Svadba v septembri 2005

Zobraz úvodný príspevok
;-) čauko babiky, určite nie som sama, čo mám svadbu v septembri, tak dufam, že ten mesiac, dva sa tu budeme stretávať a radiť si a spoluočakávať náš den D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
No a ja som zase tento tyden slamena vdova, lebo drahy je na sluzobke cely tyzden :-( :-( A cas sa tak vlecie, uz aby bol piatok :-( ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj September :-) , konečne som sa dočkala tvojich fotiek, bola si krásna. Ak si nájdeš čas, tak popíš, ako bolo, veľmi rada si to prečítam. Ak si už o tom písala, tak soráčik :-D , keď si nájdem ten čas ja, tak mrknem späť :-D . Zo srdca Vám želám veľa lásky, porozumenia a krásny manželský život :-)
Odpovedať
Profilova fotka
biba, aj mne hrozilo, ze drahy pojde na cely tyzden prec, ale nesiel. ale aj tak vcera prisiel z prace o 9 :-( . no nevadi,aspon som stihla ist cvicit. :-)
Odpovedať
ahojte kočky, no ten môj je tiež dlho v práci, ale keďže je živiteľ, chúďatko ani mu iné nezostáva :-S . Ale pomaly si na to zvykám, že majú teraz čoraz viac práce, len dúfam, že to tak ostane :-) a budeme milionári :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahopj mirka, no konecne si tu,nemala som s kym kecat, tusim ta praca zamestnava aj teba cim dalej tym viac :-) . veru,to je dobre,ked je praca,horsie je,ked neni
Odpovedať
no bola som v meste, zaplatiť nájom a tak, flákačka :-S
Odpovedať
Profilova fotka
aha,tak ty sa takto flakas po meste a potom som tu sama :-)
Odpovedať
ale preč som bola len hodinku, inak dnes som v "robote" moc nebola na nete, trošku som pozrela čo je nové na stránkach reality show :-D a čítala som časopis, bože tam je taká nuda :-S
Odpovedať
Profilova fotka
myslis v dome vyvolenych alebo v praci? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mirka, pridi mi pomoct, ja toho mam veru dost :-)
Odpovedať
ahojte kocky, hlasim sa k vydatym septembrovkam, aby ste tu neboli take samucke. 8-)
Odpovedať
no ako pekne rastieme :-D no adi, pošli dačo, čo vlastne teraz robíš? či budem vedieť ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mirka aj ja Ti nieco poslem :-D
Odpovedať
ježís, ste také zlaté, že ma chcete z nudy vytrhnúť, ale momentálne nestíham, píšem si s tromi kamoškami a ešte aj s vami, nabudúce :-D
Odpovedať
Profilova fotka
monique, ahoj,super ze sa pridavas, sme tu same opustene :-) tak aspon nabuduce mirka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
naskor sa stazujes....... no mirka,kto by Ti vyhovel???:))
Odpovedať
Profilova fotka
mirka,sak ta praca neutecie,mozes prist zajtra, este jej tu bude dost,neboj.aspon sa cosi noveho priucis :-)
Odpovedať
však? aj ja si myslím, že zas dačo nové sa priučiť neni problém, ale keď každý chce x rokov praxe a tak, a ja všade oponujem, že ja by som rada tú prax niekde nabrala, ale potom sa im nepáči, že som mladá a že dakde môžem utiecť (to som mala pred svadbou), že oni chcú so záväzkami a predstavte si uprednostnili ženu s malým dieťatkom :-o , nič proti tomu, len už ničomu nerozumiem :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no ale ty im mozes utiect na matersku dovolenku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to nechapem ani ja, ale vladne tu poriadna diskriminacia
Odpovedať
no a teraz si vyberte, či je dobré byť slobodná a mladá, či staršia a so záväzkami, ale pred 50-tkou, či mladá mamička, des!!!
Odpovedať
Profilova fotka
no nijaka zenska im proste neni dobra, chlapi maju v tomto este stale trochu vyhody
Odpovedať
no ale čo, zabijem sa keď som pekná? pôjdem študovať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a myslis, ze to pomoze? aj tak nebudes mat prax :-)
Odpovedať
dúfam, že hej :-) u nás už dosť spraví pre zamestnávateľa, keď máš titul
Odpovedať
Profilova fotka
tak sa spytaj desperada, kde sa da kupit :-D a budes mat v 20 rokoch, titul, prax a aj zamestnanie :-D tak ako si to vsetci zamestnavatelia predstavuju :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kde u vas, ty nerobis u manzela? presne zuz, si to vystihla, a este budes mat zavazok,teda priatela, ale bezdetna a deti najblizsich 30 rokov ani neplanujes :-)
Odpovedať
už dávno tam nerobím :-) od mája
Odpovedať
Profilova fotka
a kam ste mi zdrhli??? :-D
Odpovedať
dávam dokopy fotky, už konečne vyberám, ktoré dám porobiť rodičom :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?