Svadba v roku 2014

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Svadba v roku 2014, nájde sa tu niekto? už ste začali niečo vybavovať?je skoro vybavovat veci? kedy ste zacali saty zhanat?
Odpovedať
ahojte baby my planujeme asi v auguste 2014, este zatial nemame nic, len pozeram co by sa mi pacilo, ale zrejme by som uz mala aj zarezervovat nejaku salu a martiku?
Odpovedať
Ahoj, my už máme vybavenú sálu, kameramana, DJ-a, dali sme si vyrobiť obrúčky, máme rezervovaný termín na kurz (ohľadom kostola), boli sme aj za farárom a tak pomaličky :) a už vieme čo by sme chceli a čo nie :)...... a to máme termín až na september 2014 :)
Odpovedať
@mikik a kde planujete mat?
Odpovedať
@weronika171717 ffuuuha vy ste ale rychly ;-) super
Odpovedať
je tu niekto z okolia Senca? kde planujete svadbu?
Odpovedať
Ahojte, my máme 31.mája 2014 a máme zarezervovanú sálu, hudobnú skupinu, kostol, farára...akurát pozeráme po dobrom forografovi a kameramanovi...Obrúčky vieme aké chceme,no asi počkáme, či nevyjde nejaká nová kolekcia..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata :-D my este ani mesiac nemame vybrany, ale aspon vieme ze maj-jun-jul.. 8-) stresujem uz ale riadne zo satov :-S
Odpovedať
@misulka47 , my mame termin 20.9.2014, ktory sme museli presunut o tyzden, lebo sme nevedeli zosuladit salu a hudbu, kedze v septembri sa nejak podozrivo vsetko rychlo zajednava.. napis par mailov, kde sa ti to paci (sala,kostol,hudba,..) - opytaj sa na vytazenost a uvidis, ako to je.. mozno budu mat vsetky terminy volne (budes vediet, ze mas cas) a mozno zistis, ze az tolko toho na vyber nemas, takze je cas rozhybat sa..
Odpovedať
Tak my mame zatial len obrucky a mesiac vybrany, ale presny datum este nie...chceme april
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, my mame termin 12.4.2014 a uz mame zajednanu salu, menu, zivu hudbu, fotografa, sofera, zaloha zlozena za saty, objednany zavoj z tejto genialnej stranky, vyzdoby ,vizitky, kupene pohare ozdobne pre mladomanzelov, vybratu obradnu sien-len mi ju este nepotvrdili,...pomalicky......chcem to mat hotove do Vianoc a potom sa uz len tesit, uzivat si to a maximalne malickosti doladovat....ziadne stresy pred....time manazment je supeeeeer ....a ....je tu genialny rocny planovac svadby- tak si pomozte
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Tak aj my patríme k svadbám v roku 2014 a to 10.5.2014. Dohodnutú máme zatiaľ sálu, kapelu, foto a kameru. Chceli sme aj kostol, ale farár nás poslal preč, že taký kalendár ešte nemá, že sa máme zastaviť na jesen. A ešte mám zajednanú vizážistku - v auguste ideme na svadbu, tak som si chcela urobiť "skúšku" účelu a líčenia a hneď sme sa dohodli na náš termín... A postupne si riešim vyzdobu, lebo si ju chcem z veľkej časti robiť sama a baví ma to.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
už som si minule povedala, že nebudem chodiť na túto tému, kým sa nejak nepohneme, lebo ma to len zbytočne strestuje :-D keďže my máme akurát tak určený rok- 2014 :-D mesiac bude august alebo september, ešte sme to bližšie neriešili... vždy si hovorím, že máme ešte čas, len moj drahý sa ma sem-tam spýta, či by sme už aj sálu nemali rezervovať :-D .... no ako vidíte, zas som tu, zas som si prečítala čo už všetko máte ... a zas som sa trochu vystresovala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lili205 my sme si prvý určili dátum. A v podstate všetky veci, čo máme zajednané, sme začali riešiť presne v týždni, kedy sme začali odpočítavať rok do svadby... Najskôr ma všetci strašili, že rýchlo, máte len rok, ale teraz zisťujem, že je to v pohode, je 10 mesiacov do svadby a nie je problém, dodávatelia ešte sú, akurát tá sála by bola asi už obsadená.
Odpovedať
Profilova fotka
@gabrielaslivkova no tak nám sa s drahým páčia len 2 sály, takže som zvedavá ako budú obsadené...najviac mám obavy zosúladiť sálu+kameru+foto na jeden termín...keďže už som dostala zopár cenových ponúk od fotografov a dosť ma prekvapuje že už polovicu termínov na aug/sept majú obsadených ... sálu začneme riešiť asi niekedy v auguste..no uvidíme
Odpovedať
Profilova fotka
@lili205 práve preto sme to my riešili čo najskôr... Rýchlo, rýchlo, potom som zaplatila jednej firme zálohu za foto a kameru a neskôr sme zistili, že to bola zlá voľba. A pred týždňom sme si zajednali nového fotografa a teraz riešime kameramana. Takže určite treba rátať aj s časom na rozmyslenie. Super je, že s tými našimi sa dalo dohodnúť, že nám nezávazne podržali termín a ak by sa im niekto ozval, dajú nám vedieť.
Odpovedať
ahojte baby..aj my planujeme svadbu niekedy maj-jun...a je tu niekto kto chce mat svadobnu hostinu pod holym nebom? ;-)
Odpovedať
Ahojte nevesticky :) pridavam sa k Vam, vydavam sa tiez v roku 2014, termin mame stanoveny na 26. aprila...zajednali sme si salu a kostol zatial...myslela som si,ze je cas na vyber fotografa,kameramana a hudby,ale vela fotografov mi odpisalo,ze uz su zarezervovani na april,tak sme sa pustili do intenzvineho hladania...:) pre istotu :D
Odpovedať
Ahojte, my máme svadbu 30.8.2014 na Bašta pod Pajštúnom..termín sme dali naschvál taký lebo aj piatok pred svadbou a pondelok po svadbe je voľno takže bude dlhý čas na rekonvalescenciu :) zatiaľ máme len miesto a ja si pomaličky kupujem hľúpostičky na svadbu ..výzdobu jednoznačne VINTAGE .. :-D
Odpovedať
ešte aby som upresnila prečo som vybavila už miesto na hostinu, pretože sa nechcem vydávať v piatok a Bašta je dosť obsadená a na ten termín ktorý sme chceli už bola obsadená tak sme potom dali 30.8.14 je to krásne miesto a dosť vychytené , inak ostatné nevybavujem lebo to má čas.. :-)
Odpovedať
@katkapresov no ja by som velmi rada, ale zda sa ze to bude problem :-|
Odpovedať
Baby, vydávate sa niektorá vo Zvolene?
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my sa berieme 31.5.2014 :-) mame salu,hudbu,fotografa,kameramana,catering :-)kostol sme zatial neriesili,kedze u nas na dedine nas zosobasia,aj keby boli v ten den 3 svadby ;-) a co sa tyka predmanzelskej nauky,rada by som sla na nejaku taku co by nam nieco dala a tak zatial hladame,resp.paasivne cakame,ci k nam nieco nepride :-) ale ak nie,tak to v septemrbi vezmem do svojich ruk,je to ,povedala by som,najpodstatnejsia cast priprav na svadbu...nech sa vam vsetkym dari :-)
Odpovedať
My rozmyslame nad svadbou v oktobri. Myslite, ze uz treba zacat nieco vybavovat? Podla mna je este skoro
Odpovedať
ahoj baby mohli by ste mi poradit neaky catering okoli nr alebo zm?
Odpovedať
babyyy ja chcem na svadbu spredu kratke saty, vzadu dlhe, neviete niektora vktorom salone by ich mohli mat???
Odpovedať
Profilova fotka
My mame svadbu 5.7.2014 a mame uz zarezervovany kostol aj salu a aj kapelu ..pracujeme v zahraničí takze si pomalicky uz vsetko pripravujeme aby sme potom toho nemali veľa.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mile damy,ktora este nema zabezpecenu hudbu, kapela Fantom k Vasim sluzbam ;-) ,pozdravujeme a zelame prijemny vecer 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?