Svadba v Septembri 2010. Ako skoro a s čím začať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky! Chcela by som sa s vami poradiť. So snubencom plánujeme svadbu v septembri buduceho roku, cize v roku 2010. S cim zacat ako prvym a ako skoro pred svadbou? Nemam ani len tusenia, ako skoro treba ist vyberat saty, ci ist na urad pre ziadost atd atd... Prosim poradte!
Odpovedať
Profilova fotka
miruskatt a zistila si niečo o tej stránke svadobnesaty-online????
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, súhlasím s príspevkom od miriamapeter. Je taká doba, že všetko sa už plánuje a rezervuje rok dopredu. Ja som si už stihla zajednať hudbu, starejšieho, sálu, pracujem na fotografovi a keď som dnes chcela rezervovať kameramana, ktorý sa mi veľmi, ale veľmi páčil, bol už obsadený:( tak takto to moje "dokonalé" plánovanie zlyhalo.
Odpovedať
Profilova fotka
Kosta: Aj my zatial 4. septembra 2010.... uvidime ci to vyjde alebo to o tyzden posunieme....to sa uvidi este Nic som zatial o tej stranke nezistila, chodim tam kuk kazdy den, a neviem co maju ked sa tam neda dostat....neviem... Zlatica: A kedy planujete svadbu? Ja napriklad nemam este na 100% zajednane NIC :-DD .... vieme asi kde to chceme mat - ale na isto to zajednanie nie je, a vieme aj akeho DJ chceme, je to priatelov kamarat... Ale inak nic, predstavy su, len sa teda musime na nieco zhodnut - myslim vyzdoba a tak, a potom mozno zacnem nejake malickosti kupovat, ale ma to cas, ako som tu uz pisala tento rok nas predovsetkym caka zoznamka rodicov z oboch stran :-D - cize sa psychicky pripravujem :-DDDD
Odpovedať
Profilova fotka
miruskatt - ani mne niekedy tá stránka nefunguje :-|
Odpovedať
Profilova fotka
miruskatt: mna caka tiez nieco podobne - zoznamka rodičov a tiež sa psychicky pripravujem:))) Ešte do včerajšieho dňa sme plánovali termín svadby na 11.9.2010, ale včera som kvoli kameramanovi zmenila termin na 18.9.2010. Tak som spokojna, zatial to vyxadza:)
Odpovedať
Profilova fotka
Kosta - Dnes rano som skusala ci ide uz ta www stranka, a IDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!! tak super, maju ju celu menit tak som zvedavaaaa.... Zlatica - no supeeeeer, konecne som nasla niekoho kto ma taky isty "problem" ako ja :-DD a ako planujete zoznamko rodicov????? Uz mas zajednaneho aj kameramana???? Ja este nic, my chceme take veci ako salu, kameramana ci fotografa az tak ku koncu tohto roku..... Dufam ze to neni neskoro.
Odpovedať
Profilova fotka
miruska: stretko planujeme asi tak, ze v ramci zasnub pridu buduci svokrovci k nam na obed. Ale naozaj si to neviem predstavit, lebo su dost odlisni, o com sa asi budu rozpravat a podobne....hmm...bude to zaujimave:))) Podla mna staci zajednavat aj ku koncu roka, pokial nelipnes velmi na urcitom starejsom, kameramanovi alebo zivej hudbe, ti su tak rok dopredu zajednani, ostatne uplne v pohode aj neskor. Takze stihas, neboj:)))
Odpovedať
Profilova fotka
Zlatka: No ja (teda my) planujeme pozvat priatelovych rodicov (teda ja ich pozvem) v oktobri na jarmok k nam (kazdy sme totizto z ineho mesta), cize zavolam ich na jarmok a popri tom zajdeme vsetci na obed, niekam do restiky.... Asi takto som to vymyslela a moj drahy suhlasil :-) Nasi su ok a priatelovi rodicia su este viac ok, tak snad bude o com kecat :-D Ale samozrejme mam trosku stach ci tremu, sak to nezazívam taku udalost kazdy den... :-) uvidime snad to bude ok... Zo srandy som priatelovi povedala ze si pred tym stretkom dam "frťana" na zahnanie tremy a bude to ok :-DDDDD Takze myslim ze po tom stretku - teda v oktobri - si zajednam kamerama a fotografa a mozno salu, uvidime...
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby nooo tak sa aj ja pridavam...ahoj mirushka..diky za tu stranku o satkach :-) my planujeme tiez 4.9....ale este nic nevybavujeme...ale ked si predstavim vsetky tie vybavovacky...fuuuuha.....az sa mi hlava toci....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoooj peysinka, no som rada ze si sem zavitala.... My sme na tom tak isto, nic zatial oficialne zajednane nemame, ale ku koncu tohto roka si asi vazne zajednam fotografa, kamerama (najprv musim nejakeho super najst :-)) a tiez asi salu... a myslim ze šatky budu stacit od zaciatku roku 2010 - šak to bude 9 mesiacov dopredu a to si myslim ze staci... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
miruska: toho frtana si dam asi aj ja :-D a dala si mi super inspiraciu-u nas budu koncom augusta hody, tak by som to stretko buducich svatovcov zariadila tak nejak...
Odpovedať
Profilova fotka
Mirushka mas pravdu aj ja to tak planujem ze ku koncu roka to podstatne..sala, DJ,kamera, fotky...a potom uz len doladovat dalsie veci...mna cakaju skusky same..nooo som zvedava jak to zladim vsetko :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
peysinka: cakaju ta statnice nebodaj? Mna v juni 2010, ak sa to vsetko podari tak same oslavy-promocie, svadba...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj zlatica ano aj mna maj, jun 2010...to budu same veremonie,coo?? :-) a co budes??Bc,Mgr,Ing??
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte pripajam sa k vam mozem? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Peysinka: no tak dufam, ze v juni, najneskor v auguste Ing a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
Hedunecka samozrejme ze sa mozes pridat :) Peysinka: Tak to bude mat fakt ceremonie, ja uz mam po VS, ale priatel - snubenec tie konci buduci rok v maji - Ing. a teda potom v septembri svadba...
Odpovedať
Profilova fotka
Nooo baby tak vidim ze my vsetky budeme viacnasobne zurovat :-) zo mna bude Mgr az sa podari co dufam ze sa podari...ale treba si verit..ze to pekne kraasne uz takto spolu dokopeme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Neboj Peysinka, urcite to zmaknes :-) Ked to to zmakla ja, tak kazdy :-D Povodne sme chceli svadbu hned po promociach, cize v juli, ale nakoniec ze nie, lebo bude velmi horko vtedy, a to nemusim moc.....tak az v septembri, i ked fakt je ten, ze aj zaciatkom septembra moze byt este dost teplo.... a inak pekny datum je aj 2. 10. 2010
Odpovedať
Profilova fotka
mirus kde presne byvas pri tt?ja som z tt :-) my sme mali mat svadbu jun 2010 ale fotografa ktoreho som chcela zajednat mal uz tento datum obsadeny tak sme to prehodili na september-takze ja uz mam vybaveneho fotografa peysinka mozem sa spytat preco mas svadbu v profile 12.09??? =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte čo nové?? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
juuj no ten datum...male nedorozumenie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hedunecka - ja som povodne z Myjavy, ale študovala som v Trnave na MTF, a po VS som sa uz aj v TT zamestnala, a teraz byvam s priatelom - ten je z Hornych Oresian povodne - v 1-izbovom byte v TT, mame ho prenajaty.....Ty si presne z TT??? Juuuj, to by bolo super, ja tu nemam ziadne kamosky, nemam ist ani z kym von a tak, teda okrem priatela :-) ..... No my mame na 100% DJ-ja, je to priatelov kamarat z Hornych Oresian, cize toho mame isteho :-) Kosta123 - no u mna nove asi len to ze som si zalozila dalsi pripravny album, lebo sa mi to vsetko uz nechcelo do jedneho pomestit :-D ... Inak nove nic :-))
Odpovedať
Profilova fotka
miruskatt - u mňa nové to že nemám mrchu už 14 deň,1.test nič noa zajtra robím druhý ,všetko by bolo aj OK len čo potom zo svadbou ??? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeej mirus to je super tak mozme dat stretko ked budem v tt ja som teraz v nemecku tato zaraba nejake peniazky odisla som pred 2tyz.inak som priamo z tt a kde v tt byvate?a kde planujete svadbu v H.oresanox alebo v trnave?my asi v chtelnici a zobrat by sme sa chceli na dobrej vode kosta ajaaaaaj takze bude maly uzlicek :-) mavas pravidelne?my sme tiez odlozili svadbu :-D tak dufam ze tentokrat nam to vide :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kosta 123 : IIIIhaaaaaaaaaaaa, tak to mas peknu novinku :-D Tak potom svadbu posunut jedine Hedunecka: Byt mame na Slovanskej, blizko CKD Marketu..... Svadba bude urcite na Myjave (ja som odtial a mam tam aj rodinu), ale od buduceho roku (mozno ze uz od tychto vianoc) budeme byvat v Oresanoch, na dome priatelovych rodicov, aby sme ako tam usetrili volaco, lebo takto ked platis najom sa to neda, a ja takto byvam uz 2 roky, cize asi tak, cez skolu mi najom platili nasi. Ale v TT pracujem takze nebude problem sa stretnut, budem rada..... :-) A inak mas kraaaaasnucku dcerku!!! Ja deti milujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cooo?sak ja byvam v tyx bordovyx dvox barakox vedla ckd tak to sme skoro susedky :-D :-D no jasnacka pridem asi v sept.pojdeme s mamu na nejaku dovolenku nex si to aj ta mala uzije no to ti verim u nas na sk su hrozne palky za najom my tu v nem.tiez platime najom ale stale nam aj po zaplateni zostava viac penazi ako jedna cela vyplata na sk..a to este ja nerobim,chcem si nieco najst na par hodim aby som mohla pracovat aj s malu dakujeeeem si zlata je to nas taky anjelik s certikom v tele
Odpovedať
Profilova fotka
my presne na Slovanskej tie nizke baraky co sa teraz jeden po druhom prerabaju.... Tak ok, ked prides, mozme dat stretko.... U nas je to tazke, preto som aj pristupila k verzii ist na cas byvat k "svokrovcom" pretoze takto sa velmi usetrit neda, a to este priatel studuje, tak si to vezmi.....
Odpovedať
Profilova fotka
Babulky a nejaka spriaznena dusa z Topolcian sa tu nenajde? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby! my planujeme svadbu 11.09.2010 x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?