Svadba v septembri 2005

Zobraz úvodný príspevok
;-) čauko babiky, určite nie som sama, čo mám svadbu v septembri, tak dufam, že ten mesiac, dva sa tu budeme stretávať a radiť si a spoluočakávať náš den D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak uz aj ja sa hlasim ako vydata pani :-) . bolo to super, tiez by som si to este zopakovala,ale bez tych pripravnych stresov v piatok. v kostole som bola este trosku napata, takze si z toho moc nepamatam,ale inak bolo super,na hostine to opadlo a super sme sa bavili.vela jedla nam pozostavalo, zo svedskych stolov asi polovica a aj dost zakuskov a tort, tych sme mali 12, takze sme to porozdavali po znamych. este mame aj dost prace, vcera bol este obed, potom oslava s obsluhou, nosenie tort, takze som si draheho este ani poriadne neuzila. holky, aj ja gratulujem :-)
Odpovedať
adkag tak super :-) v kostole som bola aj ja napätá, ale počas kázne o mravcoch a daždi a neviem ešte o čom som sa ukľudnila :-D ha, ale my sme mali na návšteve aj policajtov :-D , susedia sa sťažovali, že nám hrá nahlas hudba, ale boli zlatí, ponúkli sme ich koláčikmi a išli pekne preč :-D
Odpovedať
Mirka,kde ste mali svadbu, ked prisli susedia, doma?:) Sak ta jedna noc,to je vynimocne, sa da snad tolerovat bez akychkolvek potyciek s policajtami...To je divne..
Odpovedať
Profilova fotka
no mirka, to ste mali vesele. aj nas farar mal krasnu kazen, sme sa stale smiali, teda podaktori, kamoska zase smoklila vraj :-)
Odpovedať
gratulujem všetkých 10. septembrovkám :-)
Odpovedať
maryem, to je penzión v takej zástavbe domov, je to vlastne historická časť mesta, vraj boli potom aj normálni policajti zelení, a vraj sa dohadovali, že ktorí nám pôjde povedať, že si máme zavrieť okno do ulice :-D , a sťažovali sa susedia nie vedľa z domu, ale až z toho ďalšieho :-S :-D ale aspoň sme mali spestrenie, nie? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte:))))) :-D
Odpovedať
ahoj zuz, kde sa túlaš? ako bolo? čo nič nenapíšeš? ]-( :-D
Odpovedať
Mirka, a kde su fotky? Hm? A priebeh svadby? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte este raz... montovali nam vcera plastove okna........ a nesiel mi net doma takze som musela zavislacit na telke:)))) a zajtra odlietame na svadobnu cestu:)))) v sobotu bolo uplne super... dala by som si repete s lepsim pocasim:))) a nedelu by som uplne vymazala...... svokra robila svadbu o nas bez nas....... no proste cirkus na neviem kolku... takze predychavame :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, babule, tentokrat sa odmlcim na viac ako tyzden, dnes vecer idem balit, zajtra stahovat a balit a letiiiiiiime na svadobnu cestu:))))) pa uzite si ju aj vy :-D
Odpovedať
zuz aj my dnes a zajtra balímeeeeeeeeee a letímeeeeeeeee a šťastnú cestu a krásny pobyt :-) stani my ešte nemáme také pekné fotky, takže vyčkaj, dúfam kamaráti neostanú škrobi a ponapalujú nám čo pofotili, lebo nám sa niekde zašil na hostine foťák, tak fotiek moc nemáme, a potom som skôr fotila ja, takže tam ani nie som :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
takze mi uz v plnom prude balime :-D a za hodinku ideme na letisko :-D
Odpovedať
Ahoj,tak už jsem také paní.Bylo to úžasné,a za ty nervy to stálo.Kdyby to tak šlo každý rok.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja som skonstatovala tiez,ze to stalo aj za tie nervy aj peniaze,ze by som to ani inak nechcela, tiez by som si to este zopakovala,ale zase budeme mat oslavu ocinovej 50-tky za dva tyzdne,.takze sa zase zabavime uz aj s mojim manzelikom :-) my odchadzame v pondelok v noci
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) tak sa konecne hlasim aj ja,mala som tu este po svadbe rodinu a doteraz sa neviem z toho bordelu doma vymotat :-D co sa tyka svadby:moja slovenska a draheho talianska rodina prisli uz v stredu vecer k nam do Svajciarska (vacsina po prvykrat),kde boli bez nas strateni,takze sa k samotnym predsvadobnym stresom "nabaloval" aj tento bonus.Okrem toho som dva dni pred svadbou bola v smutnom rozpolozeni z pocasia,nekompromisne nam hlasili dazd a u nas od pocasia zaviselo dost vela veci,takze sme boli nuteni improvizovat a na poslednu chvilu zhanat salu,kde by sme urobili male obcerstvenie po obrade (keby neprsalo,isli by sme sa vsetci fotit,je tu nadherne okolie,hostia by sa presli...).V den D som sa zobudila o 6 rano a ked sa ku mne zacinalo predierat slniecko,rozplakala som sa od stastia.Moja radost vsak netrvala dlho,pretoze predpoved sa pomaly zacinala naplnat a prave v najvacsom chaose (odchod na obrad,obrad...)z oblohy neprsalo,ale lialo. Neostavalo nam ine,len sa s tym zmierit a tak sme sa namiesto fotenia odobrali do tej narychlo vybavenej saly,kde sme sa nakoniec super zabavili,prebehlo rozbijanie taniera(Taliani sa rychlo "chytili" a velmi sa zabavali na tom,ako nam niekolkokrat rozhadzali crepy po celej sale :-D ),spojili sme to s pitim jedneho pohara vody a druheho vodky,striekalo sampanske,rodiny sa lepsie zoznamili a najmilsie prekvapenie pre mna bolo,ked som ich "nacapala" na terase,rozne pomiesanych,rozpravajucich sa rukami-nohami a ohromne sa na tom zabavujich.Asi hodinu pred odchodom do restauracie prestalo prsat a to som sa uz uplne upokojila-nasa restika je totiz hore na kopci a je z nej uzasny vyhlad na okolite hory,mesto aj jazero(pocas dazda to vsak bolo zatiahnute).Ludia tym boli nadseni a ako sme tak stupali hore,pomaly sa nam otvaral vyhlad a nase auta trubili ako o zivot, vsetky okoloiduce auta zacali trubit tiez a ludia sa zastavovali a mavali nam,pozrela som sa vedla seba a sedel tam moj muz,drzal ma za ruku a v tvari mu ziarilo stastie a laska... bol to pre mna tak silno emotivny pocit,ze som sa v ten den druhykrat rozplakala od stastia- tentokrat mi to vsak uz neskazilo vobec nic a nikto.Vecer prebehol uplne zazracne,vyborne sme sa bavili,nase rodiny splynuli v tanci a planovana polnoc sa pretiahla do druhej rana.My dvaja sme ostali spat v hoteli,nas svadobny apartman mal velku terasu a o druhej rano bolo tak super teplo,ze sme si sadli vonku s flasou sampanskeho a hodinu sme tam len tak sedeli,kochali sa tym nadhernym vyhladom,tisko sa rozpravali a nechali doznievat pocity z prave preziteho dna....a zvysilo nam trochu sily aj na uplne potvrdenie nasho zvazku ;-) Kedze nam v ten den pocasie zabranilo fotit sa (nechceli sme fotky v atelieri),nahradili sme si to o 3 dni neskor.Ved ked sa niekto moze fotit pred svadbou,my sa mozeme po nej,nie? A napokon-nie kazdy sa moze pochvalit tym,ze sa mohol obliect do svadobneho 2x :-D :-D :-D (musim sa nejako utesit... ;-) ). Fotky pridam,ked mi moj muz pomoze s ich zmensenim. Blahozelam vsetkym vydatym septembrovkam a tym,ktore to este len caka,drzim palce. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Boze liska, tak krasne si to poisala, ze mi az vybehli slzicky...kolegyna na mna cumi ze co mi je, ked je piatok :)) male nepodarky asi k svadbe patria a bude sa na ne s laskou spominat... zelam ti prekrasne manzelstvo plne lasky a porozumenia :-)
Odpovedať
liska,normalne revem:) Krasne, vela stastia :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem,ste zlate :-)
Odpovedať
liska gratulujeme ;)
Odpovedať
liska blahozelam ti, mala si krasny svadobny den :-) My sme prave s drahym v Tatrach a prsi nam tu, tak sme vyuzili pristup na internet v nasom penzione. O chvilocku sa tu kona velmi zaujimava svadba, tak sa ideme pokochat. Slovak si berie Japonku, povezu sa na koci (skoda, ze im prsi). Mozno bude aj sake :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak ako sa maju dalsie vydate septembrovky? gratulujem vam. inak my dnes odchadzame na dovolenku do tuniska,dufam,ze tam bude teplo, lebo tato zima tu ma zmaha.uz sa tesim,ze si draheho konecne uzijem,lebo sme na to vobec nemali cas, stale same stresy, stahovanie, malovanie u nasich, proste nestihame ani v klude byt spolu.
Odpovedať
liska, nadehrne fotky:) obaja ste moc mili :-)
Odpovedať
Profilova fotka
liska blahozelam vidim, ze nakoniec si mala normalny zavoj, nie omotany - preco si sa tak rozhodla?
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem krasne eni,zuzule,mati,maryem,aj vsetkym babam,co mi pisali do IP a vobec vsetkym,ktorych som tu "stretla".Prezila som tu s vami nezabudnutelne obdobie a nasla kopec super skvelych spriaznenych dusi,ktore mi vzdy poradili,inspirovali ma,ci len tak povzbudili,ked prave "nesvietilo slniecko"... ;-) dakujem a zelam vsetkym pohodu a lasku vo vztahu; prajem vam,nech svadba nie je cielom,ale len startom toho uzasneho,co nou zacina :-)
Odpovedať
Profilova fotka
liska, super si to napisala, veru,aj ja prajem vsetkym mladym manzelkam aj buducim mladomanzelkam, nech svadbou to krasne len zacina a nech je takych krasnych chvil v zivote co najviac
Odpovedať
liska, to ma byt ako rozluckove slovo, ci ako?? :-) snad este zabehnes sem, no nie? :-) "Listujem" tu este vyse 3 mes.po svadbe ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne,ze zabehnem :-) inet mam doma a mojasvadba je stale v prvej bojovej linii :-D len som citila potrebu podakovat sa za obdobie,ktore som tu s vami prezila,pretoze to bolo velmi prijemne a zabavne ;-) maryem,ty tu nemas fotky zo svadby?
Odpovedať
Profilova fotka
liska :-) krasne krasne krasne. Uprimne a z celeho srdca gratulujem.. a nech vam to takto vydrzi navzdy.
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa tiez pripajam k liske a dakujem za vsetky inspiracie, rady, je super ze tato stranka existuje a ze si tu clovek moze s dalsimi nevestickami pokecat :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?