Svadba v Septembri 2010. Ako skoro a s čím začať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky! Chcela by som sa s vami poradiť. So snubencom plánujeme svadbu v septembri buduceho roku, cize v roku 2010. S cim zacat ako prvym a ako skoro pred svadbou? Nemam ani len tusenia, ako skoro treba ist vyberat saty, ci ist na urad pre ziadost atd atd... Prosim poradte!
Odpovedať
dnes som pre nás vybrala pesničku na prvý manželský tanec...sa teším...drahý môže začať trénovať:) bola som aj v prvom svadobnom salóne, ale zatial len na "okuk" páčili sa mi tam pierka...100ks/25€...sa mi to zdá dosť, čo poviete???aj botičky tam mali celkom pekné...uvidím...na prvú skúšku šiat pôjdem po plesovej sezóne som sa rozhodla :-) z prístupu tlačiarní na oznamká som sklamaná...budeme hľadať ďalej...
Odpovedať
aj my si ideme vybavit matriku tento piatok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
miruskatt: ahoi! ja sa chystam na SV do BA ale 31-ho. A kedze som z NR ten u nas si nenecham ujst. A to pojdem asi 13-teho ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Niik - no aj my tu matriku musime naplanovat, sak to je asi to hlavne, nie? :-D .... Natyi25 - aku pesnicku? ja som videla na youtube krasne video z prveho mladomanzelskeho tanca na Tri oříšky, no ale krasne tancovali :-)) Na to tak mojho nahovorit, jooooooj..... asi mozem snivat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
miruskatt: bola si uz na SV v BA?my hej (uz 3x) a mne sa tam hrozne paci. Niekotre baby pisu ze slabota, hlavne co boli v PO a BB. Ze tam su take male tie vystavy a o nicom.
Odpovedať
Profilova fotka
Baby213 - nie ja som este nebola nikdy, ked sme neplanovali svadbu tak som nemala akosi potrebu :-) Tak sa tesim, ked hovoris ze super.... len budem zase vyplakavat, ze jake krasne satecky, len vsetko na take modelecky, ze dovi dopo... keby tam predvazali tie satky baby, ktore su normalne a nie vychudnute :-))))
Odpovedať
Miruskatt je to pesnička od Celine Dion - Pour Que Tu M´ Aimes Encore. Môj drahý nie je tanečný typ |-|, s pesničkou súhlasí, je krásna, nie je celá úplne pomalá, takže rozhodnuté... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
To je nejaka neznama? sak mi ju na nete nemoze najst...
Odpovedať
aj ja sa už veľmi tešííííím na svadobný veľtrh :-)
Odpovedať
:-( ja som ju našla na nete...pošlem ti link do ip... ;-)
Odpovedať
ja sa tiez tesim na svad. veletrh, ja pojdem na ten prazsky, uz sme boli minuly rok - je to celkom dobre, hlavne kvoli tym akciam na obrucky a zlavam, ale bolo tam straaasne vela ludi, hlava na hlave, davy :( :-o .. Minuly rok sme boli na okuk, toho roku uz seriozne :-N . Ten prazsky mi prisiel fajn, neviem ako su na tom tie ostatne, nikde inde som nebola.
Odpovedať
Profilova fotka
vindiska - tak to je fakt super cena za tie prstene. waw!!! miruskatt - no veru tie saty su premrstene, ale jedna kocka mi poradila iny salon, kde maju saty Eddy k a cenovo okolo 350, takze hned lepsie
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Danka500 - tak to uz ano, alebo teda skus niekde poblíz BA, nie pramo v BA, a uvidis, mozno to hned budu ine ceny.... Mam poradené aj to, ze niekedy je lepsie ist do mensieho salonu v mensom meste, aj pristup je hned iny, aj teda ceny na neporovnanie.... takze tak :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky chcela by som sa spytat my mame svadbu 11.9 a uz som si nasla saty ktore sa mi strasne pacia je hlupost si ich zarezervovat uz teraz?
Odpovedať
Profilova fotka
Podla mna si ich mozes kludne zarezervovat. A ak by si si do septembra v tom salone vybrala ine tak urcite nebudu robit problemy. a kde sa ti zapacili?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babusky, po dlhom case sa pridavam aj ja. Som velmo smutna, nemozeme zohnat ziadnu salu, vsetko vacsie je uz obsadene to je hrozne. Strasne sme chceli mat svadbu 18.09. a to mame uz zajednany kostol, dj-ja, fotografa, ja mam uz aj saty (a to som v BA za ne dala len 300 eur) a teraz to budem musiet vsetko zrejme menit. Pokial ste niektora zo ZA, neviete mi poradit salu, trebars aj v okoli, kde sa zmesti na svadbu okolo 80 ludi? Dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vindiska: v belissime sa mi pacia jedny ked si ich zarezervujem znamena ze uz musim zobrat saty od nich ci mozem sa este poobzerat inde? lebo sa bojim aby mi ich niekto nevyfukol..:D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam vybrate, zatial este nezajednane, saty za 530 eur-pozicanie, su to la sposy 2010, mam ich v albume... ziadne ine sa mi tak velmi nepacia ako la sposy a tie su take drahe asi vsade... ale ak viete niekde o lepsich cenach tak poradte :) Dnes sme boli na matrike, teraz ale musime ist zajednat termin do kostola. Ale uz mame napisanu ziadost, opeciatkovanu, teta bola mila, len sme strasne dlho cakali. Sala, starejsi, fotografka su zajednani, musime volat este dja, kucharku, cukrarku, tetu co nam pomoze vyzdobit salu a uz si potom len vsetko ponakupovat. Baby kedy si idete davat tlacit oznamenia? Ja vobec netusim kolko dopredu to treba... ja som ale rozmyslala ze by sme posielali najme elektronicke, je to jednoduchsie, a da sa to poslat takmer vsetkym, rozmyslali ste nad takouto formou?
Odpovedať
Niik: mne sa velmi pacia oznamenia, klasicke, ktore das pekne do ruky, prip. posles. Je to viac osobne a kazdeho to viac potesi ako mail. Mailom dnesni ludia vela veci riesia a podla mojho nazoru, je to hrozna skoda. Osobne si nechavam vsetky oznamenia, ktore som doteraz dostala. Je to pekne aj na pamiatku.
Odpovedať
Profilova fotka
livuskad: v salone co som sa bola pytat mi povedali ze ak si u nich rezervujem saty tak si ich do svadby este mozem zmenit ale len tie co ponukaju oni zo salonu.. niik: a pozerala si aj v inych salonoch? mne sa pacia satky aj za 350 EUR, podla mna ta suma je prehnana ale zalezi na tebe. Ja by som sa poobzerala este niekde inde.. niik: prosim ta co su to ti starejsi?
Odpovedať
Profilova fotka
miruskatt: jaj mas pravdu s tymi modelkami. No nic s tym nespravime na vydhudnutych nevestach vyzeraju kazde saty krajsie. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Baby tak ja mám prvé skúšanie za sebou. Dnes som bola v jednom salóne tu u nás, kde k šatám ponúkajú komplet celý servis - svadobné šaty, kroj, šaty po polnoci, pierka, poháre, účes, make up, nechty a pod., dokonca ušijú priamo na postavu aj oblek pre ženícha, s vestou a kravatou, ktoré skombinujú so šatami nevesty. Bola som milo prekvapená aký typ šiat sa mi hodí, keďže tiež nemám najideálnejšiu postavu, mám širšie boky, a sadli mi šaty ktoré sú užšie na bokoch a dole sa rozširujú. Nanešťastie tie šaty už boli na môj termín svadby obsadené, ale majiteľka mi povedala, že nie je problém takéto šaty ušiť priamo na moju postavu a cenovo to tiež vychádzalo v pohode - šaty pre nevestu za 300 eur a oblek pre ženícha za cca 170 eur. Idem v pondelok ešte do jedného väčšieho salónu, tak podľa toho sa potom rozhodnem, odkiaľ si šaty požičiam. ;-)
Odpovedať
linda85 :-) super, ja som dnes tiež absolvovala prvé skúšanie šiat, hoci som si povedala, že až po veľtrhu v BA, ale už som sa nevedela dočkať :-) . Mám z toho prvého skúšania veľmi dobrý pocit ;-) tiež som skúšala úzke šaty a viem, že už iný typ ani skúšať nebudem...určite navštívim aj iné salóny, ale nie je vylúčené, že sa do toho prvého nevrátim :) takže baby nevesty...smelo do toho...bez ohľadu na postavu...budete milo prekvapené, aké šaty sa Vám hodia :-) rovnako ako ja...
Odpovedať
Profilova fotka
niik myslim ze ta elektronicka forma je fajn napad. ale urcite by som to tak brala na urcitu skupinu ludi. napriklad uplne najblizsej rodine by som dala vytlacene oznamko a kamartom akamaratkam tiez vytlacene. no a znamym, takym co na svadbu nepozyvas, pripadne sa patri im poslat oznamko, alebo kolegom z prace, celkom sa mi pozdava poslat aj elektornicky. zalezi to od celkoveho poctu ludi...
Odpovedať
bože mi ešte nič nemáme ,,asi veľa stresujem ale chcem aby všetko perfektne dopadlo,, y už máte niečo rezervované alebo už aj kúpené??
Odpovedať
Ja mam rezervovany len termin a inak nic. Vo februari idem skusat saty a doriesit salu. Tuto nablizsiu sobotu chcem este omrknut PKO kvoli svadobnej vystave a uz to nejao rozbehneme.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam tiez len termin a miesto na hostinu. Zaciatkom februara chcem ist skusat saty. Podla mna je este dost casu..
Odpovedať
Profilova fotka
a este som zabudla ze mame zarezervovanu kapelu..
Odpovedať
Profilova fotka
no asi to teda skombinujeme, ze budu aj take aj take oznamka ;) a kedy zacnete vy posielat oznamka? mate uz daco vymyslene?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ja si tiez myslim ze je este kopec casu. fakt to netreba prehanat. kamaratka zorganizovala celu svadbu za necele 3 mesiace a bola nadhrena! fakt vo vsetkom. nic tam nechybalo. vsetci sa bavili. my mame len kostol s fararom a salu. to je vsetko. oznamka budeme asi posielat niekedy v juni alebo v juli? no neviem ako by to malo byt? je nejaka tradicia ako dlho pred svadbou sa posielaju?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?