Svadba v roku 2013

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Je niekto, kto pomaličky plánuje svadbu na rok 2013?
Odpovedať
Profilova fotka
@alenkachristian musi byt :-) nam vraveli ze staci az koncom roka nahlasit ale na nauky skor
Odpovedať
Profilova fotka
@parvinka0001 no to by som im radila, aby mali volno ! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alenkachristian ale inak uz vsetko zajednane?
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mať svadbu v júni 2013 a máme zatiaľ zajednanú sálu :D
Odpovedať
Ahojte nas termin je 27.4.2013
Odpovedať
Profilova fotka
@parvinka0001 saty zajednane, hotel zajednany, fotograf zajednany, ale to vsetko len tak predbezne, zatial este nic na pevno. Teraz sa postaram o kostol a vsetko ostatne budeme riesti asi az v oktobri. Ako daleko si ty?
Odpovedať
ahojte babenky nevesticky :) my mame piatok l3.septembra :) ale pozeram, ze vy uz mate kostol zajednany dopredu rok?? to treba tak skoro?
Odpovedať
Profilova fotka
@alenkachristian no my uz mame zajednane......hudbu,salu,fotografa a kameramana.aranzerku...saty objednam v decembri do kostola na nauky zaciname uz teraz v auguste:-\ a zvysok uz potom :-)
Odpovedať
ahojte :-) my mame svadbu 20. aprila 2013
Odpovedať
Profilova fotka
@tamarela tak to je super:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tamarela jeee dalsia do klubu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pridava sa...:) my mame svadbu 25. maja...taktiez uz mame zarezervovany kostol a hotel. A na pocudovanie, som chytila posledny volny termin v kostole, nakolko je o nho velky zaujem...:))) a vdaka bohu, som chytila presne ten datum, aky sme chceli...:)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte tak ja budem mat 6.7.2013 a uz je definitivny menila som ho hlavne kvoli hudbe lebo mala jediny volny termin na rok 2013
Odpovedať
Profilova fotka
@dubaik1985 aj ja mam obavu, ze moj kostol nebude volny, uvidime na buduci tyzden. Ale si vobec neviem predstavit ze by sme sa brali niekde inde. Drzte palce ! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alenkachristian juuuj, budem silno drzat :))) verim, ze vam to vyjde...ale rezervuj cim skor!!!
Odpovedať
My budeme mať svadbu niekedy v septembri. Rada by som vedela už aj dátum, ale vraj je to prekvapenie :) Neviem, s čím na mňa príde ten môj vyvolený :) Ale najväčšia sranda je to, že ešte nie sme zasnúbený oficiálne. Zarezervovali sme si len sálu a vraj zásnuby ešte len budú... Ako ste na tom s prípravami? Kedy začnete zháňať šaty?
Odpovedať
@suzi33 My budeme mat svadbu v auguste .. buduci tyzden ideme zajednat priestor .. je to dost tazke, kedze mame 100 ludi. Oficialne zasnuby budeme mat 1.9. A saty si dam usit na mieru .. bola som prekvapena ale vyde to lacnejsie ako v salone a spravia mi saty podla mojich predstav. tie zacnem riesit vo februari :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@libuskam a kde si chces dat usit saty??? 100 ludi tak riadne :) prajem Vam prijemne planovanie bez stresu a zhonu :)
Odpovedať
@janka_89 no len z mojej strany rodina je 55 ludi :-| :-| a este snubencova rodina a par spolocnych kamaratov a je z toho 98 :-D :-D :-D :-D a saty si dam usit tu :-) http://www.salonelija.sk/kontakt/
Odpovedať
Profilova fotka
@libuskam pocet sa rychlo nazbiera, to ide lahko, uz potom zorganizovat to ide tazsie :) stranku obzriem, dakujem :)
Odpovedať
@libuskam my máme sálu už cca pol roka, hrozne dlho sa tam čaká. V okolí je to najvhodnejšia sála, ale moja predstava je i tak trochu iná. Ale kompromisy musia byť. A inak už aj niečo hľadáš?Okrem šiat a sály? Prekvapuje ma, ako tu niektoré baby už všetko majú a ja ešte nič. Sa hanbím teraz..Pozriem tú stránku čo si dala. Prekvapila si ma, že šitie je lacnejšie, asi to takto skúsim. Ďakujem za rada :) Ani prstienok ešte nenosíš, však? Gratulujem už vopred k zásnubám a aj k svadbe. Aby Ti prípravy išli len dobre a aby sa Ti podarilo všetko tak, ako si praješ :)
Odpovedať
@libuskam akurát som pozerala tú stránku. Ceny sú tam veľmi fajn, len škoda že je to tak ďaleko. Dúfam, že nájdem aj niečo bližšie. Potom nezabudni dať do albumu fotky šiat. Máš už aj nejakú predstavu? :)
Odpovedať
No my mame svadbu v aprili a tiez uz mame zajednanu salu, kameramana a aj fotografa. Kostol este nebere objednavky :( tak uvidime. Je tu niekto aj z okolia senca co sa chysta vydavat na dalsi rok?
Odpovedať
@suzi33 No predstavu mam :-D :-D :-D z jednych siat sa mi paci korzet, z druheho strih siat a z tretich tvar :-D :-D :-D snad to nejako zlepia dokopy a nieco usiju :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mať svadbu 6.7.2013, ale zatiaľ iba fotografka je rezervovaná. obrad bude na obec.úrade, tam problém nebude a chceli by sme iba recepciu a to hneď v záhrade obec.úradu. takže s rezerváciou si nemusím robiť starosti :-) .
Odpovedať
@alliexxx to budete mat taku mensiu svadbu, vsak ?? :-)
Odpovedať
@bambulka267 naco je ten starejsi????
Odpovedať
@lentilka21 bambulka ma pravdu. Mat na svadbe starejsieho je to najlepsie co mozes spravit. Ja by som asi nevedela zorganizovat este aj program a vsetko. Je lepsie mat na to odbornika ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?