odkial ste objednavali obrucky???dik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
stacho si velmi chvalia...tak skus tam...
Odpovedať
Profilova fotka
eninka27, petik30 aj my mame svadbu v septembri a vyzdobu budeme mat vo farbach sviezej oranzovej a krasnej bledunko zelenej.. a tiez rozmyslam nad gerberami.. suhlasim s tym, ze su nadherne a v roznych farbach.. a prave tuto sobotu som bola na svadbe, kde nevesta tiez chcela fialove ruze a nakoniec v tejto farbe boli gerbery a bola s nimi velmi spokojna a vyzeralo to naozaj naaadherne... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@kittykittyke Ahoj, tak ja som sa nakoniec rozhodla pre hortenzie :-). aj keď na oznámení mám, že ma poteší jedna greberka, lebo nechcem kytice, ktoré sú drahé a hlavne dostaneme kvietky, ktoré ja milujem :-).
Odpovedať
Profilova fotka
@janusska11 vyborne obrucky su v lauragolde, v Trencianskej Turnej maju priamo vyrobnu, len tam musite ratat s vyssou sumou...my sme si tam davali vyrabat...zevraj stacho ma fukane, lahke a nie je to az taka kvalita, ale tak to si kazdy sam musi overit :) my sme s nimi velmi spokojni, su krasne :)
Odpovedať
Profilova fotka
vidim, ze datum 8.9.2012 je velmi oblubeny, u nas v kostole je zevraj uz 5 svadieb a viac sa asi uz ani nezmesti :) ja mam nastastie cez leto ucitelsku dovolenku, takze kopec veci mozem v pohodicke doklepat, ale uz od januara sme na svadbe intenzivne pracovali....aspon nemame teraz take stresy :)
Odpovedať
pridavam sa 8.9. :-) zacali sme riesit v marci a celkom v pohodicke stihame, uz len doladujeme posledne detaily :-)
Odpovedať
Profilova fotka
My 15.9.2012...ešte niekto ? :D
Odpovedať
Profilova fotka
pripájam sa,,, my máme 22.9. 2012 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@maria117 ahojky aj my doladujeme posledne upravy:)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzkaigorkova tiez mame 8.9.2012
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, pridavam sa, nas termin 1.9. :-) uz len tak malo casu a tolko drobnosti treba vybavit....
Odpovedať
Profilova fotka
baby kliiidek, my mame 1.9. a ja este nemam saty ani jedny - ani svadobne ani popolnocne, ani topanky po polnoci a spokojna som :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky :) Akosa mávate? Ja som si včera zarezervovala svadobné šatičky a straaašne sa z nich teším :)
Odpovedať
Profilova fotka
@janusska11 my ešte nemáme obrúčky :/
Odpovedať
@eninka27 Ahoj uz si vybrala kvety :-)? My tiez hladame kvety k oranzovej vyzdobe a tiez sa mi gerbery 3x nepacia, ale asi napokon skoncime u nich, lebo som nasla presne taku istu farbu, ako budeme mat servitky...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?