Svadba v Septembri 2010. Ako skoro a s čím začať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky! Chcela by som sa s vami poradiť. So snubencom plánujeme svadbu v septembri buduceho roku, cize v roku 2010. S cim zacat ako prvym a ako skoro pred svadbou? Nemam ani len tusenia, ako skoro treba ist vyberat saty, ci ist na urad pre ziadost atd atd... Prosim poradte!
Odpovedať
1
21
22
Profilova fotka
ahojte, my mame 16,00 a nakoniec na urade, kedze sme stratili trpezlivost s vybavovanim ostatneho :) akurat kamos co nam mal robit starejsieho zistil ze ide vtedy na dovolenku, tak som sklamana :(
Odpovedať
Ahojte, chcem sa aj ja spytat, kedy budete rozposielat pozvanky, aby to nedopadlo tak, ako spomina aj niik, ze polovica pozvanych bude mat v tom termine dofcu :-(
Odpovedať
galica ja som roumyslala ze tak mesiac pred svadbou to chcem mat rozoslane... a navyse ludia ktory budu na svdbe uz davno o tom vedia takze by nemal byt problem... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
My sme už pozvaných ľudí informovali, že bude svadba. Oznámenia a pozvánky k stolu budem roznášať osobne, zrejme mesiac a pol pred sobášom. Ostatným to budem posielať asi mesiac dopredu.
Odpovedať
Ahojte, ja ich rozposlem asi uz v juni - pre istotu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
My sme ich už rozposlali pretože moja polovička ma pred sebou štatnice tak nech to neposielame na poslednu chvílu
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
tento tyzden sa to rozbehne, uz zaciname september, ako ste na tom?
Odpovedať
jj, ale ten čas letí ;-) nevesta oblečená, ženích oblečený...takže už len nejaké "maličkosti" ;-) budúcu sobotu stretnutie na fare...
Odpovedať
mno september sa zacne a treba ešte tóóóľko véééééľa vecí zariadiť :( nič nestíham, ale dúfam, že to zvládneme... ženíchovi treba ešte košeľu a kravatu a mne popolnočné červené topánky a bižutériu ku červeným šatám :) no a samozrejme nejakú výzdobu domov na dvere a podobne... :) vy ste na tom ako slečny?
Odpovedať
Ahojte, tak my to mame za par dni...mam pocit, ze mi ide hlava puknut, plno veci treba podotahovat, do toho necakane udalosti, ako necakane znizenie poctu hosti, zhananie noveho svedka atd... Aj ja som zhanala cervene topanky, zohnala som ich az v Pezinku a tom som predtym obehala vsetky nakupne centra v BA :) Najhorsie je, ze clovek necakane zisti co mu chyba, hlavne take male drobnosti, na ktore predtym nemyslel :-| Dufam, ze to pocasie sa nejako umudri 8-) Takze baby, hlavu hore :) Drzim palce :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak po dlhom case som sa tu opat ukazala, a my uz to mame ZAJTRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :-)))) cize dnes take fofry az no :-) takze nemam cas tu moc vypisovat, potom az bude po vsetkom, vam o vsetkom popisem :-)) drzte hlavne palceee nam vsetkym ktore to mame ZAJTRA! :-))
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no tak my to máme 25. takže posledný septembrový dátum...neviete nahodou nejaké predpovede počasia? lebo mi je dost zle pri pomyslení, že bude takto vonku :/ inak už pomaly končíne s prípravami, dotahujeme len nejaké drobnosti. zajtra mam ešte skusku líčenia a budúci týžden ideme nahlásit presný počet hostí na miesto konania hostiny a do agentúry ktorá nám to bude vyzdobovat...ku kameramanovi ist odniest fotky z detstva a zaplatit na mestskom úrade poplatok za prenajom obradnej miestnosti...no a potom už len čakat a držat palce nech to vsetko dopadne dobre :) teším sa už nato, ale najmä sa teším na tú úlavu, ktorá príde po slove ÁNO :-N tak milé septembrové nevesty, prajem vam aby sa vsetko vydarilo podla predstáv a čo sa nevydarí aby ste si nad tým nelámali hlavičky ;-) a tie ktoré to už máte za sebou, gratulujem a prajem šťastie na spoločnej ceste životom :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
21
22
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?