Svadba v septembri 2005

Zobraz úvodný príspevok
;-) čauko babiky, určite nie som sama, čo mám svadbu v septembri, tak dufam, že ten mesiac, dva sa tu budeme stretávať a radiť si a spoluočakávať náš den D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
my na vianoce nebudeme sami... a asi by som ani nechcela..... neviem si to totizto predstavit :-(
Odpovedať
myslíš, že ja hej? už minulý rok chcel Ivo, aby sme ostali sami, ale našťastie rodičia zasiahli, že aby sme si pekne počkali, keď už budeme svoji, no vravím, že to bude zvláštne, ale zas napr. ja by som moc nechcela ísť k nim a on asi moc nie k našim na vianoce, tak budeme doma a potom večer pôjdeme k našim a na druhý deň ku druhým rodičom
Odpovedať
Profilova fotka
my ideme k nasim... co bude zo svokrou sa nestaram...... niekedy asi po alebo pred jej zoberieme darcek a je vybavena......
Odpovedať
Chcela som sa opýtať, ako si delíte nocľah raz u svokry a raz doma alebo ako to máte poriešené? My sme po svadbe spali u našich a tak to vyzerá, že domov prídeme až na vianoce a to neviem, ako to poriešime, aby sa neurazili ani naši ani jeho rodičia.
Odpovedať
Profilova fotka
ani my este nevieme, kde budeme na vianoce. ale naladili ste ma na taku vianocnu temu,ze sa uz zacinam tesit. asi nahovorimdraheho niekedy,nech uz ideme konecne kupit stromcek. inak kde budete na silvestra? tuto otazku teraz riesime my a akosi ju nevieme doriesit :-)
Odpovedať
my máme ísť na silvestra ku gajke :-) ;-) aj s mackou a dúfam aj s kamkou a ich mužíkmi :-D , tak pevne verím, že sa nám to podarí :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zoberte aj nas :-) . ja veru netusim,co budeme robit, chcela by som ist niekam na chatu, minuly rok sme boli u kamosky v prahe a veru uz nikdy viac nechcem oslavovat silvestra v meste.este by som isla na nejaky ples alebo tak,musim spacifikovat nejaku partiu. teraz ma napadlo,ze by sme mohli ist k brachovi do olomouca, oni tam maju tiez taku vacsiu partiu,tak sa musime dohodnut.
Odpovedať
Profilova fotka
babule uz ste neako dopredu... nestiham :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuz, tak svihaj a citaj :-)
Odpovedať
no inak ani my by sme nemali nič na pláne, najlepší silvester bol pred troma rokmi, boli sme s kamošmi an chate, super partia, a to nebola chata chata, ale pekný prerobený dom, krb, deň pred Silvestrom nám snežilo, proste bolo úžasne, boli sme tam tri dni, ešte aj Playstation sme mali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to je super, tiez si tak predstavujem dobreho silvestra,niekde s dobrou poartiou na chate pri varenom vinecku :-) . alebo aj nejaky ples by nebol zly, sak uvidime,koho zozenieme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj keď nie som septembrová, na chvíľu sa k vám votrem :-D Mirka, konečne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A dúfam, že ten spoločný silvester výjde, už sa moc, moc, moc tešííííííííííme :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
jééj, macka.. tak ty medzi septembrovkami... no to bude silvester ako vyšitý... každý vyfasuje nejaký prostriedok (vysávač, prachovka, utierka... :-D ) a bude sa oslavovať silvester prácou, až pokým nebude celý byt žiariť... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no adka citat stiham... ale nestiham to ze uz ste v silvestri :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aha, no sak pocitac znesie vsetko,tak sme sa presupli na silvester :-) hura, uz tu mame aj augustovky - gaju a macku - ahojte :-)
Odpovedať
no silvester sa blíži.. treba nakúpiť šampanské, dať do chladničky a do silvestra koštovať, či sa dobré kúpilo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veru gaji,aby potom na silvestra uz neostalo a aby ti mohli mirka s mackou pomahat glancovat byt,co? inak ty moc nekostuj, malemu to asi chutit nebude :-) . ci ho chces zvykat hned od malicka :-) ?
Odpovedať
maciiiii ahooooooooooj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahaaa!! Vy ste tu? Tak vas zdravim!! Dokonca aj augustovky!!! Tak aj tie zdravim!!!! A tu sa bavite o Silvestri? To co vam dnes je? V Ba este nesnezi, u vas uz ano?? 8-) Gaja, kostuje sampano? Dietatko bude mat sampano kupel!! :-D Okej.
Odpovedať
no gajka asi chce aby fazulka bola alkoholičko :-D moja zlatá, ty budeš na malinovke dám na to osobne pozor !!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
carrie,u nas sice nsnezi,ale je taka zima,ze by uz aj mohlo. my tu mame dnes temu vianoce a z nej sme sa prehupli do silvestra rovno :-) . ty mas co v plane na silvestra? a vianoce budete ako oslavovat?
Odpovedať
baby a čo Veľká noc? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Vianoce sami a Silvester pravdepodbne v Londyne. Kamarati nas tam volaju, tak asi pojdeme, no este to zvazime. Bozie narodenie - 25 - teho, este neviem kde budeme - to bude dilema. To budu chciet obe rodiny, aby sme boli u nich. ja by som preferovala nasich samozrejme :-D :-D . No je to vec dohody. Raz som sa uz vydala, tak sa musim vediet prisposobovat.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Mirka a všetky :-) , ideme rozoberat všetky sviatky :-D ?
Odpovedať
:-D macik, kde si v práci?
Odpovedať
Profilova fotka
Cau macka, ako sa Ti dari? Ano baby zacali s Vianocami. neviem koho to bol napad, ale vyzera to na Mirku.. :-D :-D
Odpovedať
carrie zásah :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a co letne dovolenky? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Áno, som v práci. Ja som mala ráno pocit, že snežilo :-D , a prvýkrát som si uvedomila, že Vianoce sú už ozaj blízko, keď som našla včera v schránke letáky a v nich sú už vianočné ponuky. ja som ale asi čudná, nemám rada vianoce, neviem prečo, je mi vtedy straaaaaaaaaaaaašne smutno a chce sa mi furt plakať :-( , ale Silvester mám rada. chodievame už šest rokov - už s manželom - vždy niekam na chatu a tak zabávat sa. je to super!
Odpovedať
Profilova fotka
No sak Ta trochu cez ten net poznam... :-D 8-) ;-) :-) . Uz tu som nejaky ten mesiac. 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?