Svadba v septembri 2009. Ktoré plánujete tiež?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte! Ktore z Vas planuju svadbu v septembri 2009? Uz ste pomalicky zacali s " pripravami"? je este prilis skoro? VObec sa v tom nevyznam tak neviem kolko si treba nechat casu na pripravy a s cim zacat skor a co pocka...napriklad objednat urad? miestnost?...
Odpovedať
Profilova fotka
hm to je výhoda mesta- tu je to hrozné... a navyše keď ťa pozná celá dedina... my by sme chceli mať v kostole ale tu je další problém, lebo nechcem nášho farára, lebo to je moták...ach jaj...
Odpovedať
no joooo kristi,mate to komplikovaneeee....hmmmm,a nieco v blizkosti pekne nemate???ze by si sa vyhla tym babkam ocumovackam??? :-D ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no vedľa máme Topoľčianky a zámok tam, ale nad tým sme ešte nerozmýšľali... to je to, že ten obrad by som rada mala tu u nás ale s tou hostinou neviem kam... to budeme musieť ale čim skôr poriešiť...Peťka občas chytajú nervy keď o tom začnem hovoriť, lebo vraj máme ešte čas... ale občas sa objavia aj náznaky záujmu... niekedy je to s nimi ťažké s tými chlapmi, ale inak je zlatý- chceme si urobiť sami oznamká a už pozeral na nete vyrezávačky- tie ozdobné...
Odpovedať
hmmmm, ja som bola vzdy ta,ktora hlavou krutila,ked niekto hovoril rok dopredu o svadbe.... :-D :-D nooo a teraz to tu mame...noooo myslim,ze v tom mieste konania hostiny by ste si mali urobit pomaly uz jasno....lebo pekne terminy sa rychlo zaplnaju... ;-) no a preco vlastne ste vybrali datum 5.9?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no hlavne preto, že v lete sme nechceli- vtedy sa rýchlo kazia zákusky a aj preto, že ja učím a celé leto budem počas prázdnin môcť pripravovať všetko potrebné... a vy ste si prečo zvolili tento termín?
Odpovedať
nooo ale ved i 5.9. mame este leto... ;-) :-) hmmm,snad bude pekne....nooo my sme ho vybrali preto,lebo 6.9. ma snubenec narodeninky,taak aspon nezabudne,ze den pred jeho sviatkom budeme mat vyrocie....a kedze tento rok uz nestihame mat svadbu,tak sme zvolili tento datum.... :-D resp. som mu vypisala pekne datumy na buduci rok a on potom vybral....hmmm,buduci rok je plny peknych datumov.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to máš pravdu. u nás to bolo tak že ja som len tak zo srandy povedala že by to mohlo byť vtedy a Peťko povedal že dobre- že super dátum... no snáď to bude super, no a s tým počasím v septembri už nie je tak teplo ako v júli či v júni... suseda mala svadbu v júli a polovica tôrt a zákuskov jej splesnela a to ich mali v chladničkách... tak aj preto...
Odpovedať
hmmm,ved na to sa spolieham,ze uz nebude taaak nechutne horuco....teraz vedia byt az neprijemne tepla,ale zase snaaaaad nam nebude prsat... ]-( ]-( ja som inak nemala ziadny vysnivany mesiac a ani datum svadby,taaakze mi to bolo aj jedno... :-D
Odpovedať
ok, kristi taaak pekne naberanie inspiracii... ;-) idem uz off, zatvaraju sa mi oci,taak dobru noc... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ani ja ale tento sa mi hneď zapáčil... a ešte 5 je moje šťastné číslo...;-) a hádam nie, september vie byť pekný...:-) inak september je celkovo obľúbený a najme tento rok- všetky kamarátky a aj krstná sa mi vydávajú tento rok 20. septembra, to je asi nejaký magický dátum alebo čo...
Odpovedať
Profilova fotka
dobrúúúúúúúúú noc
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
ahojte......tiez planujem svadbu september 2009 a pocula som,ze treba sa zacat pomalicky rozhybat.......my si ale svadbu predstavujeme v duchu volnej party,preto by som chcela najst nejake miesto v bratislave v style svadobnej zahrady,vonku stoli,altanky,zabava,krasna vyzdoba.......len neviem ci take miesto v bratislave existuje,nic som zatial nenasla.......vie mi niekto poradit? dakujem :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte, s priateľom máme termín 12.9.2009, s prípravami sme už pomaličky začali ale nevieme do čoho sa mame pustiť skôr. Ak by ste nám vedeli poradiť s čím začať už pomaly teraz a čo stačí neskôr boli by sme radi. A ak by som mohla niektorú poprosiť o dobré kontakty kaderníčky, kozmetičky a manikúry v okolí Ružomberka alebo priamo bola by som veľmi vďačná. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte vsetky septembrovky,nie je nahodou este trochu skoro pripravovat sa na svadbu?ja som sa zatial rozhliadla trochu len po nete po svadobnych satach,ale stale mam ten pocit ze je este priskoro,tak neviem ako ste na tom vy? :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
My, ak všetko prebehne podľa plánov od 19.09.2009 budeme manželia.
Odpovedať
Pekný dátum. Trochu magický. Dúfam, že nám bude PánBožko priať.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
chymenitta33 • Včera o 22:59 Ahojte prepáčte že zakladámnovú tému ale zakladám ju preto, že sú tu rôzne termíny na september lenže ja mám nezvyčajný dátumkedže to nie je sobota, tak vela adeptiek tam nie je :-N Takže by som bola rada aby sme si podebatili zo všetkými "Septembrovkami" :-) olinkaw • Včera o 23:12 Ahojky, tak sa teda hneď pridávam. ;-) My máme 12.9.09, klasická sobota. :-D Ale veď to je v podstate jedno. Ale máme niečo spoločné, aj ja mám doma taký malý pokladík ako ty :-) danyledu • Dnes o 09:09 Jéj :-N Chymenitta 33: nemáš prečo "prepáčovať" ... ;-) ja mám tiež klasickú sobotu 12.9. ako Oli :-) a čo už máte pripravené, zajednané a tak? Ahoj Olinkaw ;-) ako idú prípravy? enamorada • Dnes o 09:11 ja sa pridavam, my mame svadbu 13teho, nedelu. :) chymenitta33 • Dnes o 12:56 ahojte zlatinka som radenka že ste prišli:-) My to máme v stredu 9. 9. 2009 ako Môj drahý chce stále v kostole ako ja nevravím že nie ale mne to nejako nepríde že chcem niečo velkolepé alebo tak,proste prídem a za 10 min idem domov... :-) zmm • Dnes o 13:11 ahojte nevesty, aj ja sa pridávam, svadbička bude 12.09. chymenitta33 • Dnes o 13:46 zmm--Vitaj:-) chymenitta33 • Dnes o 13:46 inak kočk máte to v kostolíku alebo na úrade? zmm • Dnes o 13:56 my máme na úrade, a ty si rozhodnutá že v kostole? chymenitta33 • Dnes o 14:00 zmm--ako ja som rozhodnutá že chcem an urade, len Marko chce v kostole ale ako dohodli sme sa že teraz na urade a "niekedy"v kostole ale ked už sa zoberieme na urade tak ja už v kostole isto nie načo. chymenitta33 • Dnes o 14:01 olinkaw--a čo máte chlapčeka či dievčatko?kolko má?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak sa presuvame:-)
Odpovedať
no a už nás presunuli :-N . čo sa týka príprav my už to najdôležitejšie vybavené máme, samozrejme nezaobišlo sa to bez problémov. konkrétne sa to týka oznámení, už som to preberala s babami v téme - 12.09.2009. ale nedá mi to znovu nespomenúť :-) . Objednali sme si oznámenia, krásne smotanové s mašličkou, som sa z nich veľmi vytešovala, ale po 3 týždňoch sa začali rozlepovať, skoro som odpadla.. pekne sme ich dodávateľovi vrátili, aby ich opravil, no už nám ich vrátili, ale no neviem neviem, keď ich tak študujem nejako sa mi to nezdá... vyzerá to že zlepili len tak nijak, tak teraz ich pozorujem a tŕpnem či sa nezačnú znovu rozliepať 8-( , lebo už by som ich chcela aj začať posielať..
Odpovedať
Profilova fotka
zmm--my zase nie sme v takej príprave to máš "čas"lebo my máme stále na ničeo čas, ako už boli problémy na urade kvôli koncovke ová...lebo naša matrika su hnilé paničky:-) a oznamka som kuki dneska ako ja chcem o dvoch svedkoch a hotovo ;-)
Odpovedať
ahá, takže to bude taká intímna svadbička, super! aspoň si ušetríš starosti a peniažky.
Odpovedať
Profilova fotka
hej zmm--lebo ako mna to nejako neinteresuje že kopec ludí a tak a tie patálie že ako pýtanie nevesty a to keby máme dvd tak fotky naše ako deti potom spoločné potom s Dejvim a hotovo. ako ja nemám maminku a mne by to bolo zbytočne len lúto, že tam nieje. :-( Takže hento my viacej vyhovuje.
Odpovedať
tak to chápem.. my sme pôvodne chceli len takú malú svadbu, ale nejako sa to zvrtlo celé.. ja zase na svadbe nebudem mať otca, ale zase z dôvodu že si našiel o 25 rokov mladšiu milenku a teraz sa tvári, že ma nepozná... tak to ma bude mrzieť.. ale čo už.
Odpovedať
Profilova fotka
zmm--ty brdko to mi je luto...to je sila čo všetko sa môže stať ako sa život zvrtne.. Neviem však som chcela len nejaké šatečky také light ale rozmýšlam že normálne nech máme aspon krásne fotografie.
Odpovedať
no určite že daj nejaké normálne svadbné! veď kedy bude ďalšia príležitosť si také šaty obliecť :-D ?
Odpovedať
Profilova fotka
no však hej to len ako neviem či na mna nejaké svadobné nájdem:-) :-D som ako transportér a som malá,ale hádam niečo pozmátam...
Odpovedať
neboj, určite niečo super nájdeš. veď v tých salónoch som si normálne nevedela vybrať, obiehala som ako družica asi 4 salóny :-) ale už by si mala začať aby mali voľné na tvoj termín
Odpovedať
Profilova fotka
No však hej presne tak však treba sa rozhýbať ;-)
Odpovedať
chymenitta33: ahojky, ja mám syna, dnes má 21 mesiacov, takže na svadbe bude mať dva roky. My budeme mať tak 55 ľudí. Tie hlavné veci už máme zajednané, teraz riešieme oznámenia, no keď vidím tie ceny, je mi až zle. Všetko, čo začína na slovíčko "svadobné" je minimálne o 60 % drahšie, ako by to stálo normálne ]-( No ale čo už, berieme sa len raz v živote, tak nech to stojí za to. ;-) a čo sa týka šatočiek, aj keď budeš mať malú svadbičku, určite si vyber svadobné. V salónoch je taká široká ponuka, že každá si tam nájde tie svoje :-) A tvoj pokladík má koľko? Tiež sa ti ťažko vybavujú veci, keď ho máš brať všade so sebou? Lebo ten môj je taký malý zločinec :-D ale v dobrom, nedala by som ho za nič na svete.
Odpovedať
Profilova fotka
No to hej my nemáme zločinca ale sandokána alebo "svinnu":-)ako hej je to o ničom lebo Marko stále v práci a tak takže len ja a mne sa to enhcce samej všetko ale budeme musieť sa rozhýbať:-) Dejvi má 15 mesiacov.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?