Svadba v septembri 2012. Kto plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevesticky. ;-) Najde sa tu niekto, kto planuje svadbu na september 2012? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sany944 Presne tak. My mame termin svadby 15.9.12 a stala máme podla mojej polovičky čas. :-) Ale tak uz sa pomaly puštam do toho 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata, ja mam svadbu 8.9 v Bratislave v novom kostoliku vo Vajnoroch. Zatial mame vybavenu salu, kostol, fotografa a oblek pre priatela..prosim vas keby ste mi mohli poradit nejakeho nie velmi draheho dja a kameramana v okoli Ba a nejake salony kde by sa dali poziciat saty..som uplne bezradna :) dakujem ! a drzim vam vsetkym palce. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@nedielka ahoj, no ja som tiež nad nimi uvažovala - svadobná agentúra Kameník ale veľa ludí ma odradilo, takže som si povedala, že si to všetko zariadim sama, aj bez ostatných :)
Odpovedať
@filajka ahoj, my sme tiez chceli leginusa ale na 22 uz bol obsadeny a podla mna tento je uz davno beznadejne obsadeny na cely september. Skus mu co najskor zavolat a aspon sa informovat kedy ma volne? Inak odkial si? My sme si nakoniec zajednali Dj DEE, na neho uz tiez velmi dobre ohlasy.
Odpovedať
@veronicka22 som z RK, ale máme chalupu v Párnici, takže ešte sme sa úplne nerozhodli, či to budeme mať v RK alebo niekde na dolnej orave, ja som doma tam aj tam ;) a záleží to aj od sály, lebo ešte nič nemáme dohodnuté :D ešte len pred pár dňami ma priateľ požiadal o ruku a chcem zariadiť kostol, sálu a DJa teraz a mať do cca júna pokoj..
Odpovedať
@filajka ahaaa:) tak blahozelam, to si este cestva snubenica:) kedy asi planujete svadbu? Mna priatel poziadal o ruku takto pred rokom zhruba
Odpovedať
@veronicka22 tak chceli by sme tiež v septembri alebo v októbri 2012, priateľovi sa nepáči, ked je pár zasnúbený viac ako rok..on mi stále vravel, že ak ma požiada o ruku, tak do 2-3 mesiacov bude svadba..ale som ho musela s týmto zrušiť :D a ked mu jeho kamoš povedal, že on mal zarezervovanú sálu rok dopredu, tak trochu zmenil názor :) nastastie! :)
Odpovedať
@filajka veru, chlapi si myslia ze je vsetko volne a ze na vsetko je cas :) mne hovor, hehe :DD Chvalabohu, ze sa mu otvorili oci a takto si mozete v klude porozmyslat o datume a zacat s rezervaciami ... :) vela stastia
Odpovedať
ahojte podľa tích našich drahých, na všetko je čas asi by sme sa asi nikdy nezobrali. Ja som chcela najprv v máji, ale to už bolo veľa obsadeného a nechcela som robiť žiadne kompromisi. Tak mám september. Treba dopredu plánovať, ale zase to netreba prehánať.
Odpovedať
Profilova fotka
Tiež sa pridávam, termín máme 29.9. :)
Odpovedať
beatrixlenicka máš pravdu tie naše budúce polovičky majú na všetko čas.Ja som tomu môjmu musela surovo povedať že svadba nebude dovtedy kým sa o ňu nezačne aj on zaujímať a angažovať sa na jej prípravách.Najprv sa urazil no do večera už obvolával hudobne skupiny a pekne mi teraz vo všetkom pomáha.
Odpovedať
Profilova fotka
aj my máme svadbu v septembri a to 8.9. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@dandy26 Tak to je super, že ti pomáha. Našim chlapom je úplne jedno akú budeme mať výzdobu, kde to bude..... :-( Iba na jedinom záleží, že nás ľúbia a chcú s nami byť do konca života , na ostatnom nezáleží. :-)
Odpovedať
@sepkev Nooo moja už to tak vyzerá ale ešte nie sme jasní. :-D záleží od dodávateľov. 8., 15, alebo 22. Tento týždeň to snáď dotiahnem a bude to jasne. Nemáš tip na kameramana?
Odpovedať
pridavam sa, my mame svadbu 15.9. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak sa pridávam aj ja. Ako vidím 22.09. bude bohatý dátum na svadby :-) Pomaličky začíname s prípravami
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, aj podla mojej polovičky je stale na vsetko cas, ale ja som sa uz pomaly pustila do priprav. A fotografa a kameramana uz mame. Takže teraz miesto pre hostinu zajednat a ostatne ma trosku cas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beatrixlenicka presne tak. Treba pomali vsetko planovat a vybavovat. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj my mame 8.9.2012, vtedy mame vyrocie piatich rokov nasho vztahu :D
Odpovedať
Profilova fotka
my máme 15.9.2012 - ja mám vtedy narodeniny...a stále sme snívali o tomto dátume
Odpovedať
Babyyy a už riešite aj šaty? Či to mám tak v júni čas? :) Termín máme 22/9
Odpovedať
Profilova fotka
@yvanielka aj my máme 22/9 a ja si kukám šaty stále :-D pôjdem na výstavu 15.1.12, snáď sa mi tam podarí vyskúšať tie čo som si vyhliadla, ak nie tak pôjdem do salónu ale na prvú skúšku idem 26.1.12 a už sa teším !!!!
Odpovedať
@rommynka Ideš na výstavu tu v BA? Počula som, že tam je dosť drahé vstupné a nič tam nieje.
Odpovedať
@rommynka kukať to kukám aj ja stále, ale myslela som, že to stačí tak 3 mesiace pred svadbou, no teraz som na pochybách :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beatrixlenicka vstupné je 5 EUR to sa mi nezdá až tak veľa a idem tam prvý a posledný krát (teda ak sa nebude vydávať nejaká moja kamoška a nezavolá ma tam :) ) a je tam salón ktorého šaty sa mi veľmi páčia a tak isto aj obchod s obrúčkami, tak sa idem pokukať. @yvanielka mne sa to zdá v poho začať skúšať a vyberať šaty, kým poskúšam všetky čo sa mi páčia tak bude aj marec a 6 mesiacov pred svadbou už určite chcem mať zajednané šaty, veď nové modely už nebudú, tak na čo čakať. ak sa mi nejaké moc zapáčia a budú mi dobre sedieť tak si ich zajednám aj v januári :-D
Odpovedať
@rommynka prosim ta kde je vystava 15.1 ??
Odpovedať
Profilova fotka
@veronicka22 v BA hotel Carlton
Odpovedať
ahoj @bliss71 ...ako hudbu mame jedneho nasho znameho, ktory uz dlho robi DJ, takze ma skusenosti:)...teraz este cakame do konca januara na tie volne terminy sal..a potom uz mozme vsetko rezervovat na presny termin kedze teraz je to len priblizne:).....aj ja asi skusim uz pobehat salony tu v snv a pp....ten Sisi je vraj dobry....
Odpovedať
@rommynka radšej skús v inchebe tam je až 150 vystavovateľov, vstupné je tiež 5 eur, ale je tam toho omnoho viac.
Odpovedať
@beatrixlenicka hej tam sa chystam aj ja. Uz sa tesim. Nevies ci sa tam daju svadobne saty aj vyskusat?? Alebo sa na ne iba mozem pozriet?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?