Svadba v septembri 2012. Kto plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevesticky. ;-) Najde sa tu niekto, kto planuje svadbu na september 2012? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@majusqa77 vy tiež 1.9??
Odpovedať
Profilova fotka
my 8.9.2012 :)
Odpovedať
Profilova fotka
@fiffinkaa ee, my az 29.9. a kusok vyssie - v byvalej slavii :)
Odpovedať
ahojte :) my máme tiež svadbu 1.9.2012 a máme sálu, fotografa, kameraman (moja sestra), koláče, tortu a svadobné šaty. Ako ste s plánovaním na tom hlavne baby z Oravy???
Odpovedať
@key89 ahoj my mame tiez 1.9. pozeram popularny datum ako vsetky datumy v septembri :-) mame salu, kostol, kameramana, dj, fotografku, saty, kadernicku a kozmeticku, alkohol, a na ostatok este mame hadam dost casu, teda aspon myslim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj my máme vtedy:)))) 1.9.2012
Odpovedať
@majuska18 tak toho máte viac :D hoci kaderníčku mám aj ja ale neviem o dobre kozmetičke :( nevieš mi poradiť??
Odpovedať
Profilova fotka
Nevestičky, tak čo Vám ešte chýba? Nám už len obliecť ženícha :-)
Odpovedať
ahojte kocky....tiez mame 8.9.2012....vybavujeme vsetko dopredu, saty, oblek, prstene su uz doma....Dj, restauracia, kostol, kolace vybavene....uz len topanky kupit a vsetky tie drobnosti okolo....ale aspon mame vsetko zajednane a uz len v piebehu augusta doladime detaily. Prajem vsetkym prijemne zazitky pri vybavovani a planovani Vasej idealnej svadby! ;-)
Odpovedať
ahojte ja som svadbu odsunula na druhú kolaj a bola som vybaviť sálu a žiaľ je už obsadená, tak musím nájsť inú. :-(
Odpovedať
@renka1259 Ahoj, aj my mame na ten isty datum svadbu :-) ako ste na tom s pripravami a kde sa bude svadba konat ?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, mám taaakú dilemu, som celu noc pomaly nespala :/ Poraďte mi.... O dva týždne sa mi žení brat a ja som si včera kúpila šaty na jeho svadbu... no, farba je... čo ja viem... smotanková... dú dlhé , úzke, obtiahnuté a celé čipkované.... moj snúbenec mi povedal, že vyzerajú ako svadobné ... a ja som teraz z toho cela nejaka neviem... nešťastná, že som si mala inú farbu... Hodia sa taká farba na bratovu svadbu??? Poraďteee
Odpovedať
Článok sa načítava...
eninka, skús to vymyslieť tak, aby to ako svadobné šaty nevyzeralo, napríklad farebná (možno čierna, alebo červená?) saténová stuha okolo pása aspoň 7 cm široká, nejaký free účes, malá kabelka vo farbe stuhy, otvorené sandálky -smotanové alebo možno tiež vo farbe stuhy a určite môžeš vyzerať sexi a vôbec nie ako nevesta. Ak by si však aké šaty doplnila štrasovou alebo perličkovou bižutkou, do vlasov daj ešte kvietky a si jasná nevesta.
Odpovedať
Profilova fotka
@romanesca veď aj ja som na to myslela, že si dám červené doplnky ..... inak, posielam foto, tak zhodnoťte
Odpovedať
Profilova fotka
baby, kuknite mi na tie šaty... keby som si dala červené doplnky, nebolo by to ok?
Odpovedať
Profilova fotka
@eninka27 to by mohlo byť fajn, ale opýtaj sa pre istotu aj nevesty.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ahojte, pridavam sa k vam aj ja ;) chcem sa opytat ma niektora z vas svadbu s vlastnym malickym babatkom? ako to riesite? popripade nepoznate take forum tu? dakujem :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj my sme septembrovi - presnejsie osmeho. ja neviem, ale nie som tak trochu sialena ked uz vsetko mam? teda okrem veci co sa riesia az tyzden pred svadbou... my s drahym totiz momentalne zijeme v BA a svadba bude doma v PO... naposledy sme boli doma pred troma tyzdnami a pojdeme asi az na nasu svadbu, tak som musela vela veci - teda vlastne takmer vsetko vyriesit takto popredu... a tak krasne som si tie pripravy uzila, ze mi je az luto ze uz vsetko mam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@brkabra ja budem mať sobáš aj s mojími deťmi 2 a 5 rokov, čo už nie su zrovna tí najmenší, ale zavesený budú na mojej mame, a na ich krsnej, to by som riskovala že budem mať do 5 min zababrané šaty. Svadba je v sobotu, v piatok ich zavážam k mamine, v sobotu doobeda mi ich donesú vyštafírovaných na fotenie a zase ich´berú a pak už rovno na obrad..sedieť budú za vrch stolom , jeden z mojej strany, jeden už z manželovej strany..o 21príde po nich teta- maminina sestra a idú buvať naspäť k mamine.. :-D ..vyzdvihujem si ich v nedelu večer.. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@eninka27 byť nevestou tak ťa zavraždím :-D :-D :-D ako toto by som neurobila ani nepriatelovi, heh..no čo už, skús si dať kriklavoružovú štolu k nim , aj farebné topánky a kabelku..
Odpovedať
Profilova fotka
@majuska18 aj my 1.9 a tiež totok isté okrem kaderníčky , vizažistky a koláčov..vidíš idem už aj na to :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@fiffinkaa och, diky :D :D už ich predávam , dufam, ze najdem v inej farbe nejake :D :D urcite ich mením
Odpovedať
Profilova fotka
aj my chystame svadbu 1.septembra :)
Odpovedať
@fiffinkaa super:))) pomalicky ale isto, este mame cas kocanda, stres a panika pridu myslim mesiac pred:))
Odpovedať
ahojte, naša svadba bude 22.09.2012 a už sa na ňu tešíme :)
Odpovedať
Profilova fotka
@eninka27 Mne osobne by vobec nevadilo, keby niekto prisiel v smotankovych satach na svadbu. Inak vsak teraz je to celkom v mode, aby mali aj druzicky svetle farby, vid svadba Kim alebo Wiliama (vid Pipa Middleton). Ak by nemali vediet, ktora je nevesta, tak potom je chyba asi niekde u nich. Pomaly si uz clovek nebude moct obliect ani svetlo zltu, pretoze paleta svadobnych siat sa tak rozsiruje, ze zvysok bude musiet chodit v ciernej.
Odpovedať
Profilova fotka
@fiffinkaa to mas pekne zorganizovane, nas bude mat len 5 mesiacov, tak sa toho obavam lebo kojim a neviem, kazdopadne obrat asi prespi. to by bolo najlepsie riesenie :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@monika3011 moni, diky, uz su vymenene :D :D
Odpovedať
Profilova fotka
my máme tiež 1.9.2012
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?