Svadba v septembri 2012. Kto plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevesticky. ;-) Najde sa tu niekto, kto planuje svadbu na september 2012? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sunshine23 my by sme chceli o 16:00 sobáš...
Odpovedať
mirka135 ahoj Mirka, ako ste pokročili? podarilo sa niečo povybavovať?
Odpovedať
@mirka135 ok pohľadám ti kontakty. Starejšieho máme pána Kramára vraj je velice dobrý aj z ohlasov neviest aj z referencií DJ-ov čo som obvolala. DJ máme pána Košťála z PE. Kameramana zo Svinnej pri BN. Všetci sú cenovo prijateľní nakoľko ani my si nemôžeme dovoliť hýriť. pošlem ti čísla do IP.
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky, ktoré už máte rezervované šaty, tak vám závidím....ja som už obehla viacero salonov v ZA, ale nič ma neočarilo natoľko, že by som z nich bola mimo. Dajte nejaký typ na dobrý salon. Dakujem a prajem krásne prípravy na náš najkrajší deň :)
Odpovedať
Profilova fotka
myyy 01.09.2012 :)
Odpovedať
29.9.2012 :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.mozem sa pripojit? planujeme svadbu,ale este nemame presny termin...august alebo september :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my mame svadbu 29.9.2012 v Pezinku :)
Odpovedať
Profilova fotka
@benczovie Tiez mame taky isty termin :)
Odpovedať
no joo, a ako ste na tom s planovanim, realizovanim?
Odpovedať
Ahojte, my mame svadbu 8.9 :-) a uz sa neviem dockatt
Odpovedať
@tancul1 no joo, a ako ste na tom s planovanim, realizovanim?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@benczovie Tak sme zatial len v zaciatkoch..mame rezervovanu restauraciu,staru radnicu a to je tak vsetko :o)
Odpovedať
My, 15.9. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
My mame 1.9.2012
Odpovedať
aj my mame 1.9.2012
Odpovedať
Profilova fotka
Konečne je tu niekoľko z vás, ktoré máte svadbu 1.9.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
14.9 :) este len zaciatky, miestnost zajednana, kostol, saty, fotograf...to su dolezite veci,a le vela drobnosti este caka:) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj my mame 1.9. :)
Odpovedať
Profilova fotka
My mame 15.9. 2012. :) . zajednane mame: salu, DJ, kameramana, harmonikara na odobierku a pri gratulacii v kostole.,obrucky sa vyrabaju, satky popolnocne a aj svadobne rezervovane hoci rozmyslam, ze zmenim svadobne saty. Su pekne, ale ci viac sa hrabem na nete tym viac krajsich siat som objavila. Hoci vsetky svadobne saty mi boli velke, lebo maloktory salon ma velkost siat 34. :-( . Sice tento rok statnicujem, ale od zasnub skolu flakam. Stale som strcena pri pc a hladam pekne veci na svadbu. :-)
Odpovedať
29.9.2012 :)
Odpovedať
29.9.2012 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
september je proste oblubeny :)
Odpovedať
Profilova fotka
My máme 8.9. v Pezinku :).
Odpovedať
Profilova fotka
29.9.2012 :)
Odpovedať
Profilova fotka
my 1. 9 :) v Bojniciach kočeny ako pokračujete v prípravách? my máme zatial len reštiku, fotografa a zajtra ideme na matriku..
Odpovedať
Profilova fotka
@fiffinkaa jeeho a kde v bojniciach? :)
Odpovedať
Profilova fotka
myy 1.9.2012 :-)
Odpovedať
29.09.2012 :)
Odpovedať
Profilova fotka
@majusqa77 v hoteli Belassy a vy??
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?