Svadba v Septembri 2010. Ako skoro a s čím začať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky! Chcela by som sa s vami poradiť. So snubencom plánujeme svadbu v septembri buduceho roku, cize v roku 2010. S cim zacat ako prvym a ako skoro pred svadbou? Nemam ani len tusenia, ako skoro treba ist vyberat saty, ci ist na urad pre ziadost atd atd... Prosim poradte!
Odpovedať
Hedunecka, ja mam iba maminku :(
Odpovedať
Profilova fotka
hedunecka - no teda parááádne oznamkáááá,v čom to robíš????
Odpovedať
Profilova fotka
kirsten a ako to budete riesit?boze ja ked na to myslim tak xvilkami neviem ci to s maminu zvladneme :-( a ako sa poznam urcite budeme plakat hned ako sa na nu pozriem!zatial sme sa bavili a sme sa zhodli ze odobierku nezvladneme ani jedna tak teraz neviem ako to nahradit chcem aby to bolo vesele aj ked viem ze ona sa nebude bavit kosta dakujem len stale to neni ono a skoda ze nas nema kto odfotit, drahy sa tak lahko na sk nedostane-ja robim v gimpe ale baby robia aj v photoshope
Odpovedať
Ahojte,my mame tiez naplanovanu svadbu na 18.9.2010,vsimla som si,ze dost oblubeny termin medzi vami...s pripravami sme na zaciatku,mame vybavenu salu,kameramana,fotografa,vyzdobu,hudbu...chcem sa vas spytat,ci ste uz boli niektora na fare zajednat si sobas?My sme to mali v plane riesit buduci rok na jar,len sa chcem uistit ci to nebude neskoro
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj matik ja uz mam xyteny datum aj cas v kostole a to som vybavovala na konci sept.a poviem ti ze uz mi niekto vyfukol moj cas 15.00 tak sme to museli dat na 16.00 to je asi prve co baby tak skoro vybavuju tak ked budete mat svadbu v nejakom vacsom meste na tvojom mieste by som to neodkladala az po novom roku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hedunecka kukala som tie Tvoje vytvory v gimpe a je to super :)) ale troska menej obrazkov by som tam asi dala a bez hviezdiciek - menej je niekedy viac, zda sa mi ze by ste krajsie vynikli :) ale inak velmi sikovna si! Ja som praveze rozmyslala nakreslit oznamko, nechcem tam fotku, takze ak daco vytvorim tak mozno dam aj na net :D uvidime...
Odpovedať
Vdaka hedunecka,my nebudeme mat svadbu v meste,ale na dedine,preto sme to odkladali po novom roku,ale budem to musiet prehodnotit
Odpovedať
Profilova fotka
niik dakujem jj uz na tom pracujem uz sa to ani mne nepaci :-D :-D :-D nooo to je dobry napad nakreslit a kde si to budes tlacit?a na aky papier ja neviem kto sa mam ist na to popytat chcela by som taky pekny biely svadobny mohlo by byt aj z takym vrytim ornamentom..normalne v papiernictve maju take? matik neni zac tod moja rada ja som rada ze uz to mam za sebou :-D teraz uz len cakame ako sa vyjadria k tomu ze drahy je iba pokrsteny ci si bude musiet spravit prijimanie alebo nie-aj tak sa bojim ked povedia ze hej lebo on bude tu v nemecku asi az do augusta :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som na fare ešte nebola,ževraj mám prísť cca 4-5 mesiacov predtým,lebo kamoška to chcela mať v máji, a toto jej povedal.
Odpovedať
Profilova fotka
no ak si daco nakreslim, tak zoskenujem a dam tlacit uplne kdekolvek na hrubsi papier, zrejme vykres - ma peknu strukturu a je jednoduchy, co mi vyhovuje :) podla mna s papierom resp. s tlacenim oznameni ti budu vediet poradit aj v mnohych svadobnych salonoch alebo vo firmach, kde robia vyzdobu. Ale aj tu na stranke urcite najdes v katalogu firiem kopec odkazov :) A co sa tyka kostola aj nam povedali ze mame este cas, ze sa mame zastavit buduci rok. A sme obaja len pokrsteni a povedali ze to nebude problem, ze nas zosobasia aj tak bez toho aby sme si robili dalsie sviatosti... takze asi zalezi od farara.
Odpovedať
Profilova fotka
niik no prave ze som si to chcela robit sama a sa bojim ze ked to budem tlacit na obyc.vykres bude to take len pretlacene aj to pismo nebude pekne ale sak uvidim skusim to a potom sa rozhodnem..a to mate stastie ze nemusite mat dalsie sviatosti ja len dufam ze ani drahy nebude musiet mat lebo fakt by nebol cas spravit si to..
Odpovedať
Profilova fotka
hedunecka - aj ja to chcem tak robiť
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No ja tiez neviem ako to bude vyzerat, vyskusam a uvidim a rozhodnem sa :) ale ved teraz maju rozne druhy papiera aj v papiernictve, mozno by stacil len nejaky troska lesklejsi papier a uz by to vyzeralo aj luxusnejsie a zaroven by to nemuselo stat ako v tych agenturach... no ale neviem, ja tiez len budem skusat a uvidim ako to dopadne. Prinajhorsom objednam take gycove ako maju vsetci dve labute a bude :D
Odpovedať
Ahojte, uz som tu dlhsie nebola, tak zatial, co som vyriesila je miestnost, akurat predvcerom zaplatila zalohu, nechcem riskovat, ze mi ju niekto vyfukne:) Este mame zarezervovany kostol, ale vraj sa mame u nich zastavit este v januari, aby sme to potvrdili. Saty som si uz vyhliadla, ale su strasne drahe, 1200 eur - su z kasmiru a vraj sa daju len kupit a nedaju sa predtym vyskusat, co je dost divne...takze si skusim podobne niekde pozicat. Kamaratka bude otvarat svadobny salon a tiez bude objednavat od toho isteho dodavatela ako ten salon, kde ich maju take drahe, tak uvidim. Co sa tyka vyzdoby, tak predstavu uz mam - kamoska ma svadobnu agenturu, tak ak niekto potrebujete kontakt na sikovnu kocku, tak mi napiste:)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, my s priatelom mame tiez svadbu 4.septembra 2010. mame zarezervovaný hotel - sálu. minuly tazden sme zaplatili zalohu. teraz ideme riesit kostol a zajednat knaza. ostatne asi uz nechamen na buduci rok. myslim, ze toto su najdolezitejsie zalezitosti. danka
Odpovedať
Profilova fotka
to galica: urcite by som nebrala saty, ktore si nemozem vyskusat. to je privelky risk a navyse privysoka cena! myslim, ze krasne saty sa daju pozicat za cca 600 eur. a netreba ich kupovat za 1200 eur. naco to kupovat? co s tymi satami potom? aj tak si ich neoblecies :-)
Odpovedať
Ahojte baby, no aj my mame svadbu 4.septembra 2010 :-) .my uz mame rezervovanu salu,kostol,hudbumkameramana a fotografa,lebo s tym je dost problem....a tie malickosti budeme pomalicky vybavovat az do svadby....inak baby ako citam nechcete drahe saty,ale pekne....tak to vam radim ist na Ukrajinu...oplati sa ;-)
Odpovedať
Ahojte kocky : ))) pripajam sa k teme. Termin mame 04. september 2010 v Topolcanoch. Hladam spriaznenu dusu z TO. Chcela by som poradit ohladne studia na fotografovanie. Salu aj fotografa + kamera mame predbezne zajednane, ale je vlastne z Puchova, odkial je moj priatel. V pripade zleho pocasia....kde sa najcastejsie v TO robia studiove fotky ?
Odpovedať
ahojte my sa budeme brat v oktobri 2010 kedy asi mame zacat s vybavovanim farara a kostola? Mam trocha strach lebo fararov mame divnych v nasej farnosti a nechcem aby na mna cumeli ako na trafenu, ze uz teraz chcem nieco vybavovat ohladom toho je to normalne vybavovat to takto skoro? Dik za odpoved
Odpovedať
Ahojte baby!!! :-) My sa budeme brať 11. 09. 2010. Zatiaľ máme vybavenú sálu, fotografa, kameramana a kapelu. Kostol ešte nemáme, ale aj tam sa chystáme. Pomaličky nakupujem aj drobnosti na výzdobu stolov, keďže si to plánujem urobiť sama (pravdaže s pomocou rodiny). Akurát kvety a návleky na stoličky budú požičané. Strašne ma to baví, takto plánovať. Stále nad tým rozmýšľam a naberám nové inšpirácie...Tak Vám prajem všetkým veľa zdaru pri vybavovačkách.... ;-) :-D ;-) :-D
Odpovedať
Caute baby - ja som tu uz 2 mesiace nebola, ale pozeram, ze som na tom celkom dobre. mam uz termin v kostole, salu (ale neplatila som zatial rezervaciu), fotografa, video a DJ (ale zatial som sa s nimi nestretla, tak dufam, ze budu okej), vyzdobu a svadobne satky. Ja som si nakoniec kupila, takze teraz zhanam doplnky k satam. :)
Odpovedať
Profilova fotka
lucikka a kde si si kupila saty? ja som bola skusat zatial len...
Odpovedať
niik - kupila som od jednej babenky 1x pouzite (dovoz z Usa), moooc krasny origos od Marysbridal - a sadli mi ako uliate. tak sa z nich tesim. Ja som predtym tiez asi 10 siat vyskusala v salone - a dobre som spravila, lebo som mala aspon predstavu, ze ako mi saty maju sediet a naco si mam davat pozor. Inak, v zivote by ma nenapadla jedna vec - to mi poradila pani z uplne prveho salonu kde som bola - ze tvar korzetu (cast dekolt) sa vybera podla typu tvare. Dobra rada nad zlato. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
to som nepocula :) a aky tvar korzetu sa hodi k akej tvari, porad aj nam :))
Odpovedať
Profilova fotka
to som teda ani ja nepocula. uvitam info... kedze saty este nemam vybrate, toto budem riesit buduci rok. porad pls.
Odpovedať
no k dlhej tvari so spicatou bradou (ako napr. J. Anniston) sa hodi vystrih (dekolt) do pismena V a nehodi sa vystrih do pismenka U. Ak mas ovalnu tvar, ako napr. Heidi klum tak sa ti hodi srdieckovy vystrih a vystrih do U, alebo vystrih do obrateneho U. V sa nehodi. Ostatne som uz nevnimalo - ja mam ovalnu tvar :D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, po dlhsom case sa opat hlasim :) Ked citam, co vsetko uz mate povybavovane, tak mi nie je vsetko jedno. Dnes som cely den len hladala na internete neaku schopnu kapelu, alebo Dj-ja, popisala asi 20 mailov, tak som zvedava, ako to nakoniec dopadne. Trochu ma stve, ze sa nemozem pohnut dalej (okrem fotografa, nemame este nic), kedze som na dlhodobej pnke a vychadzky nie su extra dlhe :-( Je lepsi dj alebo kapela? Neviem to zhodnotit, kto vie vytvorit lepsiu zabavu? vikkinka vsimla som si, ze tiez si zo Ziliny, a ze mas svadbu 4.oktobra v penzione Anton, nevies mi prosim dat neake info? Kolko budete mat asi ludi, a ake su tam podmienky? Hladam cez internet neaku salu pre priblizne 80 ludi, a celkom ma to hneva, lebo sa bojim, ze ziadnu schopnu salu v Ziline pre tolkych ludi ani nenajdem. Dakujem Ti za infosky :-)
Odpovedať
ahojte my tiez mame svadbu 11.9.2010 a mame zatial rezervovanu salu a kapelu,a inak suhlasim na ukrajine maju krasne saty
Odpovedať
Ahojte, my mame svadbu 11.09.2010 a mame zajednanu salu,starejšieho a vysnivaneho fotografa. Farar este nemal kalendar na buduci rok-mame prist niekedy v marci. V tomto obdobi je potrebne zajednat este hudbu-este nemame vybratu a chystame sa este na vyber kameramana...ostatne nechavam na buduci rok. :-)
Odpovedať
ahojte, mam otazocku :-N :-N ;-) ako to urobit, aby nevesta nebola v septembri opalena vseljako, ale aby bola rovnomerne opalena-nie podla tricka/plavike.. bo to sa k nej v svadobny den nehodi... :-N ;-) :-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?