Svadba v septembri 2005

Zobraz úvodný príspevok
;-) čauko babiky, určite nie som sama, čo mám svadbu v septembri, tak dufam, že ten mesiac, dva sa tu budeme stretávať a radiť si a spoluočakávať náš den D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
my mame tri izby,ale nemame kuchynu, v spalni a obyvacke je to v pohode, ale v tej tretej, byvalej a buducej detskej izbe mame vsetko, co sa nezmestilo do ostatnych a co je menej potrebne :-)
Odpovedať
počkaj ako to, že nemáte kuchyňu? bývate v dome u rodičov? a čo budete mať prázdnu izbu, ke´d sa zíde na odkladanie, ako šatník a garáž v jednom? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
byvame u mojich starych rodicov, mame kuchynu zatial spolu s nimi. sak prave, garaz sice nie,kedze to je na poschodi,ale ako kumbal :-)
Odpovedať
to ivkovi rodičia volajú spálňu garáž, elbo tam majú všetko možné :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aha, sak ci tam chodia oni spat alebo auta spat,to je za jedno,nie? :-)
Odpovedať
no keby si videla, čo všetko tam majú, cez lyže, po veci, po haraburdy, ale ešte majú kde spať, to je hlavné :-D
Odpovedať
Profilova fotka
coze? tak to chapem,preco to volaju garaz, aj my mame take vei v garazi :-)
Odpovedať
:-D
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj, vy svokrovcom vykate ci tykate?
Odpovedať
Profilova fotka
ake to mam ja super:)) my sa so svokrou nebavime :-D a manzel si chce s nasimi tykat len musi cakat pokial budu pripraveny a navrhnu mu to :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nam to tiez este nenavrhli rodicia, ale ja ani moc nechcem,om zyvknuta im vykat,tak by to molo tak ostat.moj drahy si s nasimi velmi dobre rozumie,aj ja so svokrovcami,som rada
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte takze uz sme prisli zo svadobnej cesty a idem sa s vami podelit o pocity zo svadby o pekne, ale aj tie škaredšie. Pred svadbou bol samozrejme zhon to kazda pozna, ale mne to vobec nevadilo, bolo to proste take milé zároven. V sobotu rano som sa zobudila o 7. hodine, uplne v pohode, vyspata. Dozvedela som sa, ze mi priniesol milovany brezy, takze som ich isla s tatinom ozdobit. Potom napapkat a isla som sa licit. No a potom sa to akoby obratilo, zacal fukat vietor, prsat, zima. Na liceni ma nalicili otrasne tmavo, proste ked som sa uvidela v zrkadle, chcelo sa mi plakat. Prisli sme domov, rychlo ma kadernicka ucesala, obliekli ma do siat, prisiel moj drahy a vobec mi nevysla predstava, ze prvy krat ma uvidi samu v izbe, nie medzi kopec ludmi, ten krasny okamih prveho zbadania sa niekde vytratil. Vonku lialo a ja som sadala do auta. Isli sme sa fotit, samozrejme uz sme sa nemohli fotit vonku na Hlavnej ulici v Kosiciach, isli sme do kastiela. Fotenie bolo fakt pekne. Cestou domov, mi vietor skoro vytrhol zavoj z vlasov. Doma rychlo odpytovanie, ani neviem kto tam vlastne bol. Rychlo do kostola, v kostole boli v ten den tri svadby, takze sme sa vlastne pri vychadzani a vchadzani ako aj pri gratulaciach miesali hore dole. Po obrade, sme isli do svadobnej saly a cakali asi 20 minut pred dverami, pretoze manzelova strana len vtedy nosila zakusky do saly! Len co sme si sadli za svadobny stol, dostala som kvapky od svokry, lebo som ju omylom nazvala tetou. Nemali sme rodicovsky tanec, lebo svokra pestovala svoje vnuca. Zabava potom bola dobra, ale bolo to dost namahave, nezabudnut si zatancovat s kazdym, odfotit sa s kazdym, a usmievat sa a proste niekedy som si pripadala ako keby som bola uplne duchom mimo, a robila veci automaticky. Kameraman nam vymyslel blbu kulturnu vlozku, mala som vajicko prepchat cez manzelove nohavice, bolo to uplne odveci. No a co je natom vsetkom najlepsie, ze ked som si vcera pozrela nasu kazetu zo svadby, je akoby zahmlena, nevyrazne farby, otrasne postrihana, bola som to reklamovat, ale ako jedine co mi vedia vylepsit je to nastrihanie. Takze tak... :-) No a teraz si uzivam super manzelsky zivot uz ako mlada pani s mojim manzelom :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no zuzike, vidim ze si to nemala moc ruzove,ale treba sa povzniest, nic nie je dokonale :-) . hlabvne je,ze ste spolu stastni,ta svadba kje predsa len jeden den, zaciatok niecoho doleziteho.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzike,gratulujem,okamzite na tie neprijemne okamihy zabudni,nech ti zostane dost miesta v pamati na tie pekne! :-D a uz si len uzivaj-vsak je to po svadbe krasne? ;-) a tesime sa na fotky (ja specialne) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a kde ste boli na svadobnej ceste? ako bolo?
Odpovedať
Profilova fotka
zuzike viem co je to ufrflana svokra.... predjedlo sa nedalo krajat... polievka bola slana.... maso bolo tvrde a slane..... nic pekne nam nepovedala.... dokonca po svadbe mi vynadala aj za to ako som sa ksichtila.... tiez pokazeny zaciatok niecoho pekneho....... adka kto nezazije nevie co je to.... poviem ti je to nic moc hlavne ked uz nemozes urobit repete......
Odpovedať
Profilova fotka
Adkag dik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vietečo poviem vam, ze som si to predstavovala uplne inač.......tazko sa mi to priznava, nebola to svadba snov ;-( Snazim sa cez to preniest, zatial sa ale nedari :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dokonca som si nezatancovala ani so svojim otcom, ani jediny raz!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ja to chapem, ale treba mysliet na to pekne,co vas teraz spolu caka.
Odpovedať
Profilova fotka
Na svadobnej ceste sme boli na Rhodose v Grecku, bolo super, teplucko parada :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme tiez rozmyslali nad rhodosom, nakoniec sme isli do tuniska
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj zuzike, ak Ta to troska potesi, ani ja som tento den neprezivala tak, ako som si precitala takmer u vsetkych neviest na tejto stranke :-( Moje predstavy o dokonalej svadbe zacali pomaly ale iste miznut spolocne so slnecnymi dnami, ktore dokonale zmizli v den nasej svadby a to pocasie, ktore nas celu svadbu sprevadzalo, take som uz dlho nezazila. Tvarit sa blazene pri foteni, ked je 14°C, vietor ako v decembri... A ked k tomu pripocitam ine skvele veci , napr.: ze dva dni pred svadadbou som vobec nemohla jest a zhodila som takmer 4 kg a moje namieru site saty mi potom skoro vobec nesedeli; ze som sa od nervozity vyhadzala tak, ako asi este nikdy v zigote; ze den pred svadbou som nestihla kadernika a svojpomocne farbenie vlasov dopadlo tak, ze som mala cele ruky, krk a neviem co este mozne tak neuveritelne zafarbene a vobec to nijakym sposobom neslo dolu...ze som asi celkom rada, ze mam po svadbe! Chapem, preco to byva raz za zivot :-) (zvacsa :-) )
Odpovedať
Holky, mne ten hnusny vietor v ten dazdivy den doslova uniesol zavoj pri foteni, takze mi ho drahy musel nahanat a uz bol taky spinavy, ze po prichode domov mi ho mama len narychlo vyprala a pripla mi ho na hlavu taky mokry ]-( A uz pri foteni som bola mokra a spinava a to som sa mala postavit pred oltar a pred ostatnych ludi, chcelo sa mi z toho vsetkeho plakat, ale nemohla som kvoli make-upu. A sukna mi padala od schudnutia tak, ze som si ju musela nitou prisit na pase. Hmm, cely august i september(okrem 17) i tento oktober je pekne....
Odpovedať
Profilova fotka
neboj..... ani 10. september nebol idealny..... zacalo liat ked som usadla u kadernicky..... a tak som si s fotografom volala kazdych 10 min a menili sme miesto fotenia:))) a tiez to dopadlo tak ze na vlecke som do kostola prisla s manzelovou otlackou topanky :-D uplne cele saty dole boli cierne:))) sme behali po botanickej zahrade :-D v tom dazdi :-D
Odpovedať
adkag, potykali sme si na svadbe a zapili sme to :-) mám rada Ivkových rodičov a on mojich, takže aj ja som z toho happy. Len to tykanie mi akosi nejde do úst. Aj Ivo dnes volal s mojim ocinom a začal mu vykať, potom sa opravil a už tykal a ocino mu hovorí: zvykneš si! :-D Babenky, mňa len jedno zaujíma, prečo ste si dali fotenie pred obradom? Ja by som to už nechcela aj preto, aby ma drahý nevidel pred obradom, aby to nebolo také prekrútené a aj by som sa bála, že by som prišla špinavá :-|
Odpovedať
Mirka, ja som mala fotenie pred obradom preto, lebo nas fotograf potreboval na to minimalne dve hodiny a mali sme to celkom na opacnej strane ako hostinu, tak by sme to odchodom z hostiny nestihali. A nechcela som nechat cakat hosti tak dlho, chcela som byt na vlastnej svadbe pritomna co najviac. A fotograf nam rano odporucil kvoli dobremu svetlu, nasej cerstvosti, peknemu usmevu....no a kvoli foteniu som musela vydrzat byt v satach uz od osmej rana a o piatej uz u kadernicky.....ale stalo to za to aj napriek dazdu.
Odpovedať
aha, tak to preto sa chodí tak skoro :-) , ale hlavne že máte pekné fotečky. Inak bola si veľmi pekná nevesta, gratulujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no u nas posedenie s rodinou trvalo tri hodiny a tolko aj fotenie:) ak by som sa fotila po obrade nebola by som na vlastnej svadbe s rodinou :-D staci ze som nebola na svokrinej oslave nasej svadby :-D
Odpovedať
mirka? Ja album nemam vytvoreny.............
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?