Menu Forum

Svadba v septembri 2009. Ktoré plánujete tiež?

13. júl 2009  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
olinkaw
Registrovala sa 28. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 48 príspevkov a 1 album. Má 8 priateľov. Bratislava, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
olinkaw
Registrovala sa 28. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 48 príspevkov a 1 album. Má 8 priateľov. Bratislava, okres Bratislava.
 Tak to poznám emoticon aj nám to všetko tak dlhšie trvá. No niekto musí aj zarábať, aby sme si vôbec tú svadbičku mohli dovoliť emoticon Tak držím palce, nech si nájdete čas a vybavíte, čo potrebujete. Daj potom vedieť, ako si pokročila. emoticon
18. jún 2009 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
chymenitta33
Registrovala sa 6. marca 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 42 príspevkov. Má 69 priateľov. Nemšová , okres Trenčín.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
chymenitta33
Registrovala sa 6. marca 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 42 príspevkov. Má 69 priateľov. Nemšová , okres Trenčín.
  • Nevie kedy bude svadba
 no jasné potom podám hlásenieemoticon
20. jún 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
23. jún 2009 o 09:48 • aknedz
fotoportrét
fotoportrét
majkova13
Registrovala sa 11. mája 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 35 príspevkov. Okres Bánovce nad Bebravou.
  • Svadba bola 26. septembra 2009
    okres Bánovce nad Bebravou
fotoportrét
fotoportrét
majkova13
Registrovala sa 11. mája 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 35 príspevkov. Okres Bánovce nad Bebravou.
 Ahojte septembrové nevesty a nevesty-maminy emoticon Ja patrím do tej druhej kategórie a vidím, že nie som sama.... tak som rada emoticon a ešte radšej, keď čítam, že ani vy sa nemôžete nejako rozhýbať...
10. júl 2009 o 00:30  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
olinkaw
fotoportrét
fotoportrét
olinkaw
 majkova13 - vitaj v klube septembrové nevesty mamičky emoticon Tak ako som písala, všetko nám dlho trvá, lebo dohodnúť opatrovanie malého, voľno mojej polovičky v robote a všetko ostatné dá niekedy poriadne zabrať. Ale čo už emoticon Musím sa pochváliť, že dnes ideme konečne na druhú náuku, k malému príde babka. A strážila mi ho aj včera, tak som vybavila fotografa emoticon Neviem, čo by som bez mojej mamy robila. Keby čitala toto fórum, tak jej patrí obrovské ĎAKUJEM.

majkova13: a ako starý je tvoj pokladík? a čo už máte vybavené?
10. júl 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majkova13
fotoportrét
fotoportrét
majkova13
 Ahoj olinkaw emoticon to poznám ako všetko dlho trvá pri malom.... náš má 7,5 mesiaca. Možno sa do septembra aj chodiť naučí emoticon , aby mohol niesť prstene, keďže vlečka nebude emoticon . Zatiaľ máme iba sálu, fotografa, hudbu, kameramna musíme nájsť druhého... a to je asi všetko emoticon Hovorím, že nestíhame... emoticon Tiež nám dosť pomáha mamina a sestra s neterou emoticon
10. júl 2009 o 22:09  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majkova13
fotoportrét
fotoportrét
majkova13
 A tvoj drobec má koľko?
10. júl 2009 o 22:10  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
olinkaw
fotoportrét
fotoportrét
olinkaw
 majkova13 : ááále, to máte v pohode, tie dôležité veci máte zajednané (teda ešte šaty a obrúčky) a hlavne, že máte seba emoticon Náš malý bude mať v septembri dva roky. No nechcem ti brať ilúzie, ale aj ja som chcela, aby nám niesol obrúčky, ale bohužiaľ sa mu to nedá vysvetliť emoticon On je taký malý špekulant a hneď by ich odviazal z vankúšika, alebo by ich odniesol niekam,... emoticon takže radšej nie. A len tak btw: Danuško začal chodiť až keď mal rok aj mesiac.

chymenitta33 - ako pokračujete v prípravách?
10. júl 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majkova13
fotoportrét
fotoportrét
majkova13
 Viem, viaceré deti chodia až po roku... nechaj ma, nech sa teším, že náš bude výnimka a začne chodiť skôr emoticon , napr. kamarátke chodí malý už od 8 mesiacov, takisto aj moja sestra od 9, ja od 10... takže predpoklady máááá emoticon emoticon emoticon
A šaty mám tiež, na tie som zabudla... emoticon
10. júl 2009 o 22:34  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
olinkaw
fotoportrét
fotoportrét
olinkaw
 no super, tak držím palce, aby chodil a vyšlo ti to podľa plánov. Ale ak nie, je ešte jedna alternatíva. Videla som v jednom albume, už fakt neviem v ktorom, malé bábo išlo po štvornožky uličkou pred nevestou a obručky boli priviazané na vankúšiku a vankúšik malo bábo priviazaný na chrbte. Úplne kráááásne emoticon Len neviem, ako ho donútili ísť uličkou, asi ho niekto lákal hrkalkou pri oltáry emoticon

a neboj, všetko stihnete, ani my nemáme ešte oznámenia, obrúčky, kvety,.... nevadí, hlavne, že sa milujeme
emoticon
10. júl 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majkova13
fotoportrét
fotoportrét
majkova13
 Tak štvornožky, to teda určite nie emoticon emoticon emoticon ani si to neviem predstaviť ako by to vyzeralo, ešte by sa niektorí pohoršovali ako to poznám emoticon a btw on štvornožkovať ešte nevie a ani sa mu nechce...
V krajnom prípade naštartuje bežku, v tej behá už ako čert... emoticon všetky šuflíky a dostupné skrinky sa majú na pozore emoticon emoticon emoticon
11. júl 2009 o 11:27  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majkova13
fotoportrét
fotoportrét
majkova13
 Alebo ho chytíme obaja za ruku, to zvládne tiež emoticon
11. júl 2009 o 11:28  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
olinkaw
fotoportrét
fotoportrét
olinkaw
 majkova 13: no ale ak ho budete držať za ruky, ako ponesie obrúčky ? emoticon A tvoj drahý ťa nebude čakať pri oltáry? No nič, držím palce, aby Vám to dopadlo tak, ako si predstavujete emoticon
A tie šuflíky a skrinky aj my dôverne poznáme emoticon
11. júl 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majkova13
fotoportrét
fotoportrét
majkova13
 To ešte presne nevieme ako pôjdeme k oltáru, ale čítala som, že sú 3 "oficiálne spôsoby" ako k nemu prísť a to, že tam pôjdu obaja mladomanželia spolu bol jeden z nich... ale ako hovorím, to nechávame ešte otvorené, podľa toho ako malý bude stíhať chodiť emoticon a na obručky máme prinajhoršom v zálohe aj malú družičku...
13. júl 2009 o 15:54  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to