Svadba v roku 2013. Plánuje tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá, slečny, žienky, dámy :) Je tu niektorá , ktorá zo svojou drahou polovičkou plánuje svadbu na rok 2013? Viem, že je to ešte pomerne ďaleko, ale ono v skutočnosti ubehne ako voda... :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby my planujeme svadbu na 27.4.2013 a máme zajednanú sálu a v aguste sa budem pozerať po nejakých šatách to je tak všetko čo máme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zoldynka my sme vsetko dolezite riesili uz v aprili ja sa tesim uz nech je aspon december nech uz to.zacne
Odpovedať
Ahojte aj my plánujeme 15.6 zatiaľ sme len v teoretickej rovine ešte nič nemáme takže neviem či nakoniec tento dátum aj bude platiť :-|
Odpovedať
Profilova fotka
my mame svadbu 25-ho maja a v podstate uz vsetko mame...:)))
Odpovedať
@lenkalienocka ahoj, my možno budeme septembroví, tiež je to zatiaľ v teoretickej rovine, takže uvidime, co a ako :-)
Odpovedať
ahojte my planujeme v juni 2013 v začiatkoch a este sme sa len o sale bavili ;-) planujete svadbu pomocou nejakej (neviem presne ten nazov teraz) knihy? krok po kroku?
Odpovedať
Profilova fotka
ak ste tu nevestičky 8.6..2013 podte do mojej temy a budeme sa spoločne vytešovať na spoločny deň
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte damy, my mame plan koniec Aprila, takeho 27.4 je fajnovy, ale nechapem ako sa da niekde riesit datum rok dopredu, vsade v BA kde som volala mi povedlai ze strasne skoro a ze koncom novembra najskorej su volne datumy , tak ja neviem.
Odpovedať
Profilova fotka
aj my mame april, zatial je to 20.4. Tiez som sa stretla s trosku prekvapenymi reakciami, ze riesime uz tak skoro dopredu, ale istota je istota ! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my sme sa rozhodli tiež pre dátum 20.4. 2013. Sálu mám rezervovanú, a hudba sa už tiež rieši, lebo všetky dobré kapely sú už teraz obsadené, tak dúfam že sa podarí. My sme si vybrali skupinu Gerock. Tak zatiaľ máme toľko. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute nevesty ;-) My mame tiez svadbu v Juni 2013 a pride mi to strasne prehnane rok do predu vsetko vybavovat, tak neviem ci to len na vychodnom slovensku, alebo aj inde. Ja som to musela vsetko na dialku riesit a mame salu, hudbu, fotografa.Podotykam, ze prve miesto kde som chcela mat svadbu uz bolo obsadene.
Odpovedať
Profilova fotka
@princezna33 Tak to sa mi paci, ja som musela vsetko rok do predu!!!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@princezna33 kde ako V KOšiciaich su uz obsadene terminy na 2014 :(
Odpovedať
caute ja som riesila svadbu v strede marca a koncom som mala vsetko vybavene a svadba bola az v juni :-D zalezi od toho kto je ako sikovny a ako sa ponahla
Odpovedať
My mame20 .aprila termin,Mame zajednanu salu,dj,kuchara a saty?ani neviem kedy si mam ist vyberat,lebo ked sa pytam v salonoch tak ze mam cas
Odpovedať
My mame konečne termín stanovený 27.4.2013, kedže 20 ako sme plánovali bolo všetko obsadené :-| Zajednali sme kostol, sálu, a teraz fotografa, ešte je podstatný dj a potom to pozvoľna začnem rozbiehať. Toto bolo pre mňa podstatné :-)
Odpovedať
@princezna33 Ahoj ja práveže kde som bola my povedali, že maju voľné, tak som rezervovala všetko dopredu, budem mať okolo 90 ľudí tak chcem mať istotu už teraz:-D , nieže potom nič nenájdem a chcela som aj rozumnú cenu takže tieto veci ako sála, kostol, dj, fotograf som poriešila teraz a ostatné postupne v kľude. :-D
Odpovedať
Ahojte baby, nejakeho DJa v KE? :-)
Odpovedať
My mame 20. aprila, mame zajednanu salu.
Odpovedať
@aniratak696 nie podla knihy tak ako to samo príde len aby bolo vsetko ako má byť
Odpovedať
@princezna33 no my sa o tom len s priatelom zatial rozprávame a zistujeme si približne priestory kde by sme asi chceli mať a čo by sme vylúčili no este nikde sme nevolali a ani sme nikde neboli...no bratranec takéto veci riešil 9 mesiacov pred svadbou a ked isli po priestoroch tak im povedali že prisli neskoro tak ja neviem...
Odpovedať
@henulkah a čo si zajednala v KE?
Odpovedať
Aj my mame svadbu 20.4., a zatial iba potvrdzujeme salu, co bolo tak pol na pol s volnymi miestami. Inak nic dalsie.
Odpovedať
Profilova fotka
april je vychyteny mesiac ako tak citam :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte damy, vdaka za reakcie, ja som myslela na urady v BA, volala som do Zichyho, Primacialneho a dokonca aj na MU Ruzinov a vsade som sa stretla s reakciou ze mi ziadny termin nedaju lebo este nemaju schvalene ze kedy co od mesta, a riesit miesto bez terminu mi pride trosku riziko. A teda ze mam volat najskorej Zaciatkom novembra. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa nerada plasim a musim povedat ze zaciatok septembra a mam vsetko vybavene na jun , uz len kostol ale to nam staci v januari. A mozem si kludne vydicnut a nemat stresy .
Odpovedať
Aj ja sa pripájam k svadbám 2013, my plánujeme na august, zatial mám vybavené miesto (zaplatenú zálohu), DJ máme rezervovaného a ešte predbežne fotografku :-) Ostatné budem riešiť budúci rok :-)
Odpovedať
pripájam sa, len ešte nevieme presne kedy, ale približne koniec septembra, začiatok októbra :)
Odpovedať
my sme si vybrali termín 12.10.2013 :)
Odpovedať
Profilova fotka
my mame datum 7.9.2013 a zatial len pozeram čo by sa mi pačilo.ešte sa mi zda skoro riešit miesto kde to bude.zatial sa len informujem.ale šatičky samozrejme hladám :) na tie neni nikdy priliš skoro :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?