Svadba v roku 2013

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Je niekto, kto pomaličky plánuje svadbu na rok 2013?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzik2001 my mame na urade, ja nie som pokrstena a netusim, kedy by som stihla vsetke tie nauky, ked nie som na slovensku :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@jurcik Ahojte....ja by som tiež chcela 6.7.2013 :-) , ale moja polovicka sa este definitivne nerozhodla, či urcite na buduci rok, tak uvidime. ;-)
Odpovedať
@julinnka2 ahojky, aj my 4.5.2013,taký pekný postupný dátum:) a je uplne jedno, kedy je svadba, rozviesť a nešťastné manželstvo môže byť aj júnové. Beriem si človeka, ktorého milujem a je jedno v akom mesiaci. Ten mi štastie neurčuje. Takže rovnaký názor:)
Odpovedať
my plánujem na leto 2013, dátum este nemáme, ale plánujem niekdy od mája až po september, zatial to vyzerá na júl zatial pomaly zacíname pozerat referencie , zistovat, pozerat a porovnavat prace fotografov, kameramanov, a ost., zistovat ceny no pomaličky ale za to isto..
Odpovedať
@mon29 aj ja som si hovorila, že budem len zisťovať, a keď mi začali hovoriť, že sú obsadení, musela som sa rozhýbať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jajkas1 máš úplnu pravdu... aj mne sa ten dátum páči ...a presne ako hovoríš beriem si človeka ktorého milujem takže je jedno v akom mesiaci ... :))
Odpovedať
ahojte,tak ja už mám pokoj až do januára.My máme svadbu 1.6.2013 a už máme kameramana ( fotografa ), sálu, kapelu aj milú tetu co nám napečie :o)) a ostatné stačí potom :O))) prajem všetkým nevestám pekný deň :-p
Odpovedať
@stanuska11 šikovná ;-)
Odpovedať
my budeme mat svadbu 03.08.2013 a zatial nemame nic:D iba kukam po nete a mam predstavy, ale este nic zajednane. teraz v lete sa pojdem kuknut po sale a hadam potom uz nic netreba tak do predu. neviem ako vy ale nad fotografom neuvazuje,lebo dnes ma uz kazdy fotak cize fotiek bude dost. a svadba bude pre 50ludi tak neviem ci sa mi vobec DJ oplati,ci si len nepustime play list z pc
Odpovedať
Profilova fotka
pozerám, že ste tu všetky na jar a leto...my sme v marci a zatiaľ zbierame ponuky a už sa pomaličky aj chceme rozhodnúť definitívne...len tá sála nám robí starosti, v našom meste sú tie miestnosti katastrofálne :/ náhodou nejaké nevestičky z okresu Galanty?
Odpovedať
Ahoj my by sme chceli v aprili 20. zatial nemáme nič, ale pomaly vybavujeme ak nám nevyjde miesto tak to presunieme na iný dátum :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,my uz mame termin 18.5.2013,uz sa nevieme dockat,uz mame salu,hudbu a na kameramana sa chystam :D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@misulik15 aj my chceme 20.aprila :-D konecne sme rozhodli ze na Slovensku tak zacnem uz pomaly ale isto zajednavat kostol v TN a hotel v Trencianskych Tepliciach. Saty uz mam kupene juchuchuuuu
Odpovedať
@alenkachristian Ja len dúfam, že bude voľné miesto kde to chceme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@stanuska11 aj my mame 1.6.2013 :) a tiez som sa zastavila nateraz s pripravami :) @minimidimaxi ja som zo Serede :)
Odpovedať
Profilova fotka
@misulik15 tak nevahaj a hned tam aj volaj, na rezervaciu miestnosti a kostola nikdy nie je skoro !
Odpovedať
@alenkachristian Veď zisťujem, že by som sa mala rozhýbať čo najskôr :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@alenkachristian Super volba. Trencianske Teplice su carovne. Poznam ich velmi dobre.
Odpovedať
Profilova fotka
@marekjanicko este rozmyslame nad Tatrou v Trencine, ktora sa teraz rekonstruje. Tento tyzden mi poslu cenovu ponuku, ale asi to bude dobra palka.
Odpovedať
Profilova fotka
@alenkachristian Uf tak Tatra je Tatra. :) I ked netusim, ako ma vo finale vyzerat urcite to bude zaujimave prostredie. V Tepliciach ste rozmyslali, ktory hotel: Baracka, Pax, ...?
Odpovedať
Profilova fotka
oh tak ja som čerstvo zasnubena svadbu planujeme tak do roka asi v auguste 2013 ale trošku ma šoklo ako tu niektore šikovnice maju vela vecu už zariadených . to aby som začala už všetko riešiť ;-)
Odpovedať
Ahojte babyyyy :-) uz som sem dávno nenakukla :-) v septembri letím na Slovensko , to uz by nám snáď bez problémov mohli rezervovať čas v kostole nie? A vybaviť matriku by sa tiež dalo nie? Snáď ma neotočia vo dverách že je ešte skoro .... Máte to niektorá už rezervované?
Odpovedať
Profilova fotka
@marekjanicko v Tepliciach sme este pozerali Kursalon. Baracka je daleko, to ani nepozanm. Ale Most Slavy ma hned ocaril. Hlavne musim potom 80 ludi presunut z TN do Tn.Teplic, ale aj to sa zvladne. @lubka88 no tak poobzerat sa uz mozes, a na saty nikdy nie je priskoro :-) @cherrymania ja viem ze niektore doklady, ktore budem potrebovat nesmu byt starsie ako 6 mesiacov.
Odpovedať
Profilova fotka
@alenkachristian Jasne uplne som na neho zabudol pri vybere. Paradny priestor. Odporucam sa dohodnut s fotografom aby Vam spravil i stylizovane fotky pocas toho ked tam budete. Ten park sa da neskutocne vyuzit. Ja osobne velmi rad v nom fotim.
Odpovedať
@lubka88 ahoj Lubka mi tiez planujeme svadbu na august 2013 a nemame v podstate este nic. Dohodli sme sa na piatich alternativach, kde by mohla byt hostina. O tyzden v stredu ideme obzriet prvu :-D chceli by sme mat do augusta zajednany priestor :-)
Odpovedať
@alenkachristian hm, tak to dufam, ze ich nejako ukecam.... asi to zajtra obvolam... co a ako potrebuju...
Odpovedať
Profilova fotka
aj my mame 6.4.2013 auž pomaličky zhánam veci :))))) ma niekto okolie SE MY svadbu???
Odpovedať
Profilova fotka
@parvinka0001 odkial si a kedy v aprili mate svadbu???
Odpovedať
Profilova fotka
@danika298 ahoj ja som s michaloviec a svadbu mame 20aprila:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@parvinka0001 aj ja mam 20.aprila, teda ak bude volny kostol :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?