Svadba v roku 2013

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Je niekto, kto pomaličky plánuje svadbu na rok 2013?
Odpovedať
@bambulka267 dakujem idem mrknut ja som sa az tu prvy krat docitala ze existuje nejaky starejsi ja to nepoznam tak preto sa pytam
Odpovedať
Profilova fotka
@libuskam áno, len takú drobnejšiu, do 50 ľudí. nie som moc typ na žúrovanie do rána bieleho :-D , tak tomu chcem prispôsobiť aj svadbu. čo všetko už máš rezervované? aby som vedela ako som pozadu ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
@lienka9488 pekný dátum, nám sa tiež moc zapáčil, našťastie obom, tak sme sa na ňom aj dohodli :-) .
Odpovedať
@alliexxx no o tyzden ideme rezervovat vsetko :-D :-D :-D dnes nemame este nic :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my planujeme na 6.7.2013.....a stale mi beha hlavou ci to zvladneme tak ako chceme ;-)
Odpovedať
@katulienka5 Katka my planujeme 17.8.2013 a mam pocit, ze nestihame :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj..verim ti , takisto aj ja mam ten pocit a hlavne ked som v uk a vybavujem si veci odtialto...
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
My budeme mať svadbu 25.5.2013 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my mame 20.4.2013 a viete mi poradit? ziadost na matriku mame dat kedy? hotel uz je rezervovany, alebo tam su uz teraz terminy rezervovane....tak to sme riesili ako prve....ale neviem kedy na matriku... poradte dakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@parvinka0001 termin mam rovnaky... saty tiez.. este ma caka jedna skuska a kupujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@zoldynka my mame svadbu koncom jula 2013, prave vcera sme boli na matrike a ze je to skoro, odporucila nam len buduci rok ze mame prist. takze si myslim ze vy by ste mohli skusit ist na matriku v novembri alebo v decembri... lebo len koncom roka si myslim ze budu mat naplanovane terminy na buduci rok...
Odpovedať
Profilova fotka
@janka_89 jeeeeej, super, dakujem
Odpovedať
ahojte, my mame 14.9., zatial mame iba s fotografom dohodnuty termin, kedy sa stretneme osobne kvoli podpisu zmluvy a zalohe... ostatne pocka az do noveho roka...
Odpovedať
@riana12 jeeej to mam narodky... to je sobota? to nás ani nenapadlo....:-)
Odpovedať
@kacenka_1 ano, to je sobota :-)
Odpovedať
ahojte, my mame 12.októbra 2013
Odpovedať
Profilova fotka
@zoldynka odkial ich kupujes?
Odpovedať
Profilova fotka
cez bazar tejto stranky.. povodne som take chcela,, ale riesit az v januari....mam cas.. ale kedze som hladala napady, a pozerala co vsetko sa da kupit na bazary... nasla som ich... presne moje vysnivane...a za skvelu cenu,tak som volala tej babe, na druhy den skusala a teraz do nich chudnem...laska na prvy pohlad...citila som sa v nich skvelo....
Odpovedať
Profilova fotka
A nieje okolie ba?ja som tiez jednej tu na bazere pisala ale to sa mi videlo skoro kupit
Odpovedať
Profilova fotka
@parvinka0001 z ba... len hadam to nebude ta ista...
Odpovedať
Profilova fotka
@zoldynka tusim sa vola ivka....urcite to bude ona...ja si ich aj tak objednam od isify
Odpovedať
ahojte, tak aj ja sa pridavam k buducim nevestam:) chceli sme termin 13.7.2013, no na moje prekvapenie uz je vsetko zajednane, tak to bude asi v piatok:) ale stale mam problem s miestom. budeme ma civilny obrad, vsetko na jednom mieste a chceme aby to vyzeralo nejako na urovni, len niekde mam pocit ze si pytaju privysoke ceny za sluzby:) takze miesto este stale neviem kde:) poradite nieco na zapadnom Slovensku? a musi sa tam dat zajednat aj ubytko pre cca 40 ludi...dakujem za rady
Odpovedať
Profilova fotka
@parvinka0001 nebola to ivka :)
Odpovedať
Profilova fotka
@zoldynka tak ja som nasla len tie co ona predava za 299
Odpovedať
@soncekk no pomohlo by isto, ak by si upresnila nejaky okruh miest, ktore by ti vyhovovali... :-)
Odpovedať
Aj ja planujem a tiez zalezi od statnic.... :-D
Odpovedať
@stankav a kedy ich mas? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?