Svadba v roku 2013

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Je niekto, kto pomaličky plánuje svadbu na rok 2013?
Odpovedať
@gabi24 ano, jasne, tiez si myslim ze farar ma este cas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulikpn @gabi24 baby ja sa neviem rozhodnut ci kostol alebo urad.. co sme boli na svadbach tak nasi ze na urade to bolo krajsie - aj ked kostol je taky honosnejsi a krajsi podla mna a ma to ine caro.. a netusim kolko dopredu to mam ist zajednat..
Odpovedať
Profilova fotka
@papalinka7 Ak mozem poradit; tak podla mojho nazoru, ak nie si veriaca, alebo uplne presvedcena, ze chces mat sobas v kostole, tak zvol sobas n aurade.
Odpovedať
Profilova fotka
@gabikastefulova som veriaca len som neni uplne presvedcena ze svadba v kostole je pre nas...
Odpovedať
Profilova fotka
Pre mna napriklad, by nebola svadba na urade to prave orechove. Je to vec nazoru
Odpovedať
@papalinka7 ako sama pises, sobas v kostole ma svoje caro. Ja osobne som napriklad uz ako mala vedela, ze chcem mat raz svadbu v kostole. Ak si veriaca, nevidim dovod preco by nemohol byt sobas v kostole, ale to je len a len na tebe ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@gabikastefulova ja by som chcela mat sobas pred bohom - je to take zavaznejsie.... len sa musime s drahym dohodnut ze ako teda.. @tinulikpn ja som tiez chcela mat sobas od mala v kostole - hovorila som ze jedine tu v nasom a s tym fararkom.. (skoda ze uz ho odvolali inam)..
Odpovedať
Profilova fotka
@papalinka7 ja som urcite za kostol, nie som v nom sice kazdu nedelu, ale svadbu v kostole by som nevymenila za urad. Ked organ zahra svadobny pochod, mam uplne zimomriavky :)
Odpovedať
Ahoj, my 25.maja :-)
Odpovedať
...tiez v kostole, ak sa podari.
Odpovedať
@papalinka7 Uvidis, ze sa dohodnete ;-)
Odpovedať
@rikilc to budem sláviť 30tku :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@gemini255 Takze som si vybrala pekny den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Poziciavame navleky uz od 0,90 za kus. Navleky su univerzalne...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj nevestičky...náš termín je 8.6.2013. Stihla som zajednať sálu, fotografa, DJ a teraz riešim kameramana...a všetko ostatné až v októbri :-)
Odpovedať
@vejka77 aj my máme taký dátum :-) .... a mám len sálu a DJ :-D
Odpovedať
inac, ten datum 8.6. zacina byt nejaky frekventovany? co je magicky? :-)
Odpovedať
uf babenky ked tak citam tak ja budem mat termin 13.7.2013 a momentalne som v zahranici tak ked pridem domov idem si vyberat nejaky hotel nech sa mi nejaky ujde ked tu pisete ze rok aj pol do predu je rezervovane tak neviem neviem a to chcem este s zivovu hudbou -s tym je tiez problem a aj kameraman ach jaj.svadba este daleko a polovicu treba rezervovat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@lentilka21 neboj, urcite zozenies nieco podla svojho vkusu :) neni to este take hrozne s terminmi :)
Odpovedať
ahojte,tak mi do toho hupneme 1.6.2013 :o))
Odpovedať
mam skor pocit ze 1.6. je magicky :-D chi chi
Odpovedať
Profilova fotka
@stanuska11 super datum :) @tinulikpn tiez si myslim.... :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj no mi mame svatbu 11.05.2013 a budeme mat cirkevny sobas,davame si trochu na cas s pripravami ,ale na jesen zaciname.Ked vieme co chcemevtak sa to da,ale to dolezite svadobne saty uz mam vybrane :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nelllinka68 aj si ich bola skusat? :) baby uz ste boli niektora skusat?ja by som aj sla ale zda sa mi to skoro :) len tak orientacne ze co mi sadne a na aky typ sa zamerat..
Odpovedať
Profilova fotka
zatial nie ,no chystam sa v lete,velkostou by mi mali byt dobre no len ako mi budu pasovat.To su saty na kupu,preto,ze vyjdu na ovela menej ako na pozicanie
Odpovedať
@papalinka7 ved chod, aj ked len tak orientacne, nikdy nie je skoro si myslim ;-) hlavne ked chces zistit ake saty by ti sadli, aky styl.. ja by som do toho sla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.. nas rok je tiez 2013.. ale 4.5.2013.. :)
Odpovedať
@julinnka2 ahoj, vyyyborne, vitaj medzi nami, 2013-tkovými :)))
Odpovedať
Profilova fotka
:)) daaaaaakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@keira neviem či magický ale Medardový určite je.... Po tohtoročnom Medardovi som značne z toho dátumu na nervy, keďže ho máme aj my a obrad aj hostina bude na lúke a v "stane"...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?