Svadba v septembri 2012. Kto plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevesticky. ;-) Najde sa tu niekto, kto planuje svadbu na september 2012? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak aj my sme sa definitívne rozhodli pre september :)
Odpovedať
@beatrixlenicka a kolko je dobrá cena? resp..rozumná..a za kameru?
Odpovedať
@lillinka01 no som zo žilinského..nemyslím si, že by mal byť najdrahší...a jedna fotografka po prvý tanec 400 a dalsi do noci 450...ale obidvaja od príprav..cize tiež asi od nejakej 12tej
Odpovedať
ahojte aj mi planujeme v septembri konkretne 8.9.2012 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@anezka1987 vitaj :) máme rovnaký termíínik :)
Odpovedať
No baby, my máme fotografa známeho za 150€. Takí tí profíci u nás stoja 400-500€ (Topoľčany). Kameramana máme za 230€ normálne, prípadne 270€ HD. A povedali sme si s frajerom, že asi tú kameru netreba nejak preháňať pretože DVD si pozrieme po svadbe, potom si ho pozru naše deti a potom si ho pozreme možno ešte raz. a myslím že na tieto účely poslúži rovnako dobre to naše za 230 ako aj to za 800-1000€. Každá sme iná ale myslím si že každá rovonaká v tom, že pred svadnbou sa každé euro zíde.
Odpovedať
@eninka27 Dakujem no tak super a ako pokračujete s prípravami
Odpovedať
Profilova fotka
@anezka1987 dnes som sa bola opýtať na jedno miesto, to je už bohužiaľ zarezervované a moj brat bol dnes na mestskom úrade po oznámenie o sobáši a že ... "Hrabte sa čím skor, lebo ak je viac ako 5 svadieb v ten deň, tak už nepovolia. " No dokelu :( :(
Odpovedať
Profilova fotka
Dúfam, že to kočky dopadne podľa našich skromných predstáv :) Držme si prsty :) Pozdravujem vás všetky :)
Odpovedať
@eninka27 To dúfam, že podľa našich skromných predstáv. :-) Držím :-) A mne sa smiali, že som plánovala 10 mesiacov do predu , teraz už iba 250 dní :-)
Odpovedať
Ahojte, my sa tiez chystame. 8.9 2012 bude ten den D :o)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte nevesty.ktora z vas by vedela pomoct pri vybere datumu sobasa.rozhodujem medzi 8.9 a 22.9 a 29.9 2012.vobec sa neviem rozhodnut co poviete vy?ktory datum je najkrajsi?
Odpovedať
@salome291 My sme tiez premyslali nad 8.9., ale nakoniec nam vyber ulahcili okolnosti (volna sala a fotografka) a nas den D bude 29.9. a cim dlhsie mame ten termin stanoveny, tym viac sa nam paci... :) mysim, ze poradit je tazke, rozhodnut sa musis Ty a Tvoja polovicka ;)
Odpovedať
...ahojte tak my sme vybrali 29,9...:)....verím, že bude šťastný...:) ;-)
Odpovedať
dakujem velmi pekne za Vase rady.hadam vyberieme dobre.
Odpovedať
ahojte budúce septembrové nevesty :-)
Odpovedať
@eninka27 och to ma mrzí no to je taky datum a celkovo aj mesiac plodný na svadby :-) aj my v kostole mame 2 svadby už :-(
Odpovedať
@salome291 ja som sa tiez nevedela dlho rozhodnut a stale som spekulovala, ktory datum je ten pravy :-) A nakoniec sme skoncili podobne ako luucaatkoo a rozhodla sala. Budeme mat totiz vyse 100 ludi a jediny volny termin saly bol 15.9. Nuz a veru... od kedy mame datum, tak nespekulujem a neskutocne sa tesim. A tiez verim, ze to bude ten naj naj naj :-) Ved aj moj priatel mi stale hudol do hlavy, ze nezalezi na datume, lebo ktorykolvek den si ma vezme (aj napr. 13. v piatok) bude pre neho ten najlepsi a najkrajsi :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. tiež máme svadbu v septembri, konkrétne 15-teho... a mám vybavené v rámci "prvého" kola vybavovačiek takmer všetko okrem starejšieho - nemám na nich nejaké šťastie - tak vás chcem poprosiť nemáte náhodou niektorá kontakt na Jožka Blaha z BB???
Odpovedať
@salome291 u nás napríklad rozhodlo to že ujo môže pricestovať na 8.9. takže nám to uľahčil
Odpovedať
ahojte nevestičky my mame svadbu 29.9. neviete poradit dobreho kameramana z Oravy najlepšie by bolo aj s DJ.
Odpovedať
Ahojte.. Tiež máme svadbu 22.9.2012 .. Vybrali sme si tento dátum preto lebo priateľ má vtedy narodeniny, a povedal že iný darček ako zobrať si ma za ženu nechce:) Máme zajednanú sálu, hľadáme svadobné oznámenia, a rozmýšľam či mám už zháňať aj šaty, len neviem či to nie je skoro....
Odpovedať
ahoj aj my sme predbežne dohodnuty na september
Odpovedať
@janedoe @monika_tomi Ahojte, babky, máme rovnaký termín svadby :) Som rada, lebo už som mala mierne depresie, že všetci si vybrali zvyšné septembrové termíny a ja nebudem mať s kým "stresovať" :D :D Ale čo sa týka príprav, máme objednané iba koláče, torty, sálu a predbežne kostol. Hádam budúci týždeň vybavím kameramana a fotografa. Šaty zatiaľ neriešim, aj keď už by som asi mala, či? :-S
Odpovedať
@jarusmischo ahoj..my mame tiez svadbu v septembri...a s tymi kameramanmi uz je aj teraz dost velky problem..
Odpovedať
Profilova fotka
Chcete mat na svadbe nieco netredicne?a co tak ohnostroj!
Odpovedať
@anezkka1 no nestraš. Fotografov máme viacerých v zálohe, aj nejakých známych, ak by bol fakt problém, ale teda toho kameramana hneď zajtra kontaktujem.
Odpovedať
my sme zvazovali 22 a 29.9 nakoniec sme sa rozhodli pre 29.9 priatel ma dokonca vtedy aj meniny, tak sa z toho este viacej tesi :) zatial mame kameramana, dj so starejsim, salu a kostol..uz treba len fotografa :)
Odpovedať
@luckos ahoj, kde budete mat svadbu?v TO??
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?