Svadba v septembri 2012. Kto plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevesticky. ;-) Najde sa tu niekto, kto planuje svadbu na september 2012? :-)
Odpovedať
@lucique28 mame.... tak jeho svadba velmi nevzrusuje, teda to ze sa vezmeme ano, ale to akej farby budeme mat vyzdobu, ake svadobne, ci popolnocne saty a pod. ho velmi nezaujima.... (neviem ci dakeho chlapa ano...). Pre neho boli dolezite veci sala, matrika, hudba, jedlo :-) a fotograf a to uz mame vybavene.... mozno este kolace ho na chvilku zaujmu.... podobne to bolo i pri projektovani domu. Povedal co chce (technicku miestnost, krb, šopu a dvojgaraz (teraz uz len dvojpristresok) a ostatne bolo na mne.... :-) Tak ja mu tiez velmi nebudem mudrovat do toho od kial zoberieme beton na zaklady, ci kupime, alebo budu rocne miesat :D .... takze som celkom rada, ze sme si to podelili :) ... ved uvidime ci to zvladneme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@janedoe fuha tak to drzim palce :) takze vy uz mate salu aj matriku aj hudbu a aj fotografa vybaveneho?? Kedy mate ten svoj den D ?
Odpovedať
@lucique28 hej hej.... chvalabohu ano. A den "D" je 15.9.2012... teda ak sa nepozabijame pri stavani domu :D
Odpovedať
@katinka87 Ahoj, tak to ste v rovnakom termíne, ako my. My sme len na začiatku príprav, tak snáď sa nám podarí niečo pekné a elegantné... ;) Teraz riešim hlavne sálu, naozaj sa neviem rozhodnúť, že kde, keďže nás bude ako Hujerových :-D aby ma celková suma neprekotila na mieste... Kľudne poraďte baby, budem rada... niečo v okolí BA...
Odpovedať
Profilova fotka
@natalia2203 Ahoj kedy chcete mat svadbicku?
Odpovedať
Ahojte kočky, aj my mame svadbu 8.9.2012..:-) a uz sa tesime, aj ked na mna idu uz nejake tie stresy... akurat zajtra ideme kuknut obrucky do Polska( su tam ovela lacnejsie a nenormalne velky vyber)
Odpovedať
@lucique28 ahoj, máme v pláne 22.09, alebo ak už bude tento termín obsadený ( či už kostol, miestnosť alebo hudba), posunuli by sme to o týždeň/ dva. Vy kedy?
Odpovedať
my máme svadbu 8.9.2012
Odpovedať
Profilova fotka
@natalia2203 Tak to mate dobre,, my to tiez nenapadne posuvame...povodne sme chceli ze v juli,,ale nakolko sme sa stahovali a mali stresy s jednej veci,, aby sme sa upokojili a zacali pomalicky dalsiu vec vybavovat,, ale ja by som sa dotoho najradsej obula hned len drahy je z celej svadby nejak nerovzny..
Odpovedať
@lucique28 ani mi nevrav o strese, ja mám tento rok štátnice, tak som zvedavá, ako sa na ne budem sústrediť... môj drahý sa tváril, že však máme čas na prípravy, a keď som mu tak pribežne čítala komenty a pozerali sme obsadenosť priestorov a hudobníkov,pochopil, že je najvyšší čas sa rozhýbať... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@natalia2203 :)) no drzim palce nech to vsetko dobre dopadne,,,,a hlavne ziadne stresy ,,,hehe tak si hovorim aj ja ale ked citam ze co vsetko treba este vybavit az ma mrazi....
Odpovedať
Profilova fotka
@martulka1990 a koľko asi vychádzajú obrúčky v Poľsku? a kde konkrétne sa oplatí ísť?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@zenulik zrejme máme rovnaký dátum a aj rovnaký problém, tiež neviem nájsť hudbu - ja som už oslovila možno 20 kapiel a všetci sú obsadení
Odpovedať
@caitlin1 no je to na neuverenie ale je to tak, DJ este pozhanas ale zivu hudbu veru nie, (podobný problém sme mali aj s fotografom ale toho už našťastie máme, portretovky a obrad bude fotit) inak co vsetko uz máte?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, pridavam sa k vam, svadbu planujeme v septembri - 8.9.2012 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@meggie111 ahoj , vitaj :) @martulka1990 ahoj , faakt??? Obrúčky z Polska, aj ja som počula, že su lacnejsie, ja to mam relativne blizko, cize, ked sa objavim aj v Jablonke, tak dostanem? :D ci? kdeee?
Odpovedať
Profilova fotka
No dievčence, ja som mala tento týždeň stretnutie s DJ-om a starejším a fakt som spokojná. Starejší síce veľa rozpráva, ale to asi tak má aj byť.
Odpovedať
@eninka27 ahoj, no boli sme v Ziwci, no dvojfarebne nas tam vysli 1400 zlotych, cize nejakych 320 E, ale oproti namestovu je o lacnejsie a ten vyber co tam maju... fuu... tazko bolo vybrat.. posielam ti link http://www.zlotnik-adamek.pl/obraczki... dufam, ze sa ti nieco zapaci :-)
Odpovedať
@caitlin1 ahpj, nas vysli 320 Eur dvojfarebne.... no presne to bolo 1400 zlotych tu ti poslem link http://www.zlotnik-adamek.pl/obraczki... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@martulka1990 dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@martulka1990 Nádherné, ešte keby to nebolo tak ďaleko.
Odpovedať
Profilova fotka
@zenulik máme fotografa, kameramana, sálu, kostol...a vy?
Odpovedať
@caitlin no zatiaľ máme sálu, fotografa už aj hudbu, rieši sa kostol a kameraman
Odpovedať
ahojte, ja mam svadbu 15.septembra. Nakolko som dost akcna tak mam zajednanu matriku, restauraciu, hudbu, fotografku, atd. To som stihla hned prvy januarovy tyzden. No nemal ma ten moj o ruku ziadat :D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak ja uz mam zajednaneho farara (jedneho vo Vrutkach, co nas bude sobasit a jedneho tu v Kanade, co nam bude robit pripravu), salu, jedlo, pitie, kolace, tortu, hudbu, fotografa, kameramana, vyzdobu, dopravu, ubytovanie (ale teraz som si spomla, ze pre mladomanzelov este nie:), popolnocne saty a topanky. A stale nemam svadobne saty, topanky, obrucky a hlavne nemozem zohnat starejsieho! Takeho, co by vedel hrat na harmonike a keby vedel aj po anglicky, tak to uz by bolo uplne fantasticke! Zabudla som nieco?:)
Odpovedať
Profilova fotka
@jarusmischo Nepomýlila si sa náhodou, svadba nebude v septembri 2013
Odpovedať
@sylvial Prečo som sa pomýlila? Niekde som niečo napísala s rokom 2013? Ja si už nepamätám ...
Odpovedať
@kabba ahoj, mozem sa ta opytat, preco nechces mat svadbu medzi 14:00 a 15:00? Dik
Odpovedať
Profilova fotka
@slavka1418 ahoj aj my mae tiez 8.9.2012
Odpovedať
@nat123 Ahoj, jasne :) Lebo fotit sa chceme ist uz pred obradom, takze kvoli svetlu nemusime ist tak skoro. A niektorych hosti mame aj 150 km vzdialenych, tak aby mali aj oni klud a mohli sa pekne pripravit, nemuseli si privstavat. A kym bude obrad, presunieme sa a zacneme jest, bude 18:00, co je akurat cas na veceru a bufet mozme podavat okolo 22:00. Keby sme jedli uz o 16:00, tak by sme museli uz okolo 20:00 podavat bufet a do rana by sa toho urcite aj viac zjedlo. Takze aj z prakticko-financnych dovodov je to podla mna lepsie :) vy kedy planujete? Ci este len rozmyslate? :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?