Svadba v septembri 2012. Kto plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevesticky. ;-) Najde sa tu niekto, kto planuje svadbu na september 2012? :-)
Odpovedať
Babyyyyyyy potrebujem help :) aj ja mam svadbičku v septembry :) a mám problem zohnať si perfektnú vizážitku v okoli Prešov .. nepoznáte niekoho? ĎAKUJEEEEEEM :)
Odpovedať
@jarusmischo uff... no tak to fakt zavidim :-) ... uz by sa aj u mna mohol dostavit :D
Odpovedať
Profilova fotka
@janedoe neboj, to pride.. ..ja som sa tiez dlho rozhodovala a ked som skusila jedny to bolo uplne jasne :)
Odpovedať
@jarusmischo balhozelaaaam!! aj ja som pri skusani niektorych siat nebola nejak nadsena ale tiez to nakoniec prislo...ze WAAAAWW :)) v ktorom salone sisi rezervovala?
Odpovedať
@veronicka22 ELEGANT STITCH v Žiline ... teraz by som ich najradšej mala doma a stále ich skúšala :D
Odpovedať
Profilova fotka
@sjuhikk hehe v pohode.. my obaja pochadzame z BA, tak tu aj budeme mať svadbu :-) inak je nás tu viac s týmto termínom a ako som chodila po salónoch tak mi aj tie panie tam hovorili, že to je teda žiadaný termín tento rok :-)
Odpovedať
@jarusmischo ano, viem ktory to je. Bola som tam ...ale saty mam nakoniec z ineho salona...:)
Odpovedať
@veronicka22 Z ktorého si si nakoniec vybrala? Ak mám byť úprimná, nemyslela som si, že zrovna v tom salóne si niečo vyberiem ... prvý dojem zo šiat, ktoré som skúšala pred tými mojimi nebol moc dobrý ...
Odpovedať
@jarusmischo ja som v tom salone tiez skusala saty. Jedny sa mi velmi pacili a boli medzi mojimi favoritkami ale nakoniec vyhrali saty zo salonu Bibiana :) pri tych sa mi rozbuchalo srdce :)
Odpovedať
Profilova fotka
@24seli to fakt....teda..tak to by som si mala s tym vyberom šiat svihnut.. :)))) aj ked my byvame v prahe... takze ja budem obiehat salony skor tu..ako na SR... ale tak ved ono uvidime.. :)) kazdopadne..take co som si ja vybrala saty..tak tie zatial v ziadnom salone nemaju... :)))) takze to asi bude musiet na objednavku.. :)))
Odpovedať
Profilova fotka
@sjuhikk a aké si si vybrala? ja odporúčam si aspoň podobný strih najskôr vyskúšať až potom objednať, lebo ja tiež som mala vybraté úplne iné a nakoniec pri skúšaní som zistila že sa mi hodí úplne iný typ, tak také som si potom aj objednala, podľa fotky na obrázku by som si ich ani nikdy nevyskúšala, ešte keď mi ich pani v salóne priniesla, že aj tieto vyskúšame som jej povedala, že nie, že tie sa mi nepáčia, ale keď ma presvedčila a obliekla som si ich som zistila, že to sú oni .. tie moje :-)))
Odpovedať
ahoj mi tiez planujeme na tento termin :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte dievčatá, my budeme mať svadbu 29.9.2012 :)
Odpovedať
ahojte kočky, pripájam sa k septembrovkám :-) náš deň "D" je 15. september 2012 :-) veľmi veľmi sa už teším... rozhodli sme sa pre svadbičku pred 2 mesiacmi, no základ sme si stihli už vybaviť (sála, kostol, fotograf, hudba, výzdoba tak napoly, kaderníčku, vizážistku) ešte nám chýbajú obrúčky, poháre, mne topánočky, drahému oblek a topánky a nejaké drobnosti.. mám už aj šaty a pripájam sa, že musí sa pri nich dostaviť pocíť, že to sú tie pravé, tie NAJ... :-) tešila som sa na dlhé skúšania, no vybrala som si ich hneď v prvý deň :-D mala som obrázky a úplne inú predstavu, no nesedeli mi tak ako tie čo som si napokon vybrala, preto aj určite odporúčam určite vyskúšať aspoň strih pred tým ako si ich budete chcieť objednať z netu. Inak zajednávala som si ich vo februári a pani mi povedala, že už majú na tento termín nejaké objednávky, že celkovo september je veľmi silný na svadby, tak ma to dosť prekvapilo. Skôr som sa obávala, že s tým straším strašne skoro :-) Dokonca aj kaderníčka ktorú som chcela, mala všetko obsadené, takže som si musela nájsť druhú... musím priznať, že som to nečakala.
Odpovedať
07martinka super nas termin je ten isty no z rozdielom ze ja este nic nemaaaaaaam :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@mirka135 tak sup sup, vela veci sa da aj meilom/telefonicky dohodnut :)
Odpovedať
@mirka135 No vážne treba začať lebo september je šialný na svadby aby ste nemuseli brať len to čo zostane. ;-)
Odpovedať
ved prave podla toho ako obvolavam tak mam pocit ze niet uz z coho vyberat
Odpovedať
potrebujem zohnat kameru dj a starejsieho neviete aky je p. muller z topolcian
Odpovedať
Profilova fotka
@mirka135 aky to mas datum?
Odpovedať
15,9
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my máme tiež svadbu v septembri, dokonca hneď 1. septembra. Pomaličky si už nakupujem rôzne čačky na výzdobu a tak... zajednane mame všetko okrem kozmetičky a fotografa...tak veľmi sa už teším... Deň nášho 4.výročia bude aj naším svadobným dňom... krása :-N
Odpovedať
Profilova fotka
my mame 1.9.2012:)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, my máme svadbu na naše 4. výročie .Takže oslávime aj výročie aj náš SVADOBNÝ DEŇ... Bude to presne 1.9.2012, dufam len, že bude pekné počasie a všetko prebehne ako má... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@kika1987 tak ja tiez dufam ze bude pekne pocasie lebo mame v ten isty den svadbu..o 15.00
Odpovedať
My mame 1.9.2012, tak si drzme palce nech je krasne pocasie:)
Odpovedať
@mirka135 si z TO či okolia? Mám zopár kontaktov len záleží aké máš predstavy a koľko chceš investovať.
Odpovedať
luckos som z nitry a moc investovat nechcem ked ti mam popravde povedat bo cela svadba su neskutocne vydavky
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?