Svadba v septembri 2005

Zobraz úvodný príspevok
;-) čauko babiky, určite nie som sama, čo mám svadbu v septembri, tak dufam, že ten mesiac, dva sa tu budeme stretávať a radiť si a spoluočakávať náš den D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha, tak to by sa ani mne nepacilo,asi sme mali stastie na hotel, lebo aj kamarat sa vratil z Hammametu a vravel,ze hotel mali taky starsi,ale v pohode
Odpovedať
no si to pozri, nebudem to tu dlho držať, fuj, kazí mi to album :-D
Odpovedať
no mirka, to je otras. Aspon ze boli ochotni vam vymenit izbu.
Odpovedať
haha, že ochotní ]-( , už prvý deň sme prišli do hotela o 4,00 ráno, museli sme ostať na recepcii, lebo nemali voľné izby a ráno nám oznámili, že nemáme raňajky, tak sme ich trošku popreháňali a raňajky boli, na ten druhý deň s izbou to bolo také isté, povedali nám, že izby voľné nie sú, lebo aj kamaráti menili (hlavne, že večer nám vraveli, že izby budú), ael my sme sa ani nepohll, povedali sme, že tú izbu dostaneme a dostali sme ju :-D
Odpovedať
uff, to ste mali smolu. A muselo sa vam to stat prave na svadobnej ceste. Ale hlavne, ze ste si uzili dovolenku a boli ste spolu.
Odpovedať
no jasné, ael aj tak som sa tešila domov :-D všetci by ešte ostali, len mňa to ťahalo preč, a strašne som sa tešila na let :-D ale inak areál hotela bol super aj poloha hotela a personál bol des ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no veru mali ste to krusne. my sme tiez nemali nejaku nobl izbu,ale dalo sa. dobre sme sa zabavili. ja by som tiez bola zostala, drahy sa tesil na domacu stravu a tiez na let :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ze sa vam pletiem do debaty, mirka ta sprcha otras a ta moja fobia na kupelne, asi by som neprezila, mna strasne stirasa v cudzich kupelnach a ked este takto vizeraju no horor :-|
Odpovedať
no veď s tou druhou by som už bola úplne spokojná, nebyť tých hlúpych mravcov, som ich tam teda riadne kynožila :-D keby ste ma videli :-D
Odpovedať
fuuuj, ja taky kadejaky hmyz tiez nemusim ]-( :-S
Odpovedať
a to som sa pýtala, že ako v Tuercku, či dáke šváby tam nie sú, no ale keby tam boli šváby, tak spím pri bazéne :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ja som citala,ze tam je mat hmyz v izbe normalne,ale nemali sme. aj ked som sa bala,ze nam tam vlezu jasterice, ako nasim v egypte :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
baby nestraste :-D lebo nepojdem nikam na svadobnu cestu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
neboj, urcite chodte trochu zrelaxovat :-) . kam chcete ist a kedy?
Odpovedať
Profilova fotka
no mali sme ist do turecka, ale ochorela som ;-( a momentalne manzel zmenil pracu takze bud az v decembri alebo zaciatkom roka :-D ale kam tak to netusime...... v egypte sme boli vlani.....
Odpovedať
Profilova fotka
mirka,dost strasna ta prva izba :-o ja mam stastie,ze som si zobrala muza "od mora" (ked uz nie je milionar,tak aspon to :-D ),takze nase dovolenky su jasne-a u nich na juhu Talianska to more teda fakt stoji za to,absolute cistulinke,nepreplnene turistami,odporucam ;-)
Odpovedať
Mirka, moj manzel ked videl fotky z tej prvej izby, sa len spytal, ci ste v Albansku alebo kde boli na dovolenke, ale ta druha izba uz bola OK. No, nmozno skusaju hosti, ked im staci prva izba, tak ich nechaju tam a ked nie, tak ich supnu do tej normalnej :)
Odpovedať
Ena, tak ten pocit, som mala aj ja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuz, tak to mate veru krusne, svadba, zmena prace, my tiez, drahy zacalô chodit na dialkove do skoly :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Matka, pozerala som tvoje fotky, su krasne. fakt mame tie nahrdelniky podobne, ak nie aj tie iste, sranda :-) . aj manzelia maju podobny oblek, bledy. inak tie dvojicky su zlatunke :-)
Odpovedať
Profilova fotka
adka, a to nie je vsetko:) v pondelok po svadbe nam davali plastove okna a v stredu sme sa stahovali :-D doteraz nie sme uplne vybaleny kedze cakame na maliarov a zistili sme ze v spalni potrebujeme prebrusit aj parkety:((((
Odpovedať
Profilova fotka
my to mame podobne, stahovali sme sa vo stvrtok po svadbe a este nas caka malovanie chodby a polozenie plavajucej podlahy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no mame to podobne.... len u nas to vyzera aj na padajucu stierku a malovanie celeho bytu:((( babule poradte pekne farby na vymalovanie, nap spalne:) mame tam cierny nabytok.... a je dost mala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my mame spalnu ruzovu :-) . mne sa pacia take pastelove farby, oranzova, zlta, zelena, obyvacku mame marhulovu a chodbu ideme dat na zlto.my sme malovali obyvacku cez leto,aj sme tam davali podlahu a teraz nas caka chodba. kedze kje to dost stary dom, tiez nam v obyvacke padla omietka,tak aj tu sme museli robit,ale nestierkovali sme
Odpovedať
aj mne sa veľmi páčia pastelové izby, musia byť farebné a milión drobností na parapetách atď :-) to zbožňujem, zozačiatku drahý protestoval, že to vyzeraá ako keby tam chlap ani nebýval, zvykol si :-D potom bol na návšteve u známych čo mali vraj otrasný strohý byt, tak potom už bol spokojný, že to u nás vyzerá tak veselo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
co myslis na parapetach? kvety a tak? ja mam kopec drobnosti na polickach v obyvacke a spalni, kvoli tomu by som potrebovala viac polic, ale zase nechcem obyvacku prepchat :-)
Odpovedať
no aj kvety aj kadejaké suveníry a tak, proste somariny :-D a tiež by sa mi zišlo viac poličiek, už len čakám na väčší byt :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no babule co sa tyka suverinov tak ja cakam na dom:)))) ale nie tiez mam rada neake tie veci na parapetach popri kvietkoch:)))mi tu este aj svagrina nechala kopec kvietkov :-D inak ja planujem na farebno farbit iba dve protilahle steny (po dlzke) no ved uvidim ako to dopadne:) a na chodbe som chcela dat take tie hrbolceky:))) neviem ako to mam nazvat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mirka, aky mate byt? zuz, viem, co myslis, vyzera to zaujimavo, nasi si to chcu dat do obyvacky.ja etse moc kvietkov nemam,vsetky som zatial nechala u nasich,lebo mam vsade porozkladane este kopec inych veci, ale aj kvetinky pridu coskoro na rad, pojdem si ich zobrat.
Odpovedať
my máme 1-izbový, ale mám pocit, že tam zmestíme menej veci ako predtým v multifunkčnej izbe :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?