Svadba v Septembri 2010. Ako skoro a s čím začať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky! Chcela by som sa s vami poradiť. So snubencom plánujeme svadbu v septembri buduceho roku, cize v roku 2010. S cim zacat ako prvym a ako skoro pred svadbou? Nemam ani len tusenia, ako skoro treba ist vyberat saty, ci ist na urad pre ziadost atd atd... Prosim poradte!
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme chceli ist po obrade a hostia budu mat zabezpecene pohostenie (ocka alebo chlebicky) a pripitok (sampano, dzusy a pod.) pred salou.. popri tom pokecaju, ked sa dlho nevideli, pozoznamuju sa obe strany. uz som to na svadbe zazila a bolo to mile a fajn.. aspon maju ludia chvilku pre seba.. a nemusia si vsimat len nevestu a zenicha 8-) my mame zivu kapelu.. styroch clenov, ti budu hrat cely vecer a potom mame este rodinnych znamych co hraju na husle a basu a spievaju, ti budu u zenicha a pridu ku mne a aj pred kostolom budu spievat, a robit show, ked prva kapela bude mat volno.. su perfektni!!! ak je niekto zo ziliny, vrele odporucam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
My máme obrad v kostole o 15:30, mohli sme si vybrať, lebo sme boli prví, zvažovali sme 15:30 alebo 16:00, nakoniec sme si vybrali skoršú alternatívu, zdá sa mi to tak akurát, do 16:30 bude obrat potom cca 30 minút gratulácie, presun so sály, mladomanželský tanec a večera môže byť tak o 18:00. Fotenie bude pred obradom, respektíve niekedy medzi 11:00 a 14:00, väčšina známych to takto riešila, ale aj mne samej sa to pozdáva. Dúfam, že nám to všetko takto vyjde. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cammeronka: My máme živú hudbu, nad Dj sme ani neuvažovali, keďže sme veľká rodina, ktorá sa rada zabáva na ľudovú nôtu. ;-)
Odpovedať
matrika vybavená....(teta matrikárka si neodpustila otázku, na čo tak skoro?) :-|
Odpovedať
teta matrikarka sa vydavala pred 100 rokmi, a vtedy svadby inak fungovali - divne ze si nevsimla ako funguju teraz, hlavne ked tie svadby zapisuje :D 8-)
Odpovedať
;-) luciikka :-)
Odpovedať
baby ja sa budem fotit pred obradom, mame obrad az o piatej, takze pred obradom casu dooost :-D
Odpovedať
Profilova fotka
natyi25: ja som bola na MU v Nr na matrike a tam do mna len hodili papier sobasnej zapisnice ze toto so doma vyplnte a chodte s tym na faru, takze kludne mozes ist aj sama a nepotrebujes vobec ziadne doklady :-S
Odpovedať
Profilova fotka
miruskatt : idete nakoniec v nedelu? tak mozno okolo seba ja prejdeme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my mame obrad tiez o 16.00, zdalo sa mi to akurat. Ideme sa fotit pred obradom aj kvoli hostom aby nezostali sami a aj kvoli tomu ze budeme nastylovani ;-) len sa trosku bojim o saty, kedze sa chceme fotit v prirode aby sa mi nezaspinili este pred sobasom :-( mno uvidime My sme stavili na DJ-ja a on hra aj na klavesy a ma spevacku takze to vyzera ako celkom dobra kombinacia hudby :-)
Odpovedať
My sa tiež fotíme pred obradom ;-)
Odpovedať
baby - budes mat svadbu v kostole? ci preco ta z matriky poslali na faru? je potrebne predkladat nejake dalsie extra doklady ak budem mat sobas v kostole? Termin nam vybavil svokor ... Teda myslim okrem krstnych listov a tych potvrdeni o vsetkych sviatostiach (ale to predpokladam ze asi az pred svadbou mam dat, nie)?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lucikka: ano budem mat svadbu v kostole, tak preto. A ziadne ine doklady okrem tych co si pisala uz nepotrebujes. Teda este tusim rodne listy a r.c. svedkov, ale to su malickosti.
Odpovedať
včera som sa dala na výrobu stužiek na flaše...je s tým síce veľa práce, ale výsledok stojí za to :-D , takže budem pokračovať, hneď čo si dokúpim ďalší materiál...
Odpovedať
baby - a kvoli comu si vlastne bola na matrike? ja myslim ze svokor bol len na fare a tam to nejak zapisal do nejakeho ich kalendara ci co...
Odpovedať
na matriku treba ísť vypísať žiadosť o uzavretie manželstva...pred sobášom si tú žiadosť kaplán (farár) z matriky vyzdvihne a tú potom po sobáši novomanželia podpisujú :-D, znova ju odovzdá na matrike, kde potom vystavia sobášny list ;-)
Odpovedať
iha, to je prekvapenie :D ... tak to vybavim niekedy v aprili, snad to bude stacit, nie? Termin v kostole uz mam, tak snad to bude stacit
Odpovedať
lucikka, bude stačiť určite...my sme boli tento týždeň a teta sa čudovala, ale išli sme, lebo sme mali čas...takže máme to za sebou :-) inak prajem pekný víkend ja sa teším na veľtrh :-N
Odpovedať
natyi - som si aj myslela ze to nebude az take "horuce" s tou prihlaskou :D chvalabohu... 8-) Kam sa chystas na veltrh?
Odpovedať
lucikka, na veľtrh do BA, v nedeľu :-) , nazbierať nejakú inšpiráciu :-) idem ešte s 3 kamoškami, tak bude veselo x-)
Odpovedať
:) to verim, draheho neberies sebou? Ja som bola minuly rok s mojim (som ho tolko otravovala ze nakoniec siel ) a tento rok uz chce ist sam od seba .. :-p
Odpovedať
tento víkend idem s kamoškami, a na Valentína bude veľtrh v NR, tak tam sa chystám s drahým :-D, ešte som nebola tak som zvedavá, či to naplní moje predstavy :-.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,tak ja dufam,že sa mi podari ist na vystavu zajtra...
Odpovedať
Profilova fotka
lucikka: tak uz ti to vysvetlila natyi25 :-)
Odpovedať
baby213 :-) , som ťa predbehla ;-) ?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babusky, bola niektora z Vas na vystave dnes? Bolo tam nieco velmi zaujimave? Pocula som taku pikosky, ze si tam dievcata ked chcu skusaju saty na toaletach, je to pravda?
Odpovedať
Ahoj, ja som dnes bola na veľtrhu v BA v PKO a páčilo sa mi tam. Bolo tam veľa vystavovateľov, a mnohí z nich ponúkali aj zľavy. Myslím si, že sa tam veľmi oplatí ísť, je tam mnoho ukážok, nájdeš mnoho inšpirácií a vyberieš si služby, ktoré ťa zaujímajú. My sme si napríklad vybrali a objednali obrúčky...
Odpovedať
jj, je to super, a hlavne, aspon zistite, co by chceli vase polovicky :-) . Mne napriklad drahy prezradil, ake sa mu pacia saty a oblek, pozeral na fotoknihy, a vobec na vsetko co tam bolo. NEdarilo sa mi ho nejak prinutit pozerat doma na obrazky, ale na tom veltrhu sa prejavil 8-) 8-) . Tento rok ideme na obrucky, a slubil mi, ze mi ukaze aky si predstavuje svadobny oblek - no to som zvedava :-D . A okukame asi aj fotoknihy, lebo uz som videla viacej takych "ubohejsich" prevedeni fotoknihy, a za to by som teda peniaze nedala.. heh.
Odpovedať
Profilova fotka
babusky chcem sa s Vami trosku poradit: Aky by ste mali nazor na svadobne fotenie v piatok? Mam taku ponuku, no trochu sa toho bojim aj kvoli satam aj kvoli kytici. Poradte prosim :-)
Odpovedať
baby, práve som sa vrátila z PKO, bolo vážne super, kopec vecí, kopec šiat...skúšalo sa v kabínkach, ktoré mali vystavovatelia pri stánkoch, takže určite nie na wc :-|. Už sa teším o 2 týž do NR...kde budeme objednávať obrúčky... Kamoškina kamoška si dnes kúpila na veľtrhu sv. šaty za 230€, čo je vážne "bomba" Bolo z čoho vyberať a čím sa inšpirovať ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?