Svadba v septembri 2012. Kto plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevesticky. ;-) Najde sa tu niekto, kto planuje svadbu na september 2012? :-)
Odpovedať
@jarusmischo No my toho tiez este vela nemame. Mame len salu (ved od tej sa odvijal aj termin), fotografku, termin na matrike, hudbu a asi kameramana. My s priatelom akosi velmi nevymyslame, az mi je to niekedy divne :-) Saty zatial ani ja neriesim, myslim si, ze je este na to cas. Aj ked pravdou je skor to, ze si nerada skusam veci :D a z vyberania siat mam hrozu... Hlavne ked vobec netusim ake by som chcela :(
Odpovedať
@janedoe Sme na tom podobne, tiež vôbec neviem, aké šaty by som chcela, na jednej strane chcem jednoduché, ale na druhej strane mám pocit, že pri tancovaní krajšie vynikne bohatá sukňa :) no fakt neviem, ak sa pohneš v prípravách, tak kľudne napíš, potrebujem motiváciu, lebo inak som schopná nechať všetko na júl-august :D
Odpovedať
@jarusmischo Dobre :-) hoci neviem, ci som ta prava, lebo ja to vidim tiez na taky jul august :D ideme totiz pre nedostatok inej cinnosti stavat aj dom :D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,ja sa k pokecu tiež pridávam :) ja mám svadbu 1.9.2012.čo sa týka príprav,tak tie základ.veci máme-kameraman+fotog.(s tými je naozaj velký problém) máme dj,sálu a tiež aranžerku.ešte nám treba rezervovať kostol a potom trošku spomaliť :) a vy ako milé nevestičky?????
Odpovedať
ahojte, pridávam sa k vám :) aj my máme náš deň "D" 15.9.2012 :) neviete mi poradiť kde by sme si mohli v trenčianskom okrese požičať za dobrú cenu limuzínu alebo nejaké pekné svadobné auto???
Odpovedať
Profilova fotka
skus toto, ine nepoznam: http://www.raihummer.sk/
Odpovedať
@dejushka ahoj nie v TO ale u nás na dedine.
Odpovedať
@cibulatko ďakujem ti veľmi pekne. Pozrieme to s priateľom ;-)
Odpovedať
@07martinka ahoj ked chceš ja som našla hammera pítajú 30 eur na hodinu.
Odpovedať
@beatrixlenicka ahoj, to by som ti bola veľmi vďačná, veľmi by som bola rada. Napíš mi prosím ťa kontakt ak máš. Veľmi moc ti vopred ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to je velmi dobra cena. Mohla by som aj ja poprosit ten kontakt?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :) my máme zarezervovaný termin 22.9.2012...chceli sme tiez 8.9. ale uz na našej farnosti boli zapisané 3 páriky tak sme si to dali na 22., ale aj tak si myslim ze je to pekny datum :) mame uz aj salu, a fotografku :) tu mame vyriesenu od zaciatku, kedže to je moja buduca svagrinka :) je profesionalna fotografka, tak sme radi, ze mame o jednu starost menej :)...mam prosbičku: neviete mi odporučiť dobrého DJ alebo kapelu za rozumnu cenu? dakujem :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj,celkom dobrá skupina je TON z Medzilaboriec alebo skupina Chorus z Lipian....neviem teda kolko chceš investovať.ja napr.živu hudbu mať asi nebudem,postači dobrý DJ :-)
Odpovedať
Profilova fotka
milist poslala som ti postu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jarusmischo ahoj :-) no s tým termínom - nie je nás teda až tak veľa na ten termín - to je fakt, ale aspoň budeme výnimočné ;-) my máme zatiaľ vybavený taký ten základ - kostol, sála, kameraman, fotograf, hudba a starejší - ostatné idem doťahovať postupne - veď do septembra času dosť, no nie? :-D s tým vybavovaním ti želám veľa šťastia - fakt je to s tým septembrom náročné, no možno sa na teba usmeje šťastie - ja som sa takto trápila so starejším, ale už to mám chvalabohu za sebou... čo sa týka šiat - ja si chcem dať šiť, no ešte pred tým chcem absolvovať "tour de svadobné salóny", aby som zistila, aký strih mi najviac pristane - potom už len nájdem nejaké tie pravé, tzv. srdcovky na nete a dám ušiť... :-) a ostatné veci ako obrúčky, čaše a tak - to chcem riešiť na výstave v BB...
Odpovedať
Profilova fotka
my ešte len tak kukame a zapisujeme ceny a uvidíme čo sa nám viac oplatí a čo bude lacnejšie.nezdá sa to ale je toho vela:(((( sala sa vybavuje tento týžden,kostol už máme fotograf,kameraman aj kapela tiež tento týžden.pomaly ale isto sa niekam posuvame ale najradšej by som to mala hned vybavene no nejde všetko naraz :(
Odpovedať
@eninka27 Ahoj tak ako tos tebou vyzera ? co uz mate zajednane ? a nakoneic ke to budete mat ? ja osm aj zabudla ktory dent to mate ?
Odpovedať
@andulka222 Jar a jesen su take najatraktivnejsie :)
Odpovedať
Ahoj, my máme tiež svadbu v seprembri 2012, konkrétne 8.9.2012.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my mame svadbu 29.9.2012. Najpodstatnejsie veci uz su zajednane, zostava uz "len" kooooopec drobnosti... ako ste natom vy?? :-)
Odpovedať
my mame 8.9.2012
Odpovedať
Profilova fotka
my mame 15.9. uz teraz mam stresujuce sny
Odpovedať
@andrea.ba ... podobe :D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja ju mam 1 septembra, a dufam, ze ak boh da tak pod holym nebom, lebo som si dala vazne zalezat a bude nadherna, s hnedymi navlekmi a korzetmi na stolicky v staroruzovej farbe, kvety budu tiez ruzovej farby v kombinacii s olivovo zelenou a cokoladovo hnedou, a dekoravane budu stoly vsetkou moznou cokoladou a olivami, fotime tiez vonku s farebnymi lampionmi a s lampasmi v roznych velkostiach ;)
Odpovedať
@janedoe No páááni, tak to budete mať teda o zábavu postarané, ale zase je super mať svoje hniezdočko. My sme konečne zaplatili zálohu za sálu. Tak mám z toho taký lepší pocit. Moja mamina by ma najradšej už hneď vyhnala do salónov, tak sa teší zo svadby - aj keď nechápem, však som nebola až taká zlá dcéra :-D
Odpovedať
@monika_tomi No tak sme pár kameramanov obvolali a majú ešte voľno, tak si teraz ideme vybrať toho správneho. Zaplatili sme aj zálohu za sálu. Ja by som chcela ísť na svadobný veľtrh do BA a spojiť to aj s nákupom v Ikea. Pár drobností do bytu sa vždy hodí, tak uvidím, či sa mi to aj podarí. Poháre a výzdobu budem riešiť asi až cez leto, alebo ako ty hovoríš, na tých veľtrhoch. A akú farbu výzdoby by si asi chcela?
Odpovedať
Profilova fotka
@jarusmischo @jarusmischo a baby nechcete vyzdobu komplet celu vyhrat?
Odpovedať
Profilova fotka
@marinapoly bezi nejaka sutaz?
Odpovedať
Profilova fotka
@jarusmischo tak veľa šťastia pri voľbe... ;-) noooo, spájaš veľmi dve dobré veci, no ja by som tam išla ešte zbytočne, lebo momentálne mi potrebujeme ešte len stavebné materiály :-) výzdobu - fuuuu, mám strašnú dilemu - chcela by som jesennú výzdobu, no farebne to neviem nejako zladiť, aby to v sále vyzeralo tak že waaaau, tak stále dilemujem... pôvodnú som mala vymyslenú žlto-bielu, no ako som to videla, tak mi to už tak do oka nepasuje... ty ako? ktorá farba ťa láka?
Odpovedať
A MY tieeeeeeeeeeeez! :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?