Svadba v Septembri 2010. Ako skoro a s čím začať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky! Chcela by som sa s vami poradiť. So snubencom plánujeme svadbu v septembri buduceho roku, cize v roku 2010. S cim zacat ako prvym a ako skoro pred svadbou? Nemam ani len tusenia, ako skoro treba ist vyberat saty, ci ist na urad pre ziadost atd atd... Prosim poradte!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky tiez som tu dlho nebola no co sa tyka toho tlacenia na xlapov mam asi jedinu vyhodu ze moj je za vsetko takze ziadne problemy nemam ze by som ho musela do niecoho tlacit ja som skusala zajednat kameramana ale mal na nas datum obsadene tak ma to trosku sklamalo ze som prestala hladat dalej neviem kedy ma to zase xyti :-D :-D tiez nesuhlasim s jahodkou lebo ked chce mat ozaj niekto svadbu taku aku si predstavuje tak nestaci na to 2ci 3mes.kazdy jeden DOBRY fotograf,kameraman,frekventovana sala,urad kostol neni mozne vybavit 2mes.pred.ja uz som musela menit datum kvoli fotografovi a kameraman ma tiez na nas datum obsadene teda na cely septem.2010takze nie je o com
Odpovedať
Profilova fotka
Hedunecka: No super ze si zasa zavítala :-) Ja planujem fotografku kamošku, ale ona sa teraz v sobotu vydáva, za Izraelčana, tak si ju budem musieť fakt velmi napevno zajednať aby na tu moju svadbu nezabudla prisť z toho Izraela :-) Ale robí perfektné fotky tak sa tešim, chcela som aby nas nafotila aj na oznamko, tak uvidime... A kameraman - mohla by to byt aj ona, lebo aj to perfektne ovláda, len to by sa nedalo, aby to vsetko stíhala zachytit, aj kamerou aj fotografom, tak uvidime....
Odpovedať
mila miruskatt. nechcela som uz reagovat, lebo si asi velmi mladunka a nepochopila si suvislosti. ja som len chcela povedat, ze su v zivote ovela dolezitejsie veci, ako mat na svadbe vsetko tip-top od DJ, fotografa, farby servitok a sviecociek. ale to Ty nepochopis, kedze ako som spravne pochopila, som sa Ta dotkla. a mimochodom na hrade mame len obrad, ktory vobec nebol drahy (to je podla mna ta najdolezitejsia vec - miesto, kde si poviete ano), saty nemam za 40 tis. ale za uplne normalnu beznu cenu a obrucky mi spravili v laura gold, su nadherne a hotove boli za tyzden a pol... mozno si na mna este spomenies, ked sa ti mesiac pred svadbou, ktoru si planovala rok dopredu stanu uplne ine veci a budes musiet zhanat a na rychlo vymyslat ine alternativy uz som tu citala, ze aj DJ zabudol, ze ma ist hrat na svadbu a isiel hrat inam ...inak drzim palceky a nebolo to myslene v zlom....
Odpovedať
Profilova fotka
Jahodka35: Neviem kolko mas rokova ale ja sa teda za "velmi mladucku" nepovazujem, mlada som ale pod pojmom velmi mladucka si predstavim 17-18 rocnu babu...ja mam 26, v den svadby budem mat 27. Takze asi tak... Ja nehovorim ze su neni dolezitejsie veci ako svadba, samozrejme ak nemame zdravie a podobne veci tak nam je organizovanie svadby na dve veci.... Ale neviem ako ty, ale ja sa idem vydavat raz za zivot, a urcite to nebudem brat "len tak" s pocitom je mi je to jedno! Prepac ak nechapem tvoje zmyslanie, ale ja mam ine zmyslanie ako ty a ak ti to vadi, tak prepac ze zijem.... Nejde o to ci si sa ma dotkla, ale o to ze si nam tu div nevynadala a neviem co... Mne je jedno ako si ty zorganizujes svadbu, je mi to uplne jedno, ak to zvladas za tyzden, tak kludne.... Ja si veci zariadim podla svojho uvazenia... a ak si citala vyjadrenia ostatnych bab (napr.Hedunecka ti pisala o svojim problemoch) tak musis uznať ze sa to nedá len tak brať na lahku vahu... Neviem kto z tvoho okolia mal takeho "zodpovedneho DJ" ktory sa na to slušne povedane vysral, nehnevaj sa ale to pri korektnych a serioznych ludi nehrozi... A my takeho DJ mame, to oni museli mat teda riadne cislo ked jednoducho na ich termin zabudol, ale aj taki su, beriem to.... Ani moje vyjadrenie nie je myslene v zlom, ale tiez si myslim ze buzerovat tu niekoho len pre to ze ma ine zmyslanie a ine predstavy ako ty, je dost sebecke!
Odpovedať
Profilova fotka
Jahodka35: A ozaj, do temy Svadba v roku 2011 si uz pisala???? Dufam ze si ich tam jemnejsie zdrbala ako nas tu..... Nikto ti neberie tvoje vyjadrenia ci postrehy alebo napady, ale stacilo keby si pridala svoje plany a zdrzala sa komentárov na nase plany....
Odpovedať
tvoj slovnik svedci o vsetkom, viac sa vyjadrovat nebudem, nemusis sa namahat s odpisovanim...
Odpovedať
Profilova fotka
Jahodka35: A to som este napisla jemne :-DDDDDD ...... Sorry, inak sa mi vyjadrit nedalo.... Vela štastia!
Odpovedať
Profilova fotka
miruskatt - máš pravdu !!!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kosta123 - DAKUJEM!!!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby naco to riesite? :-D :-D sak to je na smiex kazda si organizujeme ako uzname za vhodne ja ta skor jahodka obdivujem ze si to stihla a ze si mala take velke stastie-ale myslim si ze dokonale naplanovana svadba je lepsia-ja som taky typ cloveka ktory je nerozhodny a ked sa musim rozhodnut v kratkej xvilke potom to lutujem ci som nemala spravit tak alebo tak-takze moj cas rok pred svadbou je akurat ;-) a presne seriozny ludia nezabudnu na svoju pracu ;-) neviem ja by som bola asi veeeeeeeeelmi nervozna ci vsetko mam vybavene ci mi nieco nexyba a tak-ale tak ja pisala mirus proste kazdy je iny ty nemas povahu ako ona ja nemam ako vy a bla bla takze o co tu ide?o velky RESPECT!!!podobne temy som zazila uz na modrom konikovi a neviedlo to nikam iba k uzamknutiu temy a neskutocny pocit hnevu takze baby radsej piste ako stojite s novymi napadmi a tak ja som pisala jednej holke o topanocky na nizskom opatku tak som zvedava ci mi ix dokaze zohnat a ozaj neviete mi poradit kde by sa dalo zohnat zotieracie nalepky/samolepky/alebo nieco podobne videli ste to niektora??ja som vcera pobludila cely net a nic :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Hedunecka: Aj ja som povedala ze neriesim, niektorych ludi netreba riešiť.... Ja som tiez taka, ze ked nemam organizaciu tak som v strese, a v uplne zbytocnom strese, cize mam rada naplanovane veci a usporiadane aspon nejako :-) Sak ja sa tu nepotrebujem s nikym hadat a ani to nechcem, len asi niektorym ludom treba urcite veci vysvetlit hned na zaciatku... No ok, nechajme to uz tak.... Nase prípravy?... No zatial bod Nula :-D...... Viem asi co myslis, tie napleky, ale to teda neviem kde by to mohli mat.... :-/
Odpovedať
ahojte baby, zaujala ma Vaša diskusia tak sa nedalo nezareagovať ;-) myslím že každý si svoju svadbu zariaduje podla seba a v takom časovom predstihu ako chce, my máme svadbu teraz v septembti a tiež na mna minulý rok každý pozeral že čo už riešim so svadbou :-) od minulého roka máme zajednanú reštiku, fotografku, výzdobu, kostol asi také nadoležitejšie veci a tie ostatné riešime postupne a aj nám to tak vyhovuje, ved svadbu robíte raz a načo sa stresovať či to čo chceme už nebude.. a naozaj v septembri je vela svadieb takže sa to dopredu oplatí.. takže baby len si to kludne užívajte a neriešte čo kto píše alebo hovorí, prajem vám veľa štastia :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Kvietok24: Suhlasim s tebou.... Ja to tiez tak planujem :-) To najdolezitejsie tento rok, a ostatne veci postupne buduci rok... a snad to vyjde tak ako planujeme :-) A mas uplnu pravdu ze toto obdobie - september - je doslova pretazeny svadbami cize aj ja som toho nazoru ze radsej co sa dá skor vybavit, tak skor! Ako potom zbytocne stresovať na poslednu chvilu... Ja viem, ze je zbytocne riešiť kto co hovori ci pise, uz som sa tu s tym stretla aj v inej teme.... Ale nedalo mi nereagovať!!! :-D Aj ja ti prajem vela stastia!!!! Toho bude treba hooooodne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Hedunecka: Ja som mala teraz moznost si tu od jednej babenky v bazari kupit topanocky, presne moja velkost, aj opatok taky ok, aj sa mi celkovo pacili, boli cisto biele, aj super cena za ne, ale potom ma tak napadlo ze ked neviem ci budem mat satky biele, alebo kremove, alebo ake, tak asi by som nemala este topankocky kupovat, ja neviem....lebo si zas neviem predstavit pod kremove satky - alebo satky sampan biele topanky...Nebude sa to bit?
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby,vidim ze tu vznikaju najake nezhody...ja sa budem s mojou laskou tiez brat v septembri 2010 a uz teraz riesime restauraciu a saty a podobne veci...takze podla mna treba na to mysliet aspon rok dopredu,lebo potom ti to co ty chces mozu vyfuknut ini ludia.takze Miruskatt tebe drzim palce a vela stastia:)))
Odpovedať
Profilova fotka
Lenkamltr: Ja mam presne taky isty nazor.... ale ako je vidiet, nie kazdy ma ten nazor....ale neriešim uz No ja satky este neriesim...to az tak ku koncu tohto roka.... Som rada ze si sa pridala a pis aj nadalej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Miruskatt: No ja mam vybranych kopu krasnych siat ale pravdepodobne budem mat saty usite...mam supet krajcirku-sestru...este musim pozhanat latku:) Inak aj ja premyslam nad kremovymi satkami a myslim ze by sa hodili skor aj kremove topanocky,,,ale to je iba moj nazor...tak pa a pekny den zatial :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lenkamltr: No sak to si myslim aj ja, ze tie biele - kriedovo biele, by boli pod kremovymi satami trosku divneee :-D uvidime, no, sak az ked zacnem chodit po salonoch tak budem vediet ci mi skor idu kremove alebo cisto biele, v podstate mi je to jedno... a podla toho zladime topanocky...
Odpovedať
Profilova fotka
Miruskatt: Vidim kedy bude tvoja svadba,ja stale premyslam nad tym ci 18.9.nebude uz nejaka velak zima!Co si myslis? Snubenec je za tento termin no ja sa bojim ci uz nebude zimka...
Odpovedať
Profilova fotka
Lenkamltr: 18. september??? ale deeee, zima urcite nebude, sak este zaciatkom septembra byva horkooooo, a ja co som bola min. rok na svadbe kamoske to bolo v októbri tak bolo krásne teplúčko - ale 20 stupnov, cize sa absolutne nemusis obávať, do konca septembra urcite nie, potom aj ked bude este relativne teplo a je tam uz vyssie riziko prsania, teda aspon podla mna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeziiis mirus este ze si mi to pripomenula to ma nenapadlo s tymi topankami ja mam tiez jedny satky vybrate co sa mi velmi pacia a su skor taka kremova-zlata alebo jaka a ja som tiez dnes vybavovala cez jednu holku tie topanky a oni su cisto biele-no este ze ta mam idem jej hned napisat
Odpovedať
Profilova fotka
Hedunecka, no vidis, ešte ze ma mas!!! :-))
Odpovedať
Profilova fotka
miruskatt - ja si myslím,že pri najhoršom biele topánky zhoria aj pod krémovými šatami ;-) veď šaty budú až po zem nie??? lenkamltr - nie neboj bude tak akurát ani horúčavy ani zima,dufajme babenky,hlavne nech neprší :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem miruskatt a kosta123 za povzbudzujuce slova,snad to pocasie bude dobre ;-) veru,hlavne nech neprsi.tak sa drzte.pa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kosta123 - No zatial som tie topanocky odmietla, bojim sa ze keby som si ich kupila, nakoniec by som aj tak kupila ine a tie by mi boli na dve veci :-D Este pockam, lebo ako sa poznam potom by som to olutovala.... :-) Lenkamltr - Lenočka neboj, bude krásne a ak by aj niečo kvaplo - tak jedine ŠŤASTIE!!!! :-) Ver mojim slovám :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ako babenky??? Co vsetky dovolenkujete? :-) Ja teda az v septembri a dufam ze potom pridem aj s informaciami ohladne matriky a saly..... uz som veeeelmi zvedava :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ja idem na dovolenku až v piatok 14.8.ale zatiľl aj tak nič nevybavujeme lebo neni čo,hlavne že máme sálu a rozbehnem to asi až v januári naplno.
Odpovedať
čaute je podľa vas ešte skoro ak si v septembri zajednam šaty?lebo v zime sa mi nejak nebude chcieť chodiť po salonoch a skušať bude to take neprakticke, mame termin 18.09.2010 je to zaujimavy datum a dosť veľa parov ma svadbu v tento deň, takže asi bude lepšie neriskovať a rezervovať šaty už teraz
Odpovedať
Profilova fotka
Kosta123 - A kam idete??? Pochval sa, nech zavidime tie ktore tento rok nikam nejdu :-) Vy mate uz zajednananu salu? som ani nevedela, ako na isto? Na pevno? Luudka23 - myslim ze to nie je az tak strasne skoro, len aby sa ti potom nestalo ze sa ti budu pacit ine ako si si zajednala ale ak teda nechces chodit po salonoch v zime, tak potom je to uplne ok... ja zacnem od Januara 2010
Odpovedať
Ahojte baby, zase som sa zacitala do septembrovych 2010 svadieb :). Luudka23 - podla mna je dost skoro. Ide o to, ze sa 2x rocne menia saty prichadzaju nove kolekcie. Ja uz tiez okukujem, aj som nejake skusala (len tak pre zaujimavost, aby som zistila, ze ake mi sedia :D ), ale vyckavam, ked budu nove kolekcie.. co ak by mali nieco krajsie nez to co som zatial vykukala ? Inak bude si z Vas niektora saty aj kupovat? Ktora z Vas planuje termin 18/9/2010?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?