Svadba v roku 2013. Plánuje tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá, slečny, žienky, dámy :) Je tu niektorá , ktorá zo svojou drahou polovičkou plánuje svadbu na rok 2013? Viem, že je to ešte pomerne ďaleko, ale ono v skutočnosti ubehne ako voda... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra1986 Urcite ano, nic tym predsa nestratis, zalohu si vraj nepyta ziadnu,ani mne zatial nic o peniazech nevravel, takze skus, rok 2013 mal este viacmenej volny,ale 27 jula 2013 je rezervovany :-p tesiiim sa
Odpovedať
baby aj ja sa k vam pripojim :) my mame 1.6.2013 :) a zatial este nic vybavene ale pozeram a vymyslam co bude naj.. :D
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra1986 ja som ani len netusila ze hostom sa davaju darceky :) az tu som videla zopar tipov na darceky, takze o tom som napr vobec nevedela :) ale co na koniec budeme mat musim rozhodnut aj s mojou polovickou ale ked sa ho aj na nieco spytam tak mi povie ze ci sibe ze to riesim rok a pol dopredu. typicke :) aj ten tvoj ma o to taky "velky" zaujem?
Odpovedať
Profilova fotka
@petra_cerna vitaj :~) aj my budeme asi junovy :) a kde planujete svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
@margharita jasne vitaj medzi nami :) slusne sa nam to tu rozrasta :) pomalicky asi treba zacat vybavovat.. kde planujete svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj my planujeme na rok 2013 svadbu .....:)
Odpovedať
@hallion no ani ja som nevedela predtym o darcekoch pre hosti az tu som to zistila :-) Sice je to pekne ale napr. ani neviem ci by to moja rodina ocenila kedze na nic podobne nie su zvyknuty. A moj ma o to presne taky isty zaujem ako tvoj :-D Dokonca sa mi ani nevyhadril poriadne koho zo svojej strany chce pozvat :-D @maria200981 vitaj medzi nami :-) a presny termin este nemate?
Odpovedať
@hallion baby my sme si vybrali 1.6 - ze den deticiek bude aj nasim dnom :))) a co tu citam hallion aj alexandra tak moj drahy je taky isty.. ked mu nieco poviem tak ze co uz to teraz riesim a povedal mi ze mam volnu ruku a on sa tam dostavi iba :))
Odpovedať
@petra_cerna no to aj moj drahy skusal nieco take ze nech mu poviem hodinu a on tam pride :-D Inak aj my sme rozmyslali nad 1.6. a 3.8. ale nakoniec vyhralo to 3.8. kedze mame vtedy aj vyrocie. :-) inak aj my sme sa smiali ze na den deti by sme mali svadbu. :-) pekny datum :-D
Odpovedať
@alexandra1986 ja som chcela najprv 7.7 tento rok (drahy sa vtedy narodil) ale potom ze nemame sa kam ponahlat tak sme sa dohodli na rok 2013.. len este som nic nevybavovala, tak pozeram tu ze co vsetko treba a hladam niekoho vhodneho, resp. vhodne miesto :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nie este nemame..tento rok budeme riesit odstahovanie a na rok to zacneme riesit....svadba bude uradna v zahranici...svadbu zacnem riesit az neskor...sice to bude potom take neprespekulovane.....kedze sa teraz planovat neda....ale velku hlavu si z priprav nerobim, vsak su aj agentury saty si vyberiem hned a ide sa:) le nemam rada neparne cisla a cislo 2013 mi pripada take nešťastneeee:)) nie som poverciva ale ta trojka mi tam nepasuje:)
Odpovedať
@petra_cerna No ja teraz ked pozeram co vsetko treba vybavit, a ze je to rezervovane aj rok dopredu tak normalne rozmyslam ci sa da svadba vobec vybavit za pol roka :-D Ja hladam akurat nejaku vhodnu salu. A kolko idete mat hosti?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@alexandra1986 no tento rok je pase.. takze mame rok a pol :) ja som si salu uz asi vybrala - odvcera spekulujem :) este som ich neratala ale asi okolo 50-60 si myslim..
Odpovedať
ahojte aj ja sa pridavam :-D .My este presny datum nemame,ale najneskor maj 2013.A ja sa uz neviem doooookat :-D :-D :-D .No co sa tyka draheho,tak tiez ked spomeniem nieco ohladne svadby,tak len vyguli oci a mysli si,ze nie som normalna.Som sa bala,ze len moj je taky,ale ako vidim,tak nie ;-) .Lenze u nas o tom este nikto ani nevie,ze bude svadba kedze ma este oficialne nepoziadal.Len sme sa zatial dohodli na maji.U nas je to troska opacne.My uz mame aj dieta :-)
Odpovedať
@hallion...svadba bude v Casteli v Mierove. Tomas Zahumensky je uz naozaj obsadeny v termine 27.7.2013? Skoda, aj ja som ho chcela...Vyzera to tak, ze budem musiet hladat noveho fotografa :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte aj my planujeme svadbu na rok 2013 presnejsie 15.6. Povodne sme chceli tento rok ale nic sme uz nezohnali. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@margharita aj ja som pozerala ten Castel v Mierove, vyzera to krasne hlavne vonku ale vnutri mi to prislo trosku mensie. kolko budete mat asi ludi? myslim ze najdes este dobreho fotografa, casu dost :)
Odpovedať
Profilova fotka
@margharita Tomasa mame 27 jula 2013 rezervovaneho my so snubencom :-) ale myslim, ze ak popozeras, bude sa pacit tvorba aj od inych, napriklad fero liptak, alebo fero kollar, skus a uvidis ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra1986 vzdy ked tu pozeram nove fotky tak ma nieco prekvapi v style ze "aj toto treba?" haha ale tak my vyberieme co sa nam paci a nie co si ini davaju na svadbu :) hrozne sa mi paci cokoladova fontana, tak to by som chcela urcite :) vcera som si bookla letenky na marec domov, tak snad zajedname salu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucy1241 tak teraz uz urco vsetko stihate :) kde planujete svadbu?
Odpovedať
a baby vy uz fakt mate porezervovane aspon tie saly?Sakra ja nemam vobec nic.akurat si robim zoznam aspon tych fotografov,kameramanov.Juuuj uz aby prisli na rad saty :-D :-D :-D
Odpovedať
@nanika09 ja tiez este nemam nic len pozeram a spekulujem :) jedine ze som pisala par fotografom a zistujem si ceny.. to je zatial tak vsetko :) a tiez sa tesim na saty :)
Odpovedať
@petra_cerna no ja tiez som aspon napisala a zistujem tiez ceny a kedy asi treba zajednat,aby som potom nebola prekvapena ;-) .
Odpovedať
@nanika09 len je to u kazeho fotografa ine, jeden mi napise ze uz ma rok 2013 otvoreny, druhy ze to staci v lete, ze je este skoro teraz..
Odpovedať
@hallion Cokoloadova fontana sa aj mne strasne paci, to asi budeme mat myslim si ze s ovocim to na leto bude super :-) len musim vyzistit ci sa to poziciava alebo kupuje a ako to cenovo vychadza :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cokoladova fontana je super vec:) pokial viem, tak niekde to ponukaju samotni majitelia saly, ktoru si prenajmes a niekde si to musis zabezpecit sama, prenajom stoji od 15 eur ale bez cokolady a zas pocula som aj to, ze zalezi ako kvalitna je fontana, lebo jedny znami mali fontanu na svadbe a ta cokolada im po case zacala uplne tuhnut az sa zasekla a bolo :-S najdrahsie na fontane je dokupenie cokolady, kedze nie kazda sa tam da dat :-| a hlavne my nevesty si musime davat velky pozor, ked sa k fontanke priblizime, asi by som sa zblaznila, keby som sa zababrala cokoladou, co je u mna dost mozne :-D
Odpovedať
@olliviaa ja som sa bala aj ked som bola ako host priblizit sa k fontane aby som sa nezababrala :)))
Odpovedať
Profilova fotka
@nanika09 ja zijem v zahranici a doma sme tak 3 krat do roka, takze je v tom marci musim. ale aspon to budem mat z krku. hlavne je vybrat tu spravnu salu :)
Odpovedať
@hallion aj predbezne mas predstavu kde by si chcela mat hostinu?
Odpovedať
@hallion tak cca. 80 hosti, ale chceme to vonku v stane. Viem, ze to zavisi aj od pocasia, ale viem si predstavit aj to keby to bolo vo vnutri spojenim s terasou. Tak uvidime, je to este daleko :-) @olliviaa gratulujem k vyberu, Tomas foti uzasne ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?