Svadba v septembri 2005

;-) čauko babiky, určite nie som sama, čo mám svadbu v septembri, tak dufam, že ten mesiac, dva sa tu budeme stretávať a radiť si a spoluočakávať náš den D 8-)
Odpovedať
1
2
22
Profilova fotka
Ahoj, aj ja mam svadbu v ten isty den ako Ty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja sem píšem prvý krát. Ja som mala svadbu 11.9.2004 a tento mesiac a ani dátum by som nemenila. Takže ja už to mám za sebou. Som šťastná a spokojná.
Odpovedať
Caute baby, aj ja som septembrova :-) Sa nam to ale blizi, co? Ved este len teraz predchvilou bol april a ja som vyberala saty a toť uz za mesiac je to tu... Tiez vam to tak strasne uletelo? A k tomu radeniu...keby ste mi poradili nejake dobre zlatnictvo v BA. Lebo znama nam robila obrucky a ja by som ju nerada urazila tym, ze by som jej ich vratila na opravu. Obidve su male (chybicka se vloudila) a mojho draheho ma aj kaz. Tak by som ich potrebovala dat niekomu opravit. Keby ste boli take zlate a mohli mi poradit :-) Diky
Odpovedať
Profilova fotka
A neurazi sa viacej, ked sa dozvie od niekoho, ze si ich dala opravovat niekomu inemu ]-(
Odpovedať
Nemyslim, lebo ona je z vychodu, ja som z BA a ona je taka komplikovana osobnost, ze mi to za to nestoji.... Ona nam totiz navrhla, ze nam ich spravi, len potom sa tvarila, ako keby sme ju obtazovali a .... je to ozaj komplikovane a myslim, ze dat si ich opravit tiu v BA je po prve rychlejsie a po druhe sa to nedozvie. Ved moj tu obrucku ani neda na prst tak co k tomu dodat ...
Odpovedať
čauko harper, to je super, akurát na inom konci slovenska. tak ako stojíte s prípravami?
Odpovedať
koflicek, ahoj, to sme radi že sa ti v manželstve darí, no a čo babo? už na tom pracujete, či už je?
Odpovedať
katicka no ja som z pp, to ti veľmi neporadím, hadam sa niekto ozve. na porazenie ked ti prídu zle obručky, no hádam sa to dá spraviť do obradu. vlastne ich potrebuješ iba zvatšiť. to ti bez problémov urobia, neboj ;-)
Odpovedať
no že ju môže nosiť na malíčku na nohe, xixi, prepáč no ale pruderna situácia a ta pani je dosť trapna, no je hrozné, tak ona vám nezmerala prsty kym to išla robiť? nemám rada také osoby, tvária sa veľkodušne no a ked príde na prácu tak že ich človek obťažuje. to si iba podľa mna liečia svoje komplexy či čo ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, my ešte nemáme obrúčky hotové. dnes som hodila do pošty ešte nejaké oznamká. včera boli naši rodičia dohodnúť menu v reštaurácii. Ty ako? už máte všetko?
Odpovedať
Prstiky nam zmerala, tak neviem, kde sa stala chyba. Mozno sme sa vykrmili ako Janko a Marienka ked ich chcela jezibaba zjest :-D len za 3 tyzdne by to bol dobry vykon takto pribrat... Ja to neberiem az tak tragicky, lebo ju poznam, a vobec ma to neprekvapilo...len ked to navrhla mojmu drahemu., tak on nevie povedat nie... Len by som nerada takto dopadla aj v dalsom zlatnictve, nakolko sa svadba blizi a nerada by som bola na svadbe bez obrucky :-S
Odpovedať
no viac menej ano, oznámenia budem posielať až v polovici augusta, pozvaní už pozvánky dostali. ešte sa máme stretnúť s fotografom a kvetinárkou dva tyzdne pred svadbou, aby sme dohodli detaili, všetky ostatné veci už su. v pia pred svadbou ešte pôjdeme vyzdvihnúť koláče, na nákup a zaviezť to do hotela, v sobotu ku kaderníčke no a hura sobášiť sa ;-) pripravovali sme si to už od mája, tak teraz iba škrtáme v kalendári dni a tešíme sa na 3tieho. no a šaty sa mi už šiju, takže dufam, že sa to všetko podarí.ale poviem vám, začínam mať z toho všetkého strach a pochybnosti. ale asi je to normálne pred svadbou :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj burina 111 babo zatiaľ nie je, ja by som nebola proti keby aj bolo, ale treba ešte nejaké peniažky našporiť a potom by aj mohlo byť. Pred svadbou sme si začali prerábať starý dom a to nás trošku vycucalo, a boli sme teraz na dovolenke. Tak ked našporíme potom. Keby som tak vyhrala nejakú sumičku aby som nemusela čakať.
Odpovedať
hm, tak to by sa nám taká výhra hodila viacerim, no nie baby??? xixixii, asi každy sa dnes borí s finančnymi problémami. no a domček ste kupili alebo ste zdedili alebo dostali? vydím že moja tema sa ujala, to som rada, ved ked maju junovky a aj augustovky, aj my septembrovky nebudeme horšie, no nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No my sme začali vsetko organizovat až na konci júna :-D ale mali sme asi veľké šťastie, že sa nám podarilo zohnať voľnú reštauráciu v takej krátkej dobe :-)
Odpovedať
hm, tak to asi ano, no na nas pozerali ako na debilov ked sme prišli že si chceme rezervovať 3 mesiace dopredu. vraj mame prísť neskôr, tak mesiac vopred. jasné že som sa nenechala odbiť, no aby som prišla potom v auguste a oni ma otočili vo dverách že je už obsadeny termín, no hrozná neochota, rovnako v kaderníctve, ale inde boli mili
Odpovedať
ahojte baby, tak potom rátajte aj so mnou, strašne moc sa teším :-D inak ja mám šaty rezervované od 24. februára!!! bála som s že mi ich dakto vyfúkne :-)
Odpovedať
no tak tato tema je dokaom ze sa nam to uz FAKT blizi :-D
Odpovedať
mirka a máš fotku? chcela by som ich vidieť, ci pana, že od februára, ty si dobrá, teda 8-) vieš že sa volám tiež mirka,??? to je náhoda
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som si saty vyskusala, len jedny a tak sa mi pacili, ze som ani nechcela aby mi ukazovali nejake ine :-D Len mi nedovolili odfotit sa, neviem preco ;-(
Odpovedať
ahoj aktak, no myslím že som dnes v suvislosti s tebou čítala o tej tvojej trafenej svokričke a šatách, počuj, ja by som ju normálne nechala, nech si ich dá ušiť, také isté ako ty, ty budeš najkrašia, ty si nevesta a je to tvoj den a žiadna pruderna stará korytnačka ti ho nevezme. nikdy sa ti nemôže vyrovnať lebo je stará a svoje dni slávy má už dávno za sebou. no a naviam, urobí zo seba jedine kravu, lebo všetci vedia, že na svadbbe ma byt krásna biela iba nevesta a iba debil by si obliekol svetle či biele šaty, zvlášť ked ma 58 rokov, tak hlavu hore a nechaj ju nech sa len strapni
Odpovedať
mirka-burina ;-) no šatočky neukážem, počkaj si na svadobné fotky :-D , ale na internete nie sú, ale môžem ti takto napísať, že mne sa stráááááášne páčia (aj keď som teraz špekulovala) a cítim sa v nich super, sú korzetové smotanové a majú na korzete ešte takú priesvitnú látku vyšívanú zlatou niťou a tá látka je aj na sukni a pripevnená kvietkom a je z nej aj vlečka čo sa dá pripnúť, asi tak :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam tiez take podobne len bez tej latky :-) korzetove smotanove s vysivkou a odopinatelnou vleckou :-)
Odpovedať
miruška tok to si rada počkám, isto su krásne najkrajšie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
harper ja som si tiež skúšala jedny šaty a bola som v dvoch salónoch. Mne sa zapáčili na prvý krát a neváhala som... burina111 zatiaľ sme ho nezdedili ale zdedil ho svokor a ten nám ho prisľúbil.
Odpovedať
mirka - burinka :-D , no to práve nie sú, ale keď už sú rezervované :-| ale ja som spokojná, sedia mi, cítila som sa v nich super A čo som spokojná, nikde ich nemajú :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola len v jednom salone. vcera sme boli odniest sestrinu svadobnu fotku do salonu v stupave a pravdupovediac asi by som si tam nevybrala :-(
Odpovedať
Profilova fotka
mirka, ja som tie moje tiez nenasla nikde na internete
Odpovedať
dievcata, ja dufam, ze si moje svadobne saty dobre pamatam 8-) Odfotila osm si ich len na mobile a to nie je velmi velka fotka, ale snad su pekne (bolo to uz pred vyse mesiacom...). A takisto dufam, ze sa v nich budem citit dobre a ze korzet ma nebude prilis stahovat (je na zips), lebo inak to nebude velmi prijemne... Su bez ramienok, tak snad sa mi nezosuchnu a neodhalia moje prednosti ;-) Mate aj vy podobne obavy? Alebo len ja som paranoik :-|
Odpovedať
tak to je mily koflicek, aspon mate kde byvať, to je super. no miruška vidíš, to je základ, že sa páčia tebe, tak to ma byť, podla mna je každy nevesta krásna :-) harper ty si zo Stupavy?? a nepoznáš Andreja čo robí v kulturáku?? 8-) baby tak si nelámte hlavu nad šatami, uvidíme sa po svadbe, čo?
Odpovedať
1
2
22
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?