Svadba v roku 2013. Plánuje tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá, slečny, žienky, dámy :) Je tu niektorá , ktorá zo svojou drahou polovičkou plánuje svadbu na rok 2013? Viem, že je to ešte pomerne ďaleko, ale ono v skutočnosti ubehne ako voda... :)
Odpovedať
lenkii - ako pozerám, tiež si v zahraničí. Ja tiež trávim čas väčšinou na nete pozeraním a zháňaním čo je najlepšie. Čo sme chceli my termín, tak už bol obsadení. Našťastie sme našli náhradný a dúfame už len v dobré počko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kde sa nachadzas? ja som v londyne :) a vsetko sa snazime organizovat v zahranici :). pomaly sa chystam urobit moj prvy album napadov, ale az pri potvrdeni miesta-zaplateni rezervacneho poplatku :). Uz mam toho nazhromazdeneho dost a zacinam byt zavisla na tejto stranke. Vo februari sa chystam na dve londynske svadobne vystavy. Napady nikdy niesu na skodu :).
Odpovedať
My sme v Nemecku, takže nie sme až tak ďaleko. Ja zase väčšinou pozerám po internete, lebo kamarátka bola na výstave v Nemecku a podstate jej to nebolo na nič, lebo aj tak všetko zháňa na Slovensku, hlavne preto, lebo to pre ňu vychádza lacnejšie. Ale v Británii môžu byť podľa mňa hlavne zľavy na šaty.
Odpovedať
Profilova fotka
saty si budem kupovat z ebay :), nasla som tam nadherne a siju na mieru a ceny su super :). kamoska si kupovala stamad svadobne saty a boli genialne :-) a ja mam par spolocenskych siat odtial. urcite viem ze aj druzickovske saty odtial. ale hlavne idem na tie vystavu kvoli napadom. mam ucelenu presdtavu o cisla stoloch, menovkacg este rozmyslame...samorejme ani nemam ponatia o farbe vyzdoby ale casu este do buduceho roku dost. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a figurky na toru je super vyber tiez na ebay :). su tam netradicne a naaadherne.
Odpovedať
tam som este na svadbu nic nepozerala.ale dik za tip.len ked si predstavim tych milion stranok,ktore treba prelistovat. . .
Odpovedať
Profilova fotka
jj ja pozeram kazdy den cosi :))),a kopec napadov :)) ach jaj ale lubi sa mi to hladat, planovat a tesit sa z kazdej hluposti :)))
Odpovedať
pew lenkii:tak som na ebay nasla moje vytipovane saty za super cenu.teraz uz len zenicha oblicet :-D
Odpovedať
Profilova fotka
parada :), ja si na saty pockam, potrebujem schudnut :).
Odpovedať
len moc nechudni. Potom nebudeš mať čo do šiat dať. Presne taký problém mám ja. Takže teraz sa snažím pomaly priberať a už vidím prvé výsledky. 8-) Priateľ si ma okukáva furt keď sa dá x-)
Odpovedať
Profilova fotka
nooo, ja som strasne pribrala poslednu dobu a ja musim..lenze nijaka dieta, ale cvicenim a zmenou stravovania nech to nieje jojo efekt :-) .
Odpovedať
ahojte aj my planujeme svabdu na rok 2013, len este nemame presny datum.... niekedy v rozmedzi jun - september. Neviete nam niekto poradit salu cca pre 80 ludi v Dubnici nad Vahom a okolia? Pracujeme dlhodobo v zahranici,takze nemame vobec predstavu, urcite sa toho vela zmenilo.Zatial co sme pozerali sa nam pozdava Vrsatec,kedze chceme mat obrad vonku. Mate niekto skusenosti? Dakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte, my planujeme na jun a tiez sme obaja v zahranici :) takze to bude cez telefon pripravovana wedding :)
Odpovedať
@hallion a kde planujete, ci tiez robite prieskum?
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika1401 no rozmyslame nad kastielom v oponiciach alebo v tomasove. lenze obe su dost drahe na ten pocet ludi co my budeme mat. som z okolia nitry tak sa chceme viac menej drzat tohto okolia :) kde v zahranici ste?
Odpovedať
Profilova fotka
veronika1401 a hallion vitajte v klube zahranicnych :), sme na tom rovnako..emaily, telefonaty- hadam s anam to vsetko podari ako chceme :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja sak Vam tiez pridavam, s vynimkou, ze som doma, takze vsetko osobne obchodime a strasne sa z toho vytesujem. A hlavne, som rada, ze nie som jedina, ktora ma este casu do svadby v roku 2013 a predsa sa uz obzera a riesi co sa da :-) My uz mame termin, na 99% to bude 27.7.2013 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my uz mame 6.7 .2013 :))) xixi a zavidim to chodenie, ale ja zas zacnem zbierat aj napady na londynskych vystavach a na to sa tesim :-)
Odpovedať
@hallion my sme v Nottingham. A vy?Moj nastavajuci je tiez z tych koncin, z Topolcian, ale ja som z Dubnice nad Vahom, tak hladame skor okolie Dubnice.
Odpovedať
@lenkii no nas cakaju prve e-maily ohladom saly a vobec neviem ako zacat, co vsetko potrebuju vediet, na co vsetko sa mam opytat... ???a tak celkom. A hlavne je lepsie raz vidiet ako sto krat pocut, ale kedze sme v UK, tak len maily a telefonaty. Tiez zavidim to chodenie a obzeranie, hned by som mala lepsiu predstavu
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika1401 kde vuk sa nachadzas? :-) aj ja som v uk, londyne a prave som obdrzala nadherny email od pani matrikarky, ze nech sa pridem informovat osobne, a ja som napisala email z kopec otazkami..to cloveka neskutocne potesi...slovenska byrokracia. co sa tyka saly, ja som napisala par email, kde sa mi pacili fotky,ze planujeme svadbu a ...a opytali sme si aj ponuku jedal, ci si mozeme donies alko, nealko zakusky a... a rozhodli sme sa..
Odpovedať
Ahojte baby tak aj ja sa ku vam pridavam. My planujeme svadbu na 3.8.2013. Svadba bude v Ziline ale s priatelom byvame v ostrave, ale my to mame kusocek ked pozeram kde byvate vy :-D Myslim si ale ze v zahranici pokupite urcite vela krasnych veciciek na svadbu. Svagrina mala svadbu minuly rok a ta mala na slovensku problem zohnat aj topanky. Nakoniec si ich aj tak objednavala s UK. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika1401 my sme v irsku kusok od dublinu, takze presne ako ty hovoris, emaily telefonaty.v dubnici nad vahom mam super kamosku :) ja vlastne ani neviem kde zacat na co sa pytat... v marci planujeme ist domov tak snad nieco vyberieme. nepotrebujem nic honosne, len chcem aby nasi zahranicny hostia byvali tam kde bude svadba nech to maju handy :)
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra1986 ahoj :) moj nastavajuci je z ostravy ale zijeme v irsku takze svadbu budeme riesit na dialku :) vy to veru mate na skok :) mas uz zhruba ako taku predstavu co by si chcela? ja vobec netusim kde zacat na co sa pytat... ;)
Odpovedať
@hallion A svadbu budete mat na slovensku? To budete asi dost hosti musiet aj ubytovat niekde ci? no mne poradili ze prve co by som mala urobit je zajednat si salu. Tak pozeram kde by to tak mohlo byt :-) inak tiez neviem kde zacat a mam taky pocit ze ani si neuvedomujem co vsetko na svadbu treba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra1986 tak to si presne vystihla, tiez si neuvedomujem co vsetko treba, kopec veci by mi vobec nenapadlo len to vidim na tejto stranke a vravim si ze co aj to treba? :) asi salu bude treba naozaj ako prvu zajednat, niektore su aj na rok dopredu zajednane... hej urco na slovenku. budeme mat asi 15 - 20 hosti z irska, takze sranda to nebude :) ale zase oni su strasne v pohode. budete mat velku svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
@lenkii ochota nadovsetko na tych slovenskych uradoch :)
Odpovedať
@hallion A priatel ked je z ostravy tak aj oni budu musiet docestovat nie? A idete im platit vy ubytovanie. Pretoze ja mam tiez asi 20 ludi cez polnych :-D a vobec neviem ci im to ubytovanie mame zaplatit my alebo si to zaplatia. No a neviem ci velku ale bude tam cca 70-80 ludi a co vy?
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra1986 priatel ma velmi malu rodinku, takze to som automaticky ratala. on je tu uz hrozne dlho takze aj kamaratov ma uz vsetkych tu. to ja som taky domaci typ ze stale udrzujem dost blizke vztahy s mojimi kamoskami doma, ale mam aj tu super partiu takze preto budeme mat asi dost ludi, a aj moja family je dost velka. ja dufam ze sa zmestim do 80 - 90 ludi :) tu dilemu riesime aj my, neviem ci im to platit alebo nie, ale asi jednu noc im zaplatime. dost to zavisi aj od toho ake ubytko zozenieme. ale oni rataju s tym ze si to musia zaplatit sami, tu to tak chodi ked mas svadbu niekde v zahranici.
Odpovedať
@hallion no ja som rozmyslala tiez tak isto ze jednu noc im zaplatime. Akurat musim niekde vypatrat hotel kde by mohla byt svadba a mohly by sme tam aj ubytovat hosti. :-) A budete mat svadbu v kostole ale na matrike?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?