Svadba v roku 2013

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Je niekto, kto pomaličky plánuje svadbu na rok 2013?
Odpovedať
...a mame zajednanu salu :-) aspon nieco na zaciatok :-) a objednany svadobny bedeker, tak som zvedava, ci pomoze :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ako tak pozerám, stíhate toho dosť, klobúk dole ... je tu aj niektorá taká, ktorá ide mať svadbu v Považskej Bystrici alebo v okolí Námestova?
Odpovedať
@rikilc na ten bedeker som zvedava aj ja, planujem ho ist kupit ;-)
Odpovedať
oooooo babenky je tiez budem mat svadbu 13.7 ako citam poniektore uz mate rezervacie tak sa normalne bojim ze nic nebude volne momentalne som v zahranici ale ked pridem domov tak sup sup s priatelom hladat salu -ci sa mu to bude pacit ci nie :-) snad si budem moct este vyberat
Odpovedať
@lentilka21 neboj, stihnes vsetko :-) ja som tiez mimo sk a doma budem len 5 tyzdnov a potom pridem uz len pred svadbou...tiez to bude huste, ale aspon nebudem tolko spekulovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulikpn pojdem urcite,aby som vedela ako si aj pisala,aby som vedela ci mi sadnu ved budem musiet na ne cakat minimalne 4 tyzdne.
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulikpn pojdem urcite,aby som vedela ako si aj pisala,aby som vedela ci mi sadnu ved budem musiet na ne cakat minimalne 4 tyzdne. @julinnka2 Vitaj my mame o tyzden neskor
Odpovedať
Profilova fotka
@nelllinka68 daaaaaakujem :) neodhovarali ta ludia od svadba kvoli tomu ze je to maj??? niesom poverciva a neverim na somariny len mi to zo zaciatku liezlo na nervy :)) ale uz je kazdy ticho xi :))
Odpovedať
@rikilc no svata pravda lebo cim viac casu mas tym viac spekulijes vyberas preberat toto nie tamto nie a tak zobees co pride a basta..uff ti nezavidim ze prides tesne pred svadbou to budu poriadne stresy ale snad vsetko dobre dopadne a hlavne podla predstav drzim paceky :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte! tak sa pridavam aj ja, my to mame 16.02.2013 :)
Odpovedať
@lentilka21 dakujem pekne, aj ja ti prajem, aby ste to vsetko postihali k vasej maximalnej spokojnosti :-)
Odpovedať
caute baby :-) tak aj my to mame v roku 2013 presnejsie 22.6. uz sa neviem dockat :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Babyyy, ja sa už tak veľmi neviem dočkať, my už spolu žijeme 4 roky a mne sa tak veľmi nechce čakať ešte rok a pol |-|
Odpovedať
Profilova fotka
@pomme to zbehne, neboj. my sme sa rozhodli, ze svadba spravim vo februari 2013 este v novembri 2011 a to som si myslela, ze juuuj este tolko casu, ale zrazu fuk, ani som sa nenazdala a uz je leto, a uz ostava "len" 8 mesiacov :)
Odpovedať
Profilova fotka
@julinnka2 nie neodhovarali,my sme sa dali dokopy v maji,tak aj pre to.No hlavne sme chceli povodne zahradnu party,ale zmenili sme to na restauracia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nelllinka68 no tak ja som si coto vypocula ale jednym uchom dnu a druhym von... no vonku taka zahradna party by mohla byt super len zalezi od pocasia .. keby sa aj to pocasie dalo objednat :))
Odpovedať
Profilova fotka
No ved prave to pocasie ,toho sme sa báli a preto sme sa rozhodli pre restauraciu. :-) Presne to je aj moj nazor ved vy viete kedy Vam to je lepsie a okrem toho maj lasky cas sa hovori :-)
Odpovedať
este ja 3.8.2013 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@julinnka2 preco je problem v maji? ;-) Ja som 18.maj 2013 pripajam sa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
25.5.2013 - keď všetko nepárne vytvorí krásny pár |-| neviem sa dočkať x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby chcem sa spytat,co vsetko uz riesite resp.zacinate riesit?
Odpovedať
@jasmincek Aj my plánujeme svadbu na 25.5. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my plánujeme 25.5 :)
Odpovedať
Profilova fotka
@jasmincek tak gratulujem my to mame 11.05.2013 atiez sa uz nevieme dockat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@trish31 My sme sa rozhodli kde to budeme mat a tam nam staci zajst az na jesen,no a v lete si idem skusat saty,pretoze presne viem ake chcem tak,aby som sa vnich videla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nelllinka68 ahoj,aj my uz vieme kde to budeme mat,a tiez staci ist az v septembri.Ja si idem saty skusat o dva tyzdne,bojim sa,ze budu vybookovane ;-) Ja uz mam tiez vybrate,mam ich v albume.Ine ani nechcem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak to už takto? Mám skúšať šaty necelý rok dopredu? My sme sa zatiaľ zhodli, keďže prerábame byt a organizujeme na august ešte jednu oslavo-akciu, že sa príprave na svadbu začneme poctivo venovať tak v septembri. Kostolík už vybratý aj dohodnutý máme - skanzen v Zuberci, ale miesto na hpstinu ma máta. Nechcem žiadny kulturák, niečo pekné v peknom prostredí a také, kde sa mi tých 100-120 ľudí tzmestí. Čo bude riadny boj, ako tak zisťujem..... Nemáte nejaké tipy na niečo podobne pekné a väčšie ako Julianin dvor v Habovke, alebo Oravský háj v Brezovici? Ďakujeeem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@jasmincek ono ja mam saty uz vybrane,ale chcem si ich skusit ako mi sedia,tak preto uz v lete,lebo su na objednavku sitie trva cca 4 tyzdne tak,aby koncom aprila zaciatkom maja boli hotove,ale s inými pripravami az na jesen
Odpovedať
Profilova fotka
No nevestičky, my máme svadbu 8.6. 2013...máme zajednanú sálu, fotografa, DJ-a a dnes som vybavila kameramana...nateraz som skončila a pokračovať budem až v septembri a to skúšaním šiat. Z toho mám asi najväčší strach :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevestičky...my plánujeme našu vytúženú svadbičku na 13.7.2013...všetky moje šťastné čísielká :-) Máme zajednaný dátum na matrike, sálu, fotografa, kaderníčku, vizážistku a pomaly zbierame dekorácie :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?