Svadba v roku 2013

Profilova fotka
Je niekto, kto pomaličky plánuje svadbu na rok 2013?
Odpovedať
1
2
10
Ahoj, my planujeme svadbu na buduci rok, niekedy v lete...a vy? :-)
Odpovedať
Ahoj, my na september :-)
Odpovedať
8.6.2013 .... už sa to blíži...
Odpovedať
my este nevieme, zavisi od mojich statnic :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj my 1.6.2013 :) :) :) den deticiek bude nas den D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, my plánujeme 6.7.2013 :-) ...teda plánujeme ako plánujeme..dohodli sme si termín a zabezpečili kostol..tento rok už viac ani neriešime...ešte je čas.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
08.06.2013 - máme miesto, termín s poslancom a vo štvrtok ideme podpísať aj fotografa, ešte hudbu a na tento rok asi stačí..
Odpovedať
Profilova fotka
my mame termin 13.7.2013 a zajednane miesto hostiny a fotografa...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj :) my tiež máme september istý :)
Odpovedať
Ahoj :) my máme termín 1.6.2013 a mame zajednanú miestnosť, DJ-ja aj fotografa s vizážistkou som už tiež dohodnutá :) ešte do kostola sa musíme ísť opýtať a zatiaľ stačí :) :) @papalinka7 deň detí bude aj náš deň :)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocenky, my mame 27.7.2013 :) mame vybavene foto, salu a to je asi tak vsetko, s tou salou este spekulujeme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@veronka31 super datum sme si vybrali, nie? :) po polnoci uz nebudeme detmi.. :) @olliviaa a s foto nespekulujes? :D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte, my v septembri :-D bud 7-meho alebo 14-teho ;-) zatial este neplanujeme nic, len vyberame adeptov na miesto hostiny :-D
Odpovedať
@papalinka7 veru po polnoci už nebudeme deťmi :)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulikpn aj si si zistovala ci maju volne na tieto dva terminy este? :)
Odpovedať
@papalinka7 a inak teraz pozerám, že DJ Gusta sme aj my chceli, tak vidím kto nám ho uchmatol :) :) :)
Odpovedať
Profilova fotka
@veronka31 prepac :) a koho mate?
Odpovedať
@papalinka7 my mame DJ Csengel, ale spokojna som s nim :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my planujeme na 22.6.2013 ale zatial hladame len miesto, nie je na farara, fotografa, DJ este skoro?
Odpovedať
@papalinka7 este nie, dufam, ze v Piestanoch sa tak skoro saly nerezervuju a ze to budu mat volne.. ale ak nie, tak potom mame aj ine alternetivy.. mame tri miesta-favoritov :-D myslis papalinka ze uz by sme mali zarezervovat?
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulikpn neviem ako to chodi v piestanoch - ale u nas (sered a okolie) tu mame len take dve saly schopne.. a kamoska si rezervovala rok a pol dopredu.. tak ja mam preto tiez rezervovanu uz - ale iba tak ze ma maju zapisanu a mam prist v oktobri..
Odpovedať
Profilova fotka
@kacenka_1 Aj my.. aj my 8.6.2013 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No tak to ma teší, že nás je už toľko :) My sa ešte stále rozhodujeme medzi júlom a septembrom a nemáme ešte nič rezervované. Snáď je ešte dosť času, ale nechcem nechať nič na náhodu ... Ešte sme sa ani poriadne nerozhodli, kde svadba bude, keďže ja som z Považskej, snúbenec z Oravy a bývame v Trenčíne :D Nejako to vymyslíme :D :D :D
Odpovedať
@kabo ano viem :-) ... inak už mám DJ konečne - včera dohodnuté a na sálu ideme dať zálohu tento týždeň, snaď mi to nik nevyfúkne 8-). Ešte kameramana, fotografa, a nakonci roka do kostola sa spýtať a tohtoročná misia bude splnená.... jupííííííí... Mimochodom keď som zisťovala sály boli obsadené aj na rok 2014 niektoré !!!!!!!!!!!
Odpovedať
@papalinka7 v piestanoch je sal dost, tak dufam, ze s tym problem nebude ak to rezervujem "len" rok vopred :-) este mi zostavaju v skole dve skusky, tak od jula to zacnem teda asi uz riesit, kazdopadne dakujem za "nakopnutie" ;-) stale si vravime, ze este je casu a casu, ale ono to ozaj zbehne ako voda.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@veronka31 vidím že nás pribuda...naš termín je tiež 1.6.2013 :D tešííím
Odpovedať
Profilova fotka
@gabi24 ak si hľadáš miesto, tak musíš vedieť, že v ten termín je ešte voľný aj na fare, či úrade a naopak, či berieš čo prídeš??? My budeme mať obrad aj hostinu na jednom mieste, takže bez jedného sa nedá druhé a napr. foto mi už odmietli dvaja z nášho okolia, lebo už majú zaplatenú rezerváciu, a keďže nechceme kameramana, tak zase nevezeš hoc akého šuplikanta... Ak máš predstavu, tak je potom správny čas, ak ju nemáš, tak je skoro :-)
Odpovedať
@kacenka_1 presne tie iste skusenosti s obsadenostou sal mam aj ja, a potom sa tu niektori cuduju, ze co sa tak skoro nahaname :-S no bodaj by nie, ked nas trh nuti ]-(
Odpovedať
Fuuu, tak ja to radsej v juli uz poistim a zarezervujem, dakujem kocky ;-)
Odpovedať
@gabi24 aj ja som si hovorila že je skoro, a niektorí sú už obsadení.... čo sa týka farára, za tým ja pôjdem až ku koncu roku, ale ja som z dediny a to by nemal byť problém, a ak tak mám možnosti v meste.
Odpovedať
1
2
10
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?