Svadba v Septembri 2010. Ako skoro a s čím začať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky! Chcela by som sa s vami poradiť. So snubencom plánujeme svadbu v septembri buduceho roku, cize v roku 2010. S cim zacat ako prvym a ako skoro pred svadbou? Nemam ani len tusenia, ako skoro treba ist vyberat saty, ci ist na urad pre ziadost atd atd... Prosim poradte!
Odpovedať
no tak nad tym som rozmyšlala aj ja:) a teda bud solarko, alebo sa opaľovať hore bez, alebo dosiť dlhe trička:))))))ale asi to solarko
Odpovedať
@maryinka - radim ti parurazy zajst do solarka, potom zaberie aj taky ten krem na lahke opalenie, od kremy od Dove pekne farbia. ;-)
Odpovedať
a ked by do solarka nikdy nevstupila? :-N :-N ;-) nielen kvoli zdravotnemu stavu a alertgii na slnko.. ;-) :-) :-)
Odpovedať
Ahojte baby, vy mi asi čítate myšlienky. Ja už pár dní tiež tak trochu nad týmto uvažujem ako to urobiť. Rozhodla som sa najmä pre nový vrchný diel plaviek, taký v tvare obdĺžnika, ktorý sa zapína iba na chrbte a nemá ramienka. Má ho moja kamarátka a nevie si to vynachváliť, aj to dobre drží. Tak sa po ňom pomaly obzerám. Ak nezoženiem dám si ušiť.
Odpovedať
@maryinka - tak pouzivaj len ten krem. :). Existuje dokonca aj taky co ma take male trblietky, ten vynikne velmi pekne, urobi ti jemne snedu plet + sa krasne blysti... Staci sa ti 5-6 dni kazdy vecer natierat. Ja tiez nie som fanusik solarii a tiez to budem musiet riesit, vzhladom k tomu, ze letna dovolenka pri mori tento rok pred svadbou nehrozi... :-( .
Odpovedať
ahojte. na ten krem treba davat pozor použivam ho velmi často na sutaže a velmi farbí takže pozor na to alebo treba vyhladat niečo od diora tie tak velmi nefarbia
Odpovedať
@juhi.dada : jasne, ja som pisala "potom zaberie aj taky ten krem na LAHKE OPALENIE, od kremy od Dove pekne farbia". Tie klasicke opalovacie kremy nee - tie farbia strasne a robia flaky a hlavne clovek ma z toho ofarbene ruky - tie teda tiez nedoporucujem a nikdy nepouzivam..... 8-)
Odpovedať
mna tie kremy farbia do oranzova, nie do hneda.. :-S :-S :-S
Odpovedať
a nie rovnomerne.. :-| :-|
Odpovedať
možno preto že nepouživas spravny najlepšie su spreje nie krem.
Odpovedať
@maryinka - tie telove mlieka co trosku farbia? nemyslim samoopalovaky, tie farbia hnusne. To asi hodne zavisi od toho aky je clovek fototyp. Mne tie co som pisala vyssie dali pekny snedy nadych, urcite som z toho oranzova nebola.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky! Tak po dlhej dobe som sem opat zavítala, akosi nebol cas stále, i ked som nakukla, len som precitala co novee a bolo. Ale teda rozpisali ste sa, ale šak to je dobre :-) U nas nove nič, v podstate, akurat sme zaplatili zalohu kameramanovi, a inak nic. V januari alebo febrari ideme na matriku, ohladne presneho datumu a tych ziadostí atd., lebo urcite si to nebudem nechávat na poslednu chvilu ako si paničky na matrike myslia :-) Ved od datumu zavisi vsetko, tak nepotrebujem mat potom stresy... no nie? :-) Teraz mam skor stresy co sa týka siat, lebo chudnut sa mi akosi stale nedarí, tak neviem :-/ bojim sa ze šatky ktore sa mi budu pacit, tak sa do nich ani nenatrepem :-/ Tak dufam ze salony v TT nesklamu a v jednom som citala ze siju saty na mieru v cene pozicovneho, tak prinajhorsom by som si dalal usit...to by sa videlo... Inak mam velkost tak 40/42 - lenze to su tak ze tricka ktore su elasticke a tak, kabat alebo taku prechodnu bundicku mam 42, cize šatky tiez urcite cca 42 mozno aj 44, ale ked budu na snurovacku tak aj 42 by sa snad dalo :-) No uvidime.... A vy ako? Ono inak, ako som tak nad tym uvazovala, tak ked bolo pred svadbou este dlho dlho, tak som sa strasne tesila, vyrabala oznamka, stahovala neskutocne mnozstva fotiek z netu atd atd. a teraz, ked si predstavim ze na buduci rok vlastne svadba (i ked v septembri) tak neviem, akosi ma ta aktivita uz presla .-/ Ako nie ze by som sa netesila, ale ked zacnem ratat tie financie atd atd. tak je mi az zle :-/ .... no uvidime....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Lucikka - ty uz mas svadobne satky???? a kedy mate svadbu? neni to nejako skoro?
Odpovedať
Profilova fotka
Niik - ahoj, uz si bola skusat satky??? fuuuha, to ja tak na konci januara, zac. februara pojdem... myslim ze je to este cas....a nepozerali tie panicky zo salonov na teba, ze co tam robis tak skoro, ci v pohode? :-)
Odpovedať
@miruskatt - vitaj naspat vo svojej vlastnej teme :-D . JJ, uz mam satky, mno, tak sa mi postastilo, tak som sa rychlo rozhodla a kupila. Su super, vcera som si ich akurat skusala lebo som potrebovala vediet aku mi treba spodnicku, kamoska ma do nich natrieskala, teda ta snurovacka, to je fuska. Inak Miruska ked budes zhanat satky na snurovacku (hlavne ked si budes davat sit) tak sa kukni dobre na vzor ci maju dobre vystlany korzet, lebo tie lacne saty maju makky slabo vystlany korzet ktory nedrzi dobre a potom cloveka nestlaci tak, aby ho zostihlil, ale skorej je v nom vidiet faldiky a vobec nedrzi prsia.. Ja uz mam toho dost - mam vyvazky, knihu hosti (samovyroba), kosicek pre malu druzicku (samovyroba), dekoracne organzy, servitky, baloniky, a kadejake ine blbosti :). Este ma caka sitie zavoja - len nemam taky tyl podla mojich predstav. Rozhodla som sa si ho usit sama, pretoze chcem zavoj, ktory som nikde nezohnala :(, tak si ho urobim sama.
Odpovedať
Profilova fotka
Lucikka - a ty mas kedy svadbu???? ked uz mas toho tolko :-) My zacneme byt aktívny od noveho roku... musíme sa najskor dohodnut na farbe vyzdoby a potom podla toho kupovat veci... Ja asi zavoj nechcem, teda neviem, neviem ako by som v tom vyzerala, ale skor nie ako ano, ja chcem len kvet do vlasov...
Odpovedať
Profilova fotka
A ozaj, na konci januara sa istotne chystame na SVADOBNY VELTRH do BA! sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :-)
Odpovedať
Ahojte, no vidím, že diskusia sa riadne rozbehla :-) Ja si budem všetko zháňať až budúci rok, lebo medzičasom som už niekoľko krát zmenila názor na výzdobu, čo chcem a čo nie a ako tu bolo spomínané, keď počítam čo všetko koľko stojí, mrzne mi úsmev :-| :-S ...takže asi je zbytočné dačo kupovať veľmi dopredu, veď bohvie aké inšpirácie človek naberie do septembra aj po tom svadobnom veľtrhu ;-) Ja som sa pekne zatiaľ pustila do odtučňovačky, lebo v takomto stave budem v šatách ako veľká biela torta :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Galica - ahoj, suhlasim s tebou... presne tak, ja mam teraz problemy aj v praci, priatel- snubenec este studuje, cize tiez budeme pocitat kazde euro, inak sa to nedá.... a setrit kde sa dá! Napr. sme sa zhodli ze fotografa nebudeme mat - pretoze nevyvalím za fotografa nejakych 5tis.Sk, neviem, zda sa mi to strasne vela. Kameramana uz máme zajednaneho, aj zaplatenu zalohu, kameraman nas stoji 300 Eur cize myslim ze este celkom slusna cena a je to dost dobry kameraman.... Pustila si sa do odtučnovacky??? tak porad, ja odtucnujem uz dlho a furt nic :-D ..... tiez nemam velkost zrovna 34-38 :-/
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby. Ja som tu uz tiez dlhsie nebola, ale v podstate som nemala ani cim prispiet, kedze momentalne nic neriesime, zacneme az na buduci rok. Zakladne veci mame vybavene, dokonca sme uz absolvovali aj predmanzelsky kurz na fare. ;-) Aj ja sa trapim chudnutim, asi ako kazda z nas, ale akosi sa mi nedari, ale tazku hlavu si s tym nerobim, pretoze mne chudnutie v jeseni a v zime velmi neide, preto halvne cvicim, aby som si udrzala svoju terajsiu vahu. No s prichodom jari a s troskou sebazaprenia stracam kila jedna radost, takze sa spolieham na to, ze svadba je az v septembri a dovtedy dufam, ze schudnem. Mam sice obavu zo skusania siat, bojim sa toho, ze tie ktore sa mi budu pacit mi budu male, ale podobne ako miruskatt mam moznost dat si usit saty v jednom salone za cenu pozicovneho, tak hadam sa mi podari vydat sa v satach ktore budu podla mojich predstav. Som velmi zvedava ako to dopadne v salonoch, chystam sa tam niekedy vo februari, kedy dostanu nove kolekcie. Aj sa tesim, aj sa bojim. :-|
Odpovedať
Ahojte, tak ja som si nechala poradit od kamosky a chodim cvicit na taky specialny beziaci pas, ktory je, no ako to opisat :-) , je to v takom uzatvorenom pristroji a okolo pasa mam taky specialny zvon, resp. suknu - taha to cloveka akokeby dole a zvysuje to zataz, no poviem vam, po pol hodine som mokra ako mys:) Ja zasa nepotrebujem schudnut vela, ale pravda je, ze ide to hore, praca, skola, vianoce, a v juni 2010 statnice, viem, ze za leto by som to urcite dole nedala, tak som zacala teraz, preventivne, ale vraj to ma ucinok. tak uvidim o mesiac, kolko dam dole :-p
Odpovedať
miruskatt - 18.9. buduci rok :). Ja si veci pripravujem priebezne, uz mam rozhodnute co a ako chcem mat, co sa tyka trendov vo vyzdobe, tam sa toho vramci dekoracii vela zmenit nemoze :). Farby som si zvolila podla svojho gusta, takze nevidim nic zle natom, ze uz mam kopu veci pripravenych 8-) . Robim to preto, aby som bola buduci rok v klidku a nemala zbytocne stresy - nemam ich rada. Inak baby, co sa tyka odtucnovania - podla mna zima neni moc dobra doba :-N
Odpovedať
Ahojte baby, lucikka - úplne s tebou súhlasím ohľadne nakupovania výzdoby. Aj ja mám už čo to nakúpené a veľmi ma to teší. Aspoň nebudem mať toho naraz moc kupovať. Takto to robím postupne a je to fakt úplne super. Pomaličky si zháňam, veď čas ma zatiaľ netlačí a radšej to budem mať skôr ako neskoro.
Odpovedať
@luciat123 - heej, prave som dneska pozerala na tvoj album, vidim ze ladis do fialova vyzdobu. Presne, v klude si pozhanas co chces, dopasujes. JA niekedy kupim len vzorku, prinesiem domov, zistim ci to sedi alebo nie a podla toho sa rozhodnem. Inak ako si urobila tu krepovu gulu? Ja musim dat tiez fotky do albumu - lepsie povedane, vytvorit si album :). Ja budem mat vyzdobu v kombinacii zlata-champagne-ruzova :).
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte...aj my planujeme svadbu na 18.9.2010, ja uz som sialena z toho aj ked nechcem ale stale mi to neda pokoj.... s fararom mame termin na januar...saty som si uz skusala ale cakam na nove kolekcie, salu uz mame vybranu, ale nie rezervovanu....musim tam skocit;), prstienky...ja samozrejme viem ake by mali byt len ich musi este zenich schvalit.... svadby budu 2. kedze priatel je z Rumunska a tu sa za platnu poklada len svadba na urade....takze to bude v Poprade, odkial som ja a v kostole bude tu.:) Je okolo toho poviem vam dost vybavovaciek...a este nehovorim o tom, ze mi treba robit birmovku a jemu aj 1. svate prijimanie....zacala som v septembri...idem pekne podla planu ale aj tak mam z toho strach a nervy...ale dufam,ze to dopadne fantasticky.
Odpovedať
ahojky "I" (asi to je tvoje priezvisko, neda sa vydedukovat z pismenka I tvoje krstne meno.. :-D ), jej to mate termin ako my :). Nebud z toho nervozna, ono casu je dost, jak sa trochu rozkukas, tak potom budes spokojnejsia. Zijes v Rumunsku?
Odpovedať
Profilova fotka
Miruska - v salone mi povedali ze uz som prisla len tak tak aby som mala z coho vyberat :D ale tak celkom fajn. Asi si spravim album aby ste videli. A teraz momentalne sme zacali riesit termin v kostole, to su behacky na martiku na faru a potom zase tam a kopec veci este nemame vybavenych a ja teda netusim ako to postihame :) ale nejak snad ano
Odpovedať
Profilova fotka
Niik - urcite si sprav album, som zvedavá.... To ze ti povedali, a mne kazda nevesta hovorí ze mam cas, ze fakt stačí od toho januára bohate! :-) tak neviem no...Postíhame neboj, ešte nám nehorí za zadkom :-D
Odpovedať
Ahojte my máme svadbu 4.9.2010 a sme v začiatočných fázach prípravy. Kameraman-fotograf, sála, hudba... Neviem mi niekto poradiť niejaký kontakt na hudbu v okrese Spišská Nová Ves
Odpovedať
Ahojte babenky, nevie mi niektorá z Vás poradiť kontakt na živú hudbu z okresu Spišská Nová Ves. Ďakujeme
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?