Svadba v septemberi 2008 v Košiciach. Ako ste na tom s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
AHojte, aj keď je tento termín ešte ďaleko chcela by som sa opýtať ako ste na tom s prípravami ....
Odpovedať
ahojte nikde nikoho? som tu sama?
Odpovedať
topa: pokial mam spravne info, svadobne spz zapoziciavaju aj v svadobnych salonoch. neviem teda, ci vo vsetkych, ale napr na mlynskej je svadobny salon janette a tam urcite ano posielam ti aj link .... v doplnkach to najdes... ozaj, kočky, chcem sa opytat, ako je to s obradom - mam na mysli konkretne obrucky v kostole... viem, ze v poslednej dobe je zauzivane zaobstarat si vankusik pod obrucky... obrucky ale pokial viem - su pocas obradu na oltari na tacke... ako je to s tym vankusikom??? namiesto tacky je na oltari vankusik? alebo ako? poradite mi, prosim? dik
Odpovedať
a este som sa chcela opytat... mozete mi, prosim vas, poradit, ktory svadobny salon v ke je dobry? videla som pekne saty na mäsiarskej - neviete nahodou, kolko cca pytaju za pozicanie? alebo mi mozete dat niekto tip na pekne saty za dobru cenu? diki
Odpovedať
Profilova fotka
marry- pekne šaty maju v každom salone, velmi sa v tomto radiť neda, lebo každy ma iny vkus. Inak ja som si šaty zhanala tri mesiace pred svadbou a bolo z čoho vyberať.... prešla som všetky svadobky v meste- teda na hlavnej a v každej som si nejake našla. nakoniec som si vybrala na poštovej- oproti najstaršej aide... trapas. ale neviem si presne spomenut na nazov, žeby afrodita...? tak nejako... požičovne aspon min. rok bolo cca od 6000,- , vacsinou ti k satam daju v cene aj nejake doplnky. Cena zavisi aj od salonu samozrejma, ale aj od toho ake stare su tie saty a kolkokrat boli pozicane... atd... tak vam držim palce v pripravach....pripravy vam nezavidim..... ale ten den D, stoji za to... bude sa citim ako princezne.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
oprava- budete sa citit ako princezne...... :-p
Odpovedať
Topa - ŠPZ určite požičiavajú aj v iných salónoch, skús sa popýtať. Ja mám ŠPZ už v cene požičania svadobných šiat. Šaty mám zo salónu Angelo v Prešove, ale vo všetkých prešovských salónoch (aspoň tých, ktoré som ja navštívila) mi vraveli, že ŠPZ je v cene požičania šiat Maryy- keď myslíš salóny na Mäsiarskej - tam je Maggie a Ceremoni. Majú značkové kolekcie svad. šiat, sú nádherné, ale ceny požičania sú oveľa vyššie ako napísala Celka1. Ale tak, ako ti napísala, pekné šaty sú všade, treba len obehnúť salóny, pozerať a skúšať..... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute holky,niejaksí nám to tu zaostáva. Idete dnes pozrieť tú výstavu Ginky?Ja áno,už sa veľmi teším.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,tak kde ste? ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Caw,...ak by som bola v KE, tak som urcite tam. Dnes som stravila na ebay asi hodinu a pol hladajuc nejake vysnivane botinky, ale zatial bez uspechu. Drzte sa!
Odpovedať
Profilova fotka
vikuska: A našla si si niejaké botky? Ja mám približnú predstavu,ale ešte uvidím.
Odpovedať
Profilova fotka
No, nasla, len stali 90 libier, a az take uzasne teda nemusia byt. Viem asi co chcem, otvorenu spicku, uplne hladke, ale bojim sa, ze ked sa vratim na SK, nic podobne tam nebude, len ta klasica, spicate vpredu. tak. Potom daj vediet ako bolo na vystave, ci aj davali zlavy. Kedy vlastne to ma byt?
Odpovedať
Profilova fotka
vikuska: Tá výstava už bola,neboli tam žiadne zľavy 8-( ,ani sa nič nedalo kúpiť 8-( a to som sa tak tešilo. No proste nič moc.Čakalo som niečo viac. :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
Nemate niekto fotky z vystavy Ginky v Galerii? Sa mi tam pacila kytica jednej modelky a nemala som fotak... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja mám,len neviem či to bude dobre vydno.Dám to do svojho albumu a môžeš potom stiahnuť.Papapapa
Odpovedať
Profilova fotka
Haló, septembrovky kde ste?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja napriklad stale v spanielsku...ale uz o necely tyzden som doma. topa, kam si sa pohla? nieco sa zmenilo od posledneho razu? pribudlo nieco?
Odpovedať
caute baby...tak ako to s vami vyzera?
Odpovedať
Profilova fotka
vikuska: No všera sme boli na 2 náuke,bolo to celkom zaujímavé.Už sa teším na budúci týždeň budeme mať o rodine.Vy už náuky máte za sebou?Alebo sa vydávate na úrade. No a ostatné veci,vlastne cez výkend sa naši rodičia dohodli ohľadom menu,zákuskov,tôrt,alkoholu atď. A naši ockovia sa tiež dohadovali,chichi :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahojte, my máme za sebou už všetky náuky. Chcem sa ale pochváliť, včera sa mi podarilo zohnať naušničky, náhrdelník i korunku :) sa taaak vytešujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
benulka: tak to ste ale šikovný. No ja ešte náušnice a také veci neriešim.A korunku mi požičajú k šatám.Takže to je bez problémov.
Odpovedať
Profilova fotka
To sa vydávate v septembri a máte už aj náuku :-o . My ideme až o mesiac a prvú hodinu. Inak baby, to aj vy máte aký zvlášty pocit z toho.
Odpovedať
ahoj topa vies ze sa vydava za mnou? celkom zaujimave vsak?
Odpovedať
Profilova fotka
benatka: Ako za tebou,to máte aj vy v Dóme sv.Alžbety? :-D Tak to sa teším.A ako ste na tom s prípravami.
Odpovedať
ahoj topa, my mame o 14.00 hod a vy tusim 14.45 a ja som si pozerala albumy pripravy a tak a natrafila som na tvoj. Tak ma to pobavilo aka nahoda. No a pripravy, vy mate asi podstatne viac, ale ja sa neponahlam uz to zakladne mame aj saty mam len s redovymi mam nejak problem neviem nic zohnat. a chybaju nam pohare oznamka sa vyrabaju, nemam este jasno s vyzdobou teda nieco uz mam len neviem ci cchemnieco dozadu na stenu a na auto tiez neviem nic zohnat. tak porad co a ako. inak v dome sv. alzbety to ide ako na pase za jeden den je tusim 7 obradov a nauky uz mame za sebou a poviem ti prve dve boli ok ale tie o rodine .............. trvali vyse 1hod a 15 minut a no nieco ok nieco nie, ale je pravda ze my uz zijeme spolu 4 roky takze to vsetko co mas robit a tak uz mame za sebou... no inak ok.
Odpovedať
Profilova fotka
Jej tak to som rada,tak sa aspoň uvidíme,no síce neviem.A kde máte hostinu?No my máme moje šaty,sálu,kostol,DJ,kameramana,oznamka už len vytlačiť,kaderníčku,vizážistku, a ešte neviem čo.Ale ešte veľa veci treba vybaviť. :-D
Odpovedať
No neviem mozno sa uvidime ale myslim ze ty budes v strese a ja budem po strese a budu mi gratulovat tak budeme zaneprázdnené 8-) to vsetko mame aj my len take tie prkotiny nam chybaju k vybaveniu. nevies kde dostanem tu znacku novomanzelia lebo moj priatel to velmi chce :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Tak holky dajak sa vám nechce keckať,čo??????????? Halóóóó :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja si tu sama pokecám.Čo máte nového. :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
benulka. v kosiciach v krasnej v restauracii Rubin sme mali svadbu a nemozem povedat ani krive slovko. vynikajuce jedlo :-) mily personal , pekne vyzdobena sala a co sa tyka ceny tak spolu nas to vyslo tak ako nam to povedali cize neviem asi si mala zlu skusenost ale my sme nemali ziaden problem a obidvaja sefovia su velmi mily a priatelsky. odporucam dalej .
Odpovedať
pripajam sa k vam baby inak ak niekto hlada salu na svadbu odporucam restauraciu RUBIN v krasnej, velmi pekna sala a cenovo pristupne stravna jednotka okolo 800sk plus vyzdoba a personal . velmi mily a ochotny aj ked som tu precitala par nepeknych odporucani ze sa dohodli tak a cena bola ina. myslim si ze to nie je pravda, lebo obidvaja majitelia su spolahlivy ale my sme jednali ohladom nasej svadby s ml. majitelom. odporucam jednoznacne. :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?