Svadba v roku 2013. Plánuje tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá, slečny, žienky, dámy :) Je tu niektorá , ktorá zo svojou drahou polovičkou plánuje svadbu na rok 2013? Viem, že je to ešte pomerne ďaleko, ale ono v skutočnosti ubehne ako voda... :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky :) my budeme mat svadbu v maji :) zatial mame salu,skupinu,fotografa a kameramana....( uz len zalohy poplatime v aprili,lebo sme mimo SR) dohodnutu mame degustaciu vina na april....na darcekove vinko a aj na stoly.... zakusky len dodavatelka zahovorena, na tortu cakame odpoved... prve saty budem skusat v aprili dalej mame len starsiu druzicku a druzbu...vybrane saty pre druzicky ( este nekupene) a potom uz len ,,takmer presnu,, predstavu ako to ma cele vyzerat... zacali sme nakupovat alkohol na hostinu :) v podstate este nemame nic :D xixi tiez ste take poblaznene ako ja????? uz sa neviem dockat....na jednej strane si hovorim, ze uz by mohol byt aspon februar 2013 a na druhej strane si chceme este uzivat ten cas planovania, nedockavosti lebo nas den D zbehne ako voda... :( ale aj tak sa neviem dockat :) nakazila som celu rodinu...vsetci sa tesime...z rodiny nadsenie postupne opadava a ja ostavam sama na svoju radost....dufam,ze je to len tym, ze je este skoro :) pekny dnik vam zelam :)
Odpovedať
Profilova fotka
@kacenka_1 ani nie aspon potom budem vediet co chcem :-)
Odpovedať
@lucy1241 to máš pravdu... keby to bolo len na mne asi by som už tiež všetko riešila, ale moje okolie ma v tom dosť brzdí, drahý povie že je čas a mama sa zmieruje s myšlienkou svadba a nieto ešte že už konkrétne vybavujem. Ostatní nevedia len tušia...
Odpovedať
Profilova fotka
@kacenka_1 u nas to vedia len najblizsie osoby a inak nik a to uz mame skoro vsetko vybavene :-)
Odpovedať
@lucy1241 no ved vidim že budem musieť začať riešiť aspoň ten základ, že sála, kamera...
Odpovedať
@petkovamiruska jeej aj mi mame 4.maja termin.A zatial mam len fotografa a salu zajednanu.Ale na nete visim od rana a stale zbieram napady.Sice sa mi dovtedy bude pacit nieco ine,ale nevadi.Hrozne ma to bavi ;-) .A saty by som uz hrozne chcela skusat 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kacenka_1 Tvoje okolie je velmi mudre a presne vie, co robi...byt posadnuta svadbou uz vyse roka dopredu, to nevesti nic dobre.. :-o samozrejme su veci, ktore je potrebne zajednat urcity cas dopredu (sala, atd.) ale saty to zrovna nie su, na skusanie mas more a more casu - nema zmysel teraz skusat, pretoze za taku dlhu dobu sa ti zmeni mozno postava, vkus urcite a prichadzaju nove a nove kolekcie...to, co je moderne teraz, o vyse roka uz nebude - moda v satach sa velmi, ale velmi rychlo meni, na to mozes vziat jed :-D a poprosim posadnute nevesty, nech to neberu ako urazku, ale ako povzbudenie kacenky, ze ma kopec casu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@kacenka_1 my nemame vsetko zajednane :D mame rezerv. akurat tak salu, foto a DJ..
Odpovedať
@blondiee83 no saty urcite nebudem este skusat... to keby som ich vyskusala potom by ma chytila svadobna horucka... takto sa drzim pozadu...ale dakujem ze nie som sama kto si mysli ze ma cas
Odpovedať
@papalinka7 no ved zaklad ostatne sa stiha aj pred svadbu tesne....
Odpovedať
Profilova fotka
@kacenka_1 presne tak :D mame casu a casu.. aj na saty, aj na vyzdobu aj na vsetko ostatne :)
Odpovedať
@papalinka7 no ale po tej sake sa musim popozerat ...ostatne ma netrapi teraz
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte kočky, tak aj ja sa k vám pridávam :) Svadbu chceme s priatelom budúci rok (apríl, máj) ešte nemáme ani len presný termín :) ale šak času dosť :)))
Odpovedať
My máme takisto na rok 2013 :) a keďže sme v zahraničí ,tak sme si už zajednali sálu,kostol,hudbu.Takto máme zviazané ruky,ale pomáha maminka :)
Odpovedať
Profilova fotka
aj my budeme mat v uz v januari :-D a uz mame takmer vsetko vybavne, este par veci saty, torta, kyticka, prstienky ale to staci az na jesen :) hadam
Odpovedať
Profilova fotka
jeej ako nas tu pribuda, velmi sa tesim, ze sa nas bude v roku 2013 vydavat tolko vela :-) inak neviem ci sa tu k tomu uz niekto nevyjadroval,ale pozdaval sa vam rok 2013 hned od zaciatku? ja som prvotne svadbu chcela tento rok, 2012 mi pride sympatickejsi :-D hlavne mi tam nesedal ta 13ka, ale snad bude stastna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ako sa hovori 13 Pan Boh pri nas
Odpovedať
Profilova fotka
@anjelivka ved jedine to ma napadola pri tom cisle :D tak snad to bude pravda :)
Odpovedať
Profilova fotka
@olliviaa aj my sme chceli povodne tento rok ale neako nevyslo :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@puzzle22 aj u nas to tak je len ked sme doma tak nieco rychlo vybavit inak mamka a sestra po ruke zato im dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@olliviaa my budeme mat pre istotu v datume svadby 13tky hned dve :)
Odpovedať
Profilova fotka
@sisulqa budete mat dvojite stastie :)) aj ja sa babule tesim ze nas tu je uz tak vela :))) piste ako pokracujete s pripravami alebo nejake napady, ktorym by sa urcite kazda buduca nevesticka potesila :D
Odpovedať
mne sa velmi pacil datum 14.7. - lahko zapamatatelny a nemam nejako rada parne cisla (a nakoniec budem mat v datume 2 parne cisla :-D ) u mna svadba tento rok nehrozi, lebo skolu budem koncit az buduci rok... a mne je to viac menej uplne jedno, kedy sa vydam, podstatne je, ze sa vydam za cloveka, ktoreho lubim. :-) inac napadlo ma, ze naco vlastne planujeme svadby na rok 2013, ked v decembri ma byt koniec sveta :-D (jasne, ze si robim srandu, neberte ma doslovne :-D )
Odpovedať
@sisulqa aj my nakoniec :-D 13.4.2013
Odpovedať
Profilova fotka
2013 je najvhodnejsi rok na svadbu, lebo je to cislo 6, to som citala uz davnejsie :D
Odpovedať
aj my planujemeee:))
Odpovedať
Profilova fotka
@merypd81 takze datum 20.4.2013 je uplne najvhodnejsi?? :-) double 6.. vtedy planujeme svadbu my..
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ahojte 8.6.2013
Odpovedať
2.2.2013 :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?