Svadba v roku 2014

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Svadba v roku 2014, nájde sa tu niekto? už ste začali niečo vybavovať?je skoro vybavovat veci? kedy ste zacali saty zhanat?
Odpovedať
Profilova fotka
@bakajka ahoj, aj my budeme mať svadbu v Bašte.. ty neriešiš výzdobu priamo od nich, kt. oni ponúkaju?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Žienky, ponúkam moje fotografické služby. Som vyštudovaná fotografka z Bratislavy, prídem kamkoľvek. Ak si ma zarezervujete v ešte v tomto roku máte u mňa 20% zľavu. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
***DUO AXIS - party music ***DUO :-) :-) - kompromis medzi veľkou kapelou a DJ-om pre Vás Ponúkame hudobnú produkciu pre rok 2014 *** klasické bežné svadby vrámci celej SR *** medzi regionálne svadby (ak Váš snúbenec/snúbenica pochádza z inej oblasti SK ako Vy... prípadne budete mať na svadbe maďarsky, česky hovoriacich hostí...alebo zahraničia) ***bohatý REPERTOÁR : domáci, zahraničný, český, maďarský(len v prípade potreby ) od oldies cez rôzne štýly až po hity 2013 ***ľudovky z celej SK, Repete ***VYKRÚCANKA alebo REDOVY alebo MENYASSZONYTÁNC***(aj kombinovane ) ***krátke pauzy, dlhé kolá ***ZMLUVA ***príjemné ceny aj pri väčších vzdialenostiach SKÚSENOSTI Z CELEJ SR !!! viac info na našom profile Želáme pekný deň /// duo AXIS
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, my máme tiež vybratý a rezervovaný termín na 18.10.2014.... Pôvodne sme chceli apríl ale tam je pôst a jeden vhodný dátum je už obsadený máj, jún, júl, august sme nechceli a september je už tiež obsadený... Nakoľko nemáme na výber veľa sál, sme po zvážení zobrali tento voľný termín ktorý nám vyhovoval po dlhom zvažovaní... Keby som to vedela tak svadbu riešime už minulý rok po zásnubách, ale myslela som si že pol roka mi bude stačiť a takto sme dopadli ]-( nevadí, sála je teda rezervovaná, kaderníčka, vizážistka, aj catering ale nič viacej ... ak by ste teda mali kontakt na dobrého kameramana s fotografom, tak sem s ním :-o
Odpovedať
Profilova fotka
@rencika969 jej aj my máme svadbu 18.10.2013 - strašne sa teším na jeseň :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?