Svadba v septembri 2005

Zobraz úvodný príspevok
;-) čauko babiky, určite nie som sama, čo mám svadbu v septembri, tak dufam, že ten mesiac, dva sa tu budeme stretávať a radiť si a spoluočakávať náš den D 8-)
Odpovedať
:-D
Odpovedať
poď na september, ešte nie si vydatá ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
katka, aj ja som prekvapena,ze tato tema je uz rozbehnuta, kedze nazov je vydate septembrovky, cakala som,ze bude zalozena,ale nie,ze sa v nej tak skoro vyvinie debata. idem radsej na september ;-)
Odpovedať
prve septembrovky - panie, kde ste? Ako vam to vsetko dopadlo?
Odpovedať
Profilova fotka
veru, napiste, srsime zvedavostou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. dopadlo to super a asi som jedna z mala neviest, ktora sa v den svadby dozvie, ze je tehotna :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
harpe, dvojnásobne vám gratulujem ;-) super správa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeme
Odpovedať
Harper tak to je super,to musela byt radost a krasny pocit. Gratulujeeem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujeme Kamilecka :-)
Odpovedať
babiky tak ako ste dopadli,?? aké to bolo??
Odpovedať
Profilova fotka
skveleee
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak to mame zasebouy, bolo to uuuuuuuuuuuuuuuzasne a vsetko bolo ako sme si predstavovali, naozaj nadhera, skoro 300 ludi na obrade, skvela zabava vecer, uzili sme si to naplno a sme straaaaaaaaaaaasne stasny :-D ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aktak, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeem! prajem vam veeeeeela stastia, aby vam vydrzalo po cely zivot. :-) a tesime sa na podrobnosti... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pozrela som fotky, ste nadherny par. :-o :-)
Odpovedať
Profilova fotka
prajem krasnu svadobnu cestu... ;-)
Odpovedať
tak dievcata, hlasim sa aj ja ;-) som velmi rada, ze to mam za sebou, urcite mi to stacilo prvy a posledny krat. Co ma trosku mrzi, nedokazala som si to vsetko uplne vychutnat, bola som trochu napäta, ale inac na svadbe vladla celkova spokojnost, ludia odchadzali spokojni. Vyskytli sa sice nejake veci, ktore sme nemohli ovplyvnit, ale na to sa snazime nemysliet. Pocasie nam prialo, slniecko svietilo stale, a ked sme boli uz vsetci na hostine a zabavali sa, tak nam vecer aj sprchlo, takze sa mozme pochvalit aj dalsou poverou, ze nam prsalo stastie ;-) Som veeeeeeeelmi stastnaaaaaaaaaa, moj vysnivany princ sa stal mojim manzelikom a velmi moc sa lubime. Prajem kazdemu take stastie, ako mam ja. Dakujem vsetkym babam z tejto stranky, lebo mnohe veci som dokazala dotiahnut do uplneho konca aj kvoli vam. A este pridavam blahozelanie vsetkym desiatovkam, prajem vam, aby ste sa v spolocnom zivote stale obdaruvali laskou a teste sa jeden z druheho.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
matja, blahozelaaaam!!! :-) a kedy budu fotky? a viac info...? :-D
Odpovedať
už sem patrím aj ja :-( , ja ešte chcéééééééééééééééééééééééééééééééééééém tak začiatok som si moc neuvedomovala, bolo to také zvláštne krásne :-) ale hostina bola fantastická, aj nám krásne vyzdobili sálu, čo som teda ani nečakala, joj, ale som už svojím spôsobom spokojná, že je už po tom, do kelu, celý rok sme to organizovali a za 12 hodín je potom :-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
este sa stazuj! ]-( :-) aj ja chceeeeeem!!!
Odpovedať
dakujem chrobaak, fotky budu hned, ked bude viac casu. Ibaze teraz budem mat menej moznosti pristupu na net, lebo sme sa zaroven aj prestahovali a v nasom hniezdocku lasky budeme mat net az niekedy buduci mesiac. Mirka blahozelam ;-) a je to presne tak ako pises, tolke pripravy a zrazu za jednu noc je po vsetkom.
Odpovedať
desiatovky gratulujéééééééééééééééém, matja, carrie, aktak, adkag, zuz11, chaine, liska, katti a ešte všetky, na ktoré som zabudla, veľa šťastia :-) ;-)
Odpovedať
aj ja vam ostatnym prajem vela stastia, nasa svadba bola nadherna, verim ze aj vasa ;-)
Odpovedať
srdečne gratulujem všetkých 10. septembrovkám.... Veľa šťastia, lásky a poslušných detičiek... ;-) tak ako???? ;-)
Odpovedať
Ahojte vydate septembrovky hlavne tie 10 ;-) prajem vsetko len to najlepsie a najkrajsie do manzelskeho zivota ;-) a krasne a zdrave deticky
Odpovedať
dakujeme dievcata ;-)
Odpovedať
vsetko naj vam, a hlavne monimalne tolko lasky,kolko jej prezivate dnes :-)
Odpovedať
vsetko naj vam, a hlavne minimalne tolko lasky,kolko jej prezivate dnes :-)
Odpovedať
Matja, co si napokon urobila s tymi satami? Dalo sa Ti to nejako zakamuflovat? Pisala si, ze tam mas nejaku smuhu alebo co...
Odpovedať
jaj,uz citam, ze si to mala pod zavojom, prepac:) Dufam, ze sa aj to pokrcene dalo dohromady a ziaden trapas nebol:)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?