Menu Forum

Svadba v Septembri 2010. Ako skoro a s čím začať?

7. sep 2010  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
niik
Registrovala sa 22. februára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 87 príspevkov a 1 album. Okres Prievidza.
  • Svadba bola 4. septembra 2010
    Prievidza, okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
niik
Registrovala sa 22. februára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 87 príspevkov a 1 album. Okres Prievidza.
 ahojte, my mame 16,00 a nakoniec na urade, kedze sme stratili trpezlivost s vybavovanim ostatneho emoticon akurat kamos co nam mal robit starejsieho zistil ze ide vtedy na dovolenku, tak som sklamana :(
12. apr 2010 o 20:23  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
galica
Registrovala sa 6. augusta 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 16 príspevkov. Okres Bratislava.
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
galica
Registrovala sa 6. augusta 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 16 príspevkov. Okres Bratislava.
    okres Bratislava
 Ahojte, chcem sa aj ja spytat, kedy budete rozposielat pozvanky, aby to nedopadlo tak, ako spomina aj niik, ze polovica pozvanych bude mat v tom termine dofcu emoticon
17. apr 2010 o 08:21  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lelacik
1
Registrovala sa 11. marca 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 40 príspevkov a 2 albumy.
    V Sarisskych Bohdanovciach, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
lelacik
1
Registrovala sa 11. marca 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 40 príspevkov a 2 albumy.
    V Sarisskych Bohdanovciach, okres Prešov
 galica ja som roumyslala ze tak mesiac pred svadbou to chcem mat rozoslane... a navyse ludia ktory budu na svdbe uz davno o tom vedia takze by nemal byt problem... emoticon
17. apr 2010 o 18:33  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hope44
Registrovala sa 26. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 60 príspevkov a 1 album.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
hope44
Registrovala sa 26. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 60 príspevkov a 1 album.
  • Nevie kedy bude svadba
 My sme už pozvaných ľudí informovali, že bude svadba. Oznámenia a pozvánky k stolu budem roznášať osobne, zrejme mesiac a pol pred sobášom. Ostatným to budem posielať asi mesiac dopredu.
17. apr 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
galica
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
galica
    okres Bratislava
 Ahojte, ja ich rozposlem asi uz v juni - pre istotu emoticon
2. máj 2010 o 10:03  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
buffy32
Registrovala sa 17. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 156 príspevkov a 3 albumy. Má 2 priateľov. Bratislava, okres Bratislava.
    Bratislava, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
buffy32
Registrovala sa 17. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 156 príspevkov a 3 albumy. Má 2 priateľov. Bratislava, okres Bratislava.
    Bratislava, okres Bratislava
 My sme ich už rozposlali pretože moja polovička ma pred sebou štatnice tak nech to neposielame na poslednu chvílu
12. máj 2010 o 10:04  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
niik
fotoportrét
fotoportrét
niik
 tento tyzden sa to rozbehne, uz zaciname september, ako ste na tom?
29. aug 2010 o 13:52  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
natyi25
Registrovala sa 15. mája 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 70 príspevkov a 2 albumy. Má 10 priateľov.
  • Svadba bola 25. septembra 2010
    Sereď + okolie, okres Galanta
fotoportrét
fotoportrét
natyi25
Registrovala sa 15. mája 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 70 príspevkov a 2 albumy. Má 10 priateľov.
    Sereď + okolie, okres Galanta
 jj, ale ten čas letí emoticon

nevesta oblečená, ženích oblečený...takže už len nejaké "maličkosti" emoticon budúcu sobotu stretnutie na fare...
29. aug 2010 o 15:49  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katoska__2
Registrovala sa 21. decembra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 14 príspevkov a 1 album. Okres Liptovský Mikuláš.
    okres Liptovský Mikuláš
fotoportrét
fotoportrét
katoska__2
Registrovala sa 21. decembra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 14 príspevkov a 1 album. Okres Liptovský Mikuláš.
    okres Liptovský Mikuláš
 mno september sa zacne a treba ešte tóóóľko véééééľa vecí zariadiť :( nič nestíham, ale dúfam, že to zvládneme... ženíchovi treba ešte košeľu a kravatu a mne popolnočné červené topánky a bižutériu ku červeným šatám emoticon no a samozrejme nejakú výzdobu domov na dvere a podobne... emoticon vy ste na tom ako slečny?
29. aug 2010 o 21:32  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
galica
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
galica
    okres Bratislava
 Ahojte, tak my to mame za par dni...mam pocit, ze mi ide hlava puknut, plno veci treba podotahovat, do toho necakane udalosti, ako necakane znizenie poctu hosti, zhananie noveho svedka atd... Aj ja som zhanala cervene topanky, zohnala som ich az v Pezinku a tom som predtym obehala vsetky nakupne centra v BA emoticon Najhorsie je, ze clovek necakane zisti co mu chyba, hlavne take male drobnosti, na ktore predtym nemyslel emoticon Dufam, ze to pocasie sa nejako umudri emoticon Takze baby, hlavu hore emoticon Drzim palce emoticon
1. sep 2010 o 23:53  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miruskatt
Registrovala sa 24. septembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 228 príspevkov a 3 albumy. Okres Trnava.
    V Myjave, hostina - Hotel Štefánik Myjava, okres Myjava
fotoportrét
fotoportrét
miruskatt
Registrovala sa 24. septembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 228 príspevkov a 3 albumy. Okres Trnava.
    V Myjave, hostina - Hotel Štefánik Myjava, okres Myjava
 Ahojte babenky, tak po dlhom case som sa tu opat ukazala, a my uz to mame ZAJTRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA emoticon))) cize dnes take fofry az no emoticon takze nemam cas tu moc vypisovat, potom az bude po vsetkom, vam o vsetkom popisem emoticon) drzte hlavne palceee nam vsetkym ktore to mame ZAJTRA! emoticon)
3. sep 2010 o 10:33  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
roxy (28 r.)
3
Registrovala sa 12. augusta 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 129 príspevkov a 1 album. Má 66 priateľov. Galanta, okres Galanta.
    V Galante, okres Galanta
fotoportrét
fotoportrét
roxy (28 r.)
3
Registrovala sa 12. augusta 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 129 príspevkov a 1 album. Má 66 priateľov. Galanta, okres Galanta.
    V Galante, okres Galanta
 ahojte, no tak my to máme 25. takže posledný septembrový dátum...neviete nahodou nejaké predpovede počasia? lebo mi je dost zle pri pomyslení, že bude takto vonku :/ inak už pomaly končíne s prípravami, dotahujeme len nejaké drobnosti. zajtra mam ešte skusku líčenia a budúci týžden ideme nahlásit presný počet hostí na miesto konania hostiny a do agentúry ktorá nám to bude vyzdobovat...ku kameramanovi ist odniest fotky z detstva a zaplatit na mestskom úrade poplatok za prenajom obradnej miestnosti...no a potom už len čakat a držat palce nech to vsetko dopadne dobre emoticon teším sa už nato, ale najmä sa teším na tú úlavu, ktorá príde po slove ÁNO emoticon tak milé septembrové nevesty, prajem vam aby sa vsetko vydarilo podla predstáv a čo sa nevydarí aby ste si nad tým nelámali hlavičky emoticon a tie ktoré to už máte za sebou, gratulujem a prajem šťastie na spoločnej ceste životom emoticon
7. sep 2010 o 15:25  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš