Svadba v septembri 2012. Kto plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevesticky. ;-) Najde sa tu niekto, kto planuje svadbu na september 2012? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sylvial a už si aj nejaké rady vyskúšala? :) Či este mas cas? :) @majinka33 a kde máte svadbu a akú velku? :) @petka73 no, alkohol Ti je dost dolezita vec na svadbe :D a v akom kostole sa berete? Lebo my sme zmiesani a ja neviem co mi k tomu treba
Odpovedať
Profilova fotka
Dievčatká moje, keď moj drahy je katolík, ja evanjelička a bereme sa v katolíckom kostole , tak je to ok? Neviete, ci nieco k tomu nepotrebujeme, alebo ako to je... inak, pocula som, ze sa da , ked pride aspon sa prihovorit aj evanjelicky knaz ..... neviete o tom nieco? Dakujem
Odpovedať
@danniellka ahoj ja mám tiež v kostole v rači ukáž fotku, či to je ten istý?
Odpovedať
Profilova fotka
@beatrixlenicka Nenasla som skoro ziadne fotky, ale pozri tuto stranku, tam hore uvidis dva kostoly a je to ten sedy nalavo, a ked si das uplne dole foto galeriu, tak tam je aj vnutro :-) http://www.fararaca.sk/
Odpovedať
@danniellka ten na lavo a je taký do modra, ja sa v nom vydávam tiež 22.9, týždeň pred tvojou
Odpovedať
Profilova fotka
@beatrixlenicka To je ale nahoda :-) my mame zatial tiez rezervovany termin 22.9., ale kedze miestnost mali volnu 29.9., tak to mame vtedy, len to musime este u farara zmenit
Odpovedať
Profilova fotka
@eninka27 Hlavne, všade nosím túto knižku zo sebou a všetko si tam zapisujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@beatrixlenicka Ja by som chcela mať v kostole. Termín 8.9.2012. A ty?
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my mame termin na 8.9.2012 :) Bude to v Bojnickom zámku v Zlatej sále.
Odpovedať
@eninka27 ja sa idem krstiť v rímskokatolíckom, drahý je krstený v gréckokatolíckom, v tom mal aj birmovku, ale prijímanie má v rimo, tak asi v rímo, ale zatiaľ som sa v kostole ešte nepýtala. Treba ísť už teraz kostol vybavovať? Vôbec v tomto nie som zbehlá. Známa - katolíčka si brala evanjelika, mali svadbu v evanjelickom kostole, ale za prítomnosti oboch kňazov. Viem, že si tým mali menšie problémy, ale to bolo asi 10 rokov dozadu. Držím palce :)
Odpovedať
Profilova fotka
@eninka27 kamoška je evanjelicka, on katolik a brali sa v evanjelickom a bolo to ok.. zase druha je katolicka, on evanjelik a brali sa v katolickom a dalo sa to, ale on nehovoril sľub, iba mohol povedat, ze si ju berie a nedavali im potom ani prijimanie. ale myslim, ze ono to zalezi aj od farara..niektorí nechcu sobasit dvojice, ked obaja niesu katolici..
Odpovedať
@danniellka o koľkej hodine?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@fififezka v kostole v rači 22.9.2012
Odpovedať
@jannullka Ahoj, tiez som chcela svadbu 8.9.2012 v Prievidzi, ale potom som si to rozmyslela, kedze pravidelne druhy septembrovy vikend byva banicky jarmok a vtedy je sialena zapcha v meste, takze si sprav casove rezervy, ak sa budes presuvat po Prievidzi :) nakoniec som sa rozhodla prave kvoli jarmoku o tyzden skor :)
Odpovedať
Profilova fotka
@beatrixlenicka O hodine sme sa zatial nebavili. Chceli by sme to tak nejak medzi druhou a stvrtou
Odpovedať
Profilova fotka
@lusi2012 Na ten banicky sme pripravení, dufam, ze nam tie nase casove rezervy vystacia :) je to sranda, lebo my sme zas povodne mali datum toho 1.septembra, ale kedze mi ani kadernicka nevedela povedat, ze ci bude ten sviatok robit, lebo ze niekedy cez take sviatky nerobieva a este aj ta hudobna kapela Rytmik, ktoru sme chceli, uz bola na 1. zajednana..A tiez ich mal niekto najskor zajednanych na 8. septembra a potom to zmenili na 1.septembra.
Odpovedať
ahojte...ja som na tom rovnako ako yvanielka...tiez mame termin svadby 22.09.2012 a predbezne je to len zajednana sala.
Odpovedať
Profilova fotka
@petka73 ved ja som tiez bola kamoske na svadbe a mala oboch knazov, to by bolo uplne najlepsie :) Ja planujem vybavovat od noveho roka :)
Odpovedať
Profilova fotka
@jannullka joj, ved dufam, ze s tym nebudeme mat problem , nechapem, preco z toho niektorí robia take ofuukanosti, naozaj, je to podla mna jedno, nie som budhista, ale sme krestania , och
Odpovedať
Profilova fotka
@marys32 aj my máme 22.9.2012 a už sa neviem dočkať, najradšej by som všetko ponakupovala :D
Odpovedať
@eninka27 problém nebude žiadny, ľudí si nevšímaj, niektorí mali, majú a bohužial reči budú mať, ale hlavne, aby vy ste boli spokojní a šťastní.
Odpovedať
@rommynka ja cele dni v praci len svadobne saty a doplnky obzeram na nete, ale zatial som nebola skusat, to je len taky priskum trhu :) a kde mate vy svadbu? my v leviciach.
Odpovedať
ahojte nevesty, ja som tiez septembrova ak sa nic nezmeni :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petka73 máš pravdu, len či farári budú ochotní :/
Odpovedať
Profilova fotka
@ifffka vitaj :)
Odpovedať
Profilova fotka
Inak kočky, dnes mi prišiel svadobný bedeker, no to je uuuplne že pecka vec... len som prišla na to, že to idem dať ako vianočny darček pre brachovu snubenicu, lebo oni sa beru uz v maji :D a ja este jeden objednávam :) paraaaaaadaaaa :)
Odpovedať
Profilova fotka
@marys32 ja som na tom rovnako, celé dni sedím pri PC a hľadám :D @eninka27 a o čom je ten bedeker? je tam niečo zaujímavé???
Odpovedať
tiez ma to zaujima ci je tam nieco zaujimave ?
Odpovedať
Profilova fotka
@majinka33 ahoj ja som zo SNV a mame tiez 8.9.2012 a ako hovori tinka01 vela veci treba dopredu..my mame salu objednanu uz asi polroka preistotu,,mame aj hudbu, kameru a foto, zvysne veci budem az po novom roku :-) máš predstavu kde by ste chceli mať svadbu?či v SNV či v PP?
Odpovedať
@jannullka Neboj sa, to sme neboli my :) ja som zajednavala hudbu len tento tyzden :) a tiez sa trochu obavam, ako to bude s dodavatelmi, ked je statny sviatok, ale hadam to nejako prezijeme :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?