Svadba v septembri 2012. Kto plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevesticky. ;-) Najde sa tu niekto, kto planuje svadbu na september 2012? :-)
Odpovedať
@jarusmischo ... no to hej :-) som zvedava ako to vsetko zvladneme v dobrom psychickom zdravi :-) Ale tak ja mam vraj na starosti svadbu a priatel dom.... Inac mna do salonov vyhana nastavajuca svokra :-)
Odpovedať
@monika_tomi .... aj ja by som chcela jesennu vyzdobu.... daku hnedo oranzovu... ale trosku sa obavam tej hnedej farby, aby to nevyzera smutne, resp. skor ako na kare ako na svadbe :-|
Odpovedať
@vianocnystromcek my sme rezervovali vyše 9 mesiacov a skoro vššetko bolo obasadené alebo iný zádruhel....ja si to riešim pomaličky ale ist :-| :-| držím pabenky palce :-|
Odpovedať
@katinka87 my mame termin tiež ten dátum, a keďže máe skvleých rodičov a kamarátov kt. pomôžu, tak už máme sálu, kňaza, obrúčky, oznamká - ešte treba vymyslieť, fotografa, dja... takže teraz si na chviločku dávam pauzu, dobrú noc :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@andulka222 no jasne, dokonca aj o komplet svadobnu vzydobu so svadobnymi fotografiami a aj sa hlada tvar pre nafotenie svadobneho katalogu, kukni dreamteam v profesionaloch v organizovani svadby alebo ti mozem poslat ip
Odpovedať
Profilova fotka
@monika_tomi no dreamteam ma specializovanu jesennu vyzdobu, normalne maju svietniky s listovou tematikou a v krasnych jesennych farbach a maju aj nadherne zlte stuhy po 0,40 eur, podla mna by si sa minimalne mohla u nich inspirovata porovnat si ci teda jesen alebo zlto-bielu, a maju dokonca ja sutaz, kde mozes vhrat komplet celu vyzdobu aj svadobne fotografie
Odpovedať
Profilova fotka
@marinapoly ďakujem ti veľmi pekne za tip ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@grasska Ahoj moja, ja mam teraz hlavu plnu vsetkeho mozneho, lebo som zmenila prácu a chodím po kurzoch 300 km od domu, tak neviem, čo skor, ale moj drahý na tom pracuje, v pondelok chce ísť za farárom, aj zajednať sálu, tak uvidím, čo vymyslí :D :D
Odpovedať
Profilova fotka
@zienkazsuzsu hmmmmm no treba hladat a nevzdat sa :))) ! drzim palce
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky,my chceme tiez v septembri 8.ak bude farar moct AK nie tak 1.9,este musime vybavit,len musime najprv dojst z UK,cize potom bude vybavovanie na dialku,ale aj tak sa tesime....
Odpovedať
@eninka27 tak to mas dost daleko a to co mas za pspecializovane kurzy ked tak daleko ... tak my uz mame okrme kostola tak predbezne take najzakladnejsie veci done .... saty este pockaju : ) chceli sme v DK ale v tom termine ked mame dohodnute s fotografom tak je jarmok tak sa nam to skomplikovalo .... tak nakoneic predsa len ten rk ...
Odpovedať
Cavte baby ja mam taky mensi problem , s mojim priatelom budeme spolu tri roky a sme zasnubeni. On sa chce zenit v septembri len ja mam z toho strach ze to nezvladnem, ze mi bude smutno za domovom, proste sa na to este necitim no on je z toho nadseny. Ako ste boli na tom vy??
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte kočeny :) tak ja sa teda pridám. Keď sa naša matrikárka umúdri, tak to bude 1.septembra :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mariabol ja chcem mať tiež prvého a ešte aj vonku obrad, takže sa na dobré počasie spolieham. Ale po minulé roky na prvého nepršalo, to viem isto. Tak treba dúfať :)
Odpovedať
Profilova fotka
@eitsirch teta na matrike v Šali je rovnako "ochotná". My chceme svadbu 1.septembra a ešte aj "mimo obradnej miestnosti", tak to len gúľala očami a povedala, že máme dojsť v apríli. Ona asi nevie, čo všetko treba predtým zabezpečiť :-|
Odpovedať
Profilova fotka
My mame termin 8.9.2012....v Sabinove....zakladne veci uz su...co sa tyka saly, hudby, kolacov :))uz len sa pripravit a hlavne si svadbu uzit a NESTRESOVAT! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kabba Ahoj, aj ja mam termin 15. 09. 2012 , ale sobas budeme mat vo Vrutockom kostole. Ako som pozerala na stranke, tak uz si s pripravami zabehnuta. Ja este len zacinam! A to som si myslela, ze mam casu habadej:):)
Odpovedať
Profilova fotka
@ajinka007 Ahojte, tak aj ja sa pripajam. Svadba bude 15. 09. 2012 a uz teraz mam poriadne stresy! Svadbu si organizujeme sami z Kanady, este ze ma clovek rodinu a priatelov:) Budeme mat aj maly civilny sobas tu v Kanade uz za necely mesiac. Momentalne vsetok moj volny cas zaberaju svadby! To je strasne... Ale pravdou je, ze clovek nesmie stresovat:):)
Odpovedať
Profilova fotka
Taaak môžem sa aj ja pridať. Ten krásny deň bude 22.9 :)
Odpovedať
@monika3011 Ahoj, tak som rada, že aj tvoj šťastný dátum bude 15.9. :) Vlastne si suseda, budete to mať naskok od nás :) A kde budete mať hostinu? My hotel Bystrička :) Svadbu som začala preto tak skoro riešiť, lebo tento rok máme náročný. Ja štátnicujem, hľadám prácu, budeme kupovať a rekonštruovať byt, tak aby sa mi to potom pred svadbou nenakopilo :) Tak takto postupne do toho vŕtam :) A ani by mi to spávať nedalo, však požiadná o ruku som už od júla,... takže už sa vytešujem riadne dlho :-D Fíha, Kanada... to je môj sen.. Milujem hory a divokú prírodu. Ako sa tam žije? Verím že 100krát lepšie ako tu na Slovensku :)
Odpovedať
ahojte septembrové nevestičky :) my sme zacali vybavovat svadobne zalezitosti iba nedavno s tým, ze casu dost ale uz máme velky problem zohnat hudbu uz sme oslovili 4 kapely a vsetko obsadene, takisto nevieme zohnat kameramana... este toho vela nemáme, tak snad sa vsetko stihne ako má. :-) prajem pekny den a uvítam tipy na kameramanov a zivu hudbu na vychode slovenska dakujem :-)
Odpovedať
@karin144 tiež som mala istú dobu tieto pocity, že asi nikdy nebudem vedieť odísť z domu. Hlavne ked sme kupili byt a celu dobu kym sme ho prerábali som si myslela že to nezvládnem. Ale skôr to bolo o tom že som si nahovárala že ked odídem z domu tak moji rodičia to neprežijú. Ale to prejde. Proste ti v ten den bude smutno ale ten život potom - vo vlastnom, v klude a pokoji stojí za to. Ide len o to či si vieš predstaviť žiť so svojim partnerom v jednej domácnosti.
Odpovedať
Profilova fotka
@renka1259 My máme presne ten istý dátum... Akurát dnes sme to boli rezervovať :))
Odpovedať
Profilova fotka
dobré kapely su už obsadený na celý rok....dokonca už niektorý maju rezerve terminy na rok 2013.to sa zdá že do septembra času dosť......kým všetko vybavime.pozháname atd,tak sa nenazdáme a máme tu leto...je okolo toho dosť práce,aj ked sa to na prvy pohlad nezdá
Odpovedať
Baby neviete mi dat tipy na dobru cimbalovku??? Uz som zopar oslovila a su obsadeny ;( musim rychlo hladat dalej....DAKUJEM
Odpovedať
Profilova fotka
@grasska no, ja som mojho poslala vybavovaž o úradoch, tak som zvedavá :D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ahojte :) Ja sa tak vytešujem, konečne máme aj kameramana a fotografa. Takže hlavní dodávatelia sú už objednaní a "zálohovaní" :) (sála, kostol, hudba, kameraman, fotograf, koláčiky, torty ... :) )
Odpovedať
Profilova fotka
@karin144 Ako ze by si to nezvladla ,,my to mame opacne akurat sme prerabali byt a obaja sme boli v takych stresoch no zvlastne pocity,, ale ja sa z toho spamatavam a on by najradsej svadbu oddalil,, ja som chcela mat toto leto prip. na jesen tak uvidime ako tie vsetky pripravy zvladneme ...?
Odpovedať
Profilova fotka
@janedoe a to mate takto podelene? a nevadi ti ze na tebe ostava ta priprava svadby? To mate uplne ako my tiez prerabame bytik no a neda sa vsetko naraz ,,ja som chcela aby bola tento rok niekedy v auguste or septembri tak uvidime ako vsetko dopadne,,
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?