Svadba v roku 2013. Plánuje tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá, slečny, žienky, dámy :) Je tu niektorá , ktorá zo svojou drahou polovičkou plánuje svadbu na rok 2013? Viem, že je to ešte pomerne ďaleko, ale ono v skutočnosti ubehne ako voda... :)
Odpovedať
bola som len po recept na HAK, ale mala tam surny pripad tak sa jej vsetko posunulo :-|
Odpovedať
ja mam zas tak, ze posledne 3 dni mam vkuse teplotu, ale vobec mi nie je zle, ani ma neboli hlava, tak mi povedala lekarka ze si mam davat paralen pred spanim a rano, lenze dam si ho, teplota klesne a o par hodin som tam kde som bola :-(
Odpovedať
Zuzi..aha :-( Tak rýchle uzdravenie ;-)
Odpovedať
no dakujem, aj ked neviem co mi je, ale snad to skoro prejde :-)
Odpovedať
Zuzi..musím ísť malá sa zobudila a idem s komoškou von ;-)
Odpovedať
Ten vek potom zmažem ;-)
Odpovedať
Ahojte :-) Fajne bolo vonku ;-) :-D
Odpovedať
Čo tu pes skapal? :-D :-( :-N
Odpovedať
Ahojte tak diem,zajtra tu hádam budete ;-)
Odpovedať
ja este robim, tak tu nemozem byt cely deen:( inak ako pokracujes s oznamkami?? :)
Odpovedať
Zuzi...ahoj keď prídem dokov napíšem(sme v Hlohovci na výletíku a tak ;-) ) píšem z mobilu)
Odpovedať
Ahoj Zuzka :-) No nejako mi prišli nápady :-| Ale už som ich spravila hodne,teraz sa idem venovať menovkám a takým prplačkám :-D ;-) Ako pokračujú Tvoje predstavy o svadbičke? x-) Keď to takto daľej pôjde môžem sa vydávať v seprembri 2011 :-D Ale nebojkaj ako by sme zvládli cestu lietadlom,svadbu s malou? :-D Vtedy bude mať už 3 rôčky tak hádam už bude mať rozumčeku viac než dosť :-D ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no jasne, :) tak ja mam uz kompletne predstavy co a ako by som chcela ;-) len stale najdem nieco krajsie a tak sa obcas riadne obmienaju :-D
Odpovedať
Zuzi...to dobre poznám :-D
Odpovedať
ale uz mame jasnu predstavu o kostole a miestnosti, a zvysok sa uvidi neskor :-) ale niekedy by sme najradsej len tak sli na matriku a zobrali sa bez vsetkych tych ceremonii :-D
Odpovedať
Zuzi To my musíme dvojmo jedna svadba v zahraničí a jedna tu na SVK ale máme už nejaké predstavy napr. kostol bude,bude "funny wedding dance", nebudú tie pierka či čo to je, Myslím že keď sa neberiem ako 40-ročná tak to už ani netreba,som "mladá" chceme mať aj takú sviežu,"mladú a modernú" svadbičku ;-) :-) Takže asi tak ;-) :-D
Odpovedať
no, my si zas nepotrpime na vsetky tie tradicie okolo, a tiez chceme nieco modernejsie... ale uvidime ako to cele zorganizujeme :D
Odpovedať
Zuzi..presne ;-) Si futbalová fanúšička? http://sport.aktuality.sk/clanok/1009... :-( :-( :-( :-( Ja som teda futbalistka :-D Keď ide futbal sledujem a hlavne tie preztížne kluby x-) :-N A momentálne fičím na tejto pesničke 8-) 8-) 8-) http://www.youtube.com/watch?v=nRFiH3... A chceme niečo takéto ako prvý novomanželský tanec :-) http://www.youtube.com/watch?v=ZjeZ5R... to sa nazýva že funny wedding dance ;-) :-N
Odpovedať
nie, ja som viac hokejovo zalozena :-D dobra pesnicka na zlepsenie nalady :) to video som uz minule videla, vlastne niekolko podobnych som videla... ale toto konkretne sa mi zdalo trosku dlhe.. no ja neviem ci by som svoju polovicku na nieco take nahovorila =-)
Odpovedať
Zuzi...no tak my sme o tomto snívali x-) x-) x-) Jaaaj takže určite už permanenky zákúpene na MS 2011 v hokeji v BA ;-) :-D :-)
Odpovedať
mmm rada by som mala permanentky, ale nie su korunky ]-( okrem toho, priatel ma v tom case sutaze, takze budeme cestovat, no rada by som skocila pozriet aspon na 1 zapas... :-p vies, my byvame v KE, ale tu sa (takmer) nic poriadne hrat nebude.. ]-(
Odpovedať
Zuzi..aha..jáj vlastne áno ty si východniarka :-D ;-) To chápem s peniažkami, srandovala som :-D ;-) My sme tiež neni na tom najlepšie ;-) :-N
Odpovedať
no no hej, a este k tomu budeme cestovat, takze pochybujem ze bude vobec casu...a priatel asi ani nebude mat chut po tolkych sutaziach...
Odpovedať
Zuzi...a aké súťaže? nejaký pretekár je Tvoj priateľ? :-N
Odpovedať
no okem ineho sa venuje kulturistike.... a spoznali sme sa vo fitku, ako inak :-D
Odpovedať
Zuzi..aha :-D Môžeš kuk pokec...pridala som fotky Sallminky :-) ;-)
Odpovedať
ale nemas ma na pokeci medzi priatelmi... no taka nahoda bolo to nase stretnutie, ja co som prvy krat vkrocila do fitka, a hned zbalim najkrajsieho chlapa :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D Jááj sorry idem si Ťa pridať :-)
Odpovedať
Už si pridaná :-)
Odpovedať
jeej, akurat som pozerala, strasne zlatunka je :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?