Svadba v septemberi 2008 v Košiciach. Ako ste na tom s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
AHojte, aj keď je tento termín ešte ďaleko chcela by som sa opýtať ako ste na tom s prípravami ....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kolegyne, my sa chystame na 20.9. Zatial mame vlastne len obrad, tusime ako to bude s kamerou a foto, hostinu sme este ani nezacali....a to odchadzam na konci januara na 3 mesiace do Spanielska a drahy na cele leto do USA. vrati sa assi tak 4 tyzdne pred svadbou, adrenalin. Ale prvorada je nam hudba, takze sme zacali beh po kapelach (asi kapela, lepsia atmoska, nie?)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, juuuuj tak ja som tu uz dlho nebola, som nejaka zaneprazdnena, ci co:) Ako pokracuju pripravy na svadbu kocky?Nejak nam to tu viazne, ako keby sa ani nikto nevydaval v sept. v Kosiciach. :-( Topa prosim Ta mohla by si mi prosim dat kontakt na pana Krbatu? Vikuska myslim ze by ste si mali zarezervovat salu co najskor, ak este stale nemate. A co sa tyka hudby, ja osobne som skor za DJ, ten pusti hocico:) Ale urcite aj ziva hudba musi byt super, len ja sa v tom akosi nevyznam.Nemam prehlad. Drzim vam vsetkym palce aby vsetko vychadzalo podla vasich predstav
Odpovedať
Profilova fotka
Kde ste vsteci? :-(
Odpovedať
Ahojte. Pisem tu prvy krat a rada by som sa pridala do diskusie. Aj ja budem mat svadbu 27.9. 2008 :) Mame zajednany kostol Nad jazerom, ale zial niekto nam vyfukol 16 hodinu, tak sme si dali 16:30...Mozem sa opytat? Skriatok, na ktoru ste mali zajednany povodny kostol Nad jazerom? Ak ste to boli vy a zrusili ste ho, radi by sme si zmenili 16:30 na povodne planovanu 16 hodinu...dakujeeem Inak hostinu mame v restauracii Rubin v Krasnej.
Odpovedať
Profilova fotka
skriatko:posielam ti IP. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj benulka,vítame ťa.Júj ja si v pondelok idem vyskúšať šaty a zarezervovať,joj ako sa :-D :-D :-D teším
Odpovedať
Uz ste si boli vyberat saty? Niektori mi radia, ze mam este pockat na nove kolekcie, ale zas, co ak tie co sa mi budu pacit si predo mnou niekto zarezervuje?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Benulka, ano my sme mali rezervovany kostol na 16:00, ale moja mamka to bola zrusit, ale asi ta pani s ktorou rozpravala, zabudla oboznamit pana farara o zruseni sobasa.Tak ja neviem teraz.Asi by si tam mala ist a porozpravat sa s panom fararom a povedat mu co je vo veci.Ja tam skusim este raz poslat mamcu. Byvas na Jazere?Ako pokracuju pripravy? Topa: dakujem velmi pekne za IP. Vela stastia vo vyberani siat, dufam ze najdes tie naaaajkrajsie.Mna to caka v marci:)
Odpovedať
Profilova fotka
No ja už mám určitý typ vybraný,také krásne jednoduché princeznovské,juchú,ja sa ale veľmi teším keď si ich zajtra na seba oblečiem.Joj to bude paráda. A čo kedy začínate s prípravou v kostole,no myslím tým náuky.?My tam chceme ísť budúci týždeň a nech nám povedia kedy to môžme absolvovať.
Odpovedať
Profilova fotka
No u nas je to komplikovane s tymi naukami, lebo sme v zahranici momentalne.Domov prideme 3 tyzdne pred svadbou, no mali by sme tie nauky absolvovat vtedy,uz sme sa v kostole informovali a povedali nam ze to uz nejak spravime.Bude to vsetko riadne na rychlo, ale ja verim ze vsetko dobre dopadne. Jooj verim Ti ze sa velmi tesis na satocky, ved to je ta najhlavnejsia vec, pre nas zeny, no nie?
Odpovedať
Profilova fotka
Jaaj Topa terazpozeram ze Ty uz mas nejake to skusanie siat za sebou,fiiiha:)
Odpovedať
Profilova fotka
no to mám a presne som sa uistila že ja nemôžem mať korzetové šaty hoci sú pekné ale ja sa v tom necítim dobre.Musím mať ramienka alebo okolo krku.Vtedy sa cítim dobre a mám pocit bezpečia že mi nič nespadne.chichi. :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
:-N Tak to je dobre ze mas jasno v tom co chces :-) Ja mam ako taku predstavu, ale uvidime co ukaze realita.Co vsetko mate uz vybavene?
Odpovedať
Profilova fotka
No máme vybevenú sálu,kostol,kameramana,DJ,zajtra budú šatičky a to je asi tak všetko
Odpovedať
Skriatko, nikde nemusis mamku posielat, zajtra sa zastavim v kostole a zistim ci vas vyskrtli, ak nie, dam ti vediet a ak budes taka dobra a prepustis nam cas..potom tam posles mamku. Ale i tak ti zatial dakujem. Co sa tyka nauk v kostole, my sme uz vsetkych 8 sedeni absolvovali na jesen. Vtedy sme mali cas, a pan farar sa potesil ze aspon niekto nevybavuje vsetko na poslednu chvilu.
Odpovedať
Profilova fotka
A aké dlhé sú tie náuky
Odpovedať
Profilova fotka
tak kde ste všetky
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre benulka, sedi vec:) My mame sobas vybavene v Done sv.Alzbety, takze urcite sa jazero rusi. Pocuj poznas majitelov restauracie Rubin v Krasnej.Len tak pre zaujimavost by som to chcela vediet.Lebo na vzorovom jedalnom listku je uvedene meno mojho znameho tak len tak chcem vediet. A co sa tyka nauk je to vsaderozne, co som pocula.Niekde je to 6 sedeni, niekde 8,.....
Odpovedať
Profilova fotka
jéj aj my máme v Dóme sv. Alžbety, a na ktorú hodinu máte vy. My máme na 14:45
Odpovedať
Profilova fotka
my mame 15:30, takze mi sa tam uvidime, uz sa na teba nevesticka velmi tesim
Odpovedať
Profilova fotka
jaj sice nie, lebo vy mate 20.09 :-( Ale pridem sa pozriet
Odpovedať
Profilova fotka
jej to bude super :-)
Odpovedať
ahojte, na jazere sme mali 8 nauk po 2 hodiny. Tri boli s fararom, 4 s manzelskym parom a 1 s lekarkou o planovanom rodicovstve...ale co som pocula, co kostol to ina nauka...pripadne ziadna :) Co sa tyka restauracie rubin, nikoho tam nepozname, nasli sme si to cez net, a kedze je to nove, je to aj pekne...aspon nam sa pacili fotky co nam ukazovali zo svadieb...
Odpovedať
My mame zajednanu salu, kostol, kameru, hudbu, fotografa, kolace... mate uz niekto viac? Kedy rozbiehate velke nakupovania? Saty, doplnky, obrucky, kyticu.... ?
Odpovedať
Profilova fotka
no my máme sálu,kostol,dj,kameramana,zajtra budú moje svadobné šaty a potom pomaly ostatné veci
Odpovedať
skriatko, dnes sme boli v kostole a zmenili nam cas na 16 :) som taka rada :) toto forum ma u mna velke plus
Odpovedať
Profilova fotka
Tesim sa s Tebou benulka, som rada ze to bez problemov zmenili.A nezlostil sa pan farar?:( Co povedal?S kym ste rozpravali vlastne? Topa, tak ako satky zarezervovane?Rychclo pridaj fotecky nejake :-)
Odpovedať
Rozpravali sme s kaplanom, nic nevravel ani sa nepytal odkial vieme o volnom case :) Len nas prebielitkoval a napisal na 16.
Odpovedať
Profilova fotka
No super, ale trosku nezodpovedne z ich strany,nemyslis? Ze si ani nic neoveria, a len tak si zmenia ]-( Aku budete mat hudbu?Akeho fotografa a kameramana?Som zvedava:) Kedy pojdesskusat saty?
Odpovedať
Neboj, nie su nezodpovedni. Vy ste uz boli vybielitkovani, bielitkovali nas stary cas :) Urcite by len tak niekomu nezrusili cas, ked si ja dupnem :) To uz urobili urcite na podnet tvojej mamky. Co sa tyka kamery tak budeme mat jedneho pana z Presova a fotografa mame v rodine :) teda usetrime :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?