Svadba v roku 2013. Plánuje tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá, slečny, žienky, dámy :) Je tu niektorá , ktorá zo svojou drahou polovičkou plánuje svadbu na rok 2013? Viem, že je to ešte pomerne ďaleko, ale ono v skutočnosti ubehne ako voda... :)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som z PP, moj priatel zo Svitu, celá moja rodina z KK. čiže niekde v tomto okolí... ja by som aj priamo TA3, len je potom väčší problém v noci s odvozom svadobčanov, ako keby sme to mali priamo v PP alebo vo Svite. Ale uvidíme... Juliana ma ohromila, ale viem si predstaviť, že tam majú nátresk. Tak držím palce, nech sa Ti to splní podľa Tvojich predstáv :)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja mám jedinú vec zaistenú a to je líčenie :D zadarmo :D okrem toho nič... môj snúbenec si vzal do hlavy že chce mať hostinu na dvore, a ja ho ani za svet neviem presvedčiť že nie... moc peniažkov na svadbu nemáme, nakoľko staviame a budúci rok by sme chceli už aj bábätko začať riešiť, takže neviem vôbec kde mať hostinu :(
Odpovedať
@jjkoala tak to sa mozno aj pozname, lebo ja v PP viac menej byvam. ale kedze mame celu rodinu na vychode, tak chceme svadbu tam... @katesocka no to ti verim, ti chlapi su strasni. co si zmyslia do hlavy tak to nepustia. ja som svojmu vravela, ze sa mozeme ist fotit na kolajnice, ze su odtial super fotky tak mi vynadal, ze ci som normalna, ze kde on bude v humennom zhanat prazdne kolajnice. potom tiez chcel, ze fotit sa niekde na hrad a teraz ked som mu to povedala, tak ze on nic take nepovedal :-D jasne, klasika... skus mu vysvetlit, ze v posledne 2 roky v juli strasne prsalo a ze dvor potrebujes obrovsky a treba ti zabezpecit stan a dalsie taketo hluposti - cattering a to nehovorim o veciach typu stoly, stolicky, pribor... teta takto robila krstiny a vravi, ze keby to dali do restiky tak ich to vyjde o polovicu menej. a to este mali kopec roboty s varenim, umyvanim riadu a tak... dufam, ze ho ukecas... ked nemate moc peniazky, tak to rieste svadobnym posedenim s blizkymi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@guiseppinka veď ja som mu to všetko povedala, jasné že lacnejšie (a aj pohodlnejšie) to bude v nejakej reštaurácii... a veru chystáme sa pozvať len blízkych, lenže máme obidvaja tak rozvetvenú najbližšiu rodinu, že to vychádza aj tak na 40-50 ľudí čo tiež nie je málo... len z mojej strany by to bolo nejakých 15 zo snúbencov ešte viac a jedinú rodinu čo sú len známy chceme pozvať lebo sme u nich akoby doma :D tak uvidíme... hlavne ho musím teraz dokopať k tomu aby sme vybrali nejakú reštauráciu :)
Odpovedať
@katesocka aj ja to poznam... oni si myslia, ze to co oni povedia je jedine spravne... ked sme boli cez leto u snubencovej tety a zacal tam nieco riesit o svadbe a ona na neho kuka a vravi, ze tu sa musi postavit na moju stranu, lebo ze DIEVCA sa vydava, oni sa LEN zenia... tym ze celu rodinu mame na vychode, tak som povedala, ze svadbu chcem na vychode a on ze fajn, sobas bude v humennom. po pol roku som mu vysvetlila, ze preco chcem sobas v kostole v tej dedine ako byva babka. este aj chalani mu vravia, ze zenich ide za nevestou nie nevesta za zenichom... ale tak toto uz mame uzavrete... prajem pevne nervy a aby ta napadali logicke argumenty.
Odpovedať
Profilova fotka
Babyyyy ja som zacala konecne pracovat,tak tu uz netravim cely den..tesim sa ze vase pripravy pokracuju ;) ja som na mrtvom bode ;) inak len som zmenila nick,keby daco.. (moj stary: petra_cerna)
Odpovedať
Profilova fotka
@guiseppinka tak včera som môjmu drahému povedala to s tým že oni sa len ženia a všetko má nechať na mňa :D vysmial ma :D a povedal že to potom môžem aj zaplatiť :D božeeee musím ho aspoň nahovoriť nech vyberieme tú reštauráciu :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby :-) tak my chystáme svadbičku tiež, už vieme kde bude sobáš, kde bude hostina, fotograf... aaaaale zatiaľ to máme len rozmyslené, ale činiť sa začneme asi niekedy v septembri :-p Teraz ideme na svadobný veľtrh v Nitre, pokukáme, pokocháme sa, budeme sa inšpirovat... a hlavne obručky tie chceme pozret a vyskušat... ale už máme predstavu aj o nich.. skôr nam ide o velkost.. hlavne moju, lebo mám mini pršteky :D čiže neviem čo to bude za mini prstienok :-N ale teším sa, ideme na letnu dovolenočku a po dovolenke hor sa na prípravy :-) Tešim sa, už nech sme svoji x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby a koľko sa chystate cca investovať do svadby? ;-) A šaty? Kupujete alebo požičiavate? =-) A jasné, ešte oznámenia... neviete mi poradiť, kde robia dobre ale zato za dobre ceny? Máte dáky dobrý typ? Och dúfam že mi pomôžete, budem rada, pomôžete mi moc moc :)
Odpovedať
my ratame ze cca 4 az 5 000 € nas vyjde svadba. co sa tyka siat, tak vcera som tu videla uplne fantasticke v bazare, lenze sa len poziciavaju... ja si kupim bud tuto cez bazar alebo pojdem do polska. kupenie vyjde lacnejsie ako pozicanie. @nika126 oznamka si budem robit ja sama... uz som ich zopar vyrobila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nika126 Kolko chceme investovat my to neako neratame, saty si rozhodne kupim alebo dam usit na mieru lebo to uz vyjde tak ako pozicanie. Pozvanky este nevieme neako sa nevieme zhodnut. Daj pozor ja som zacala chystat svadbu minuly rok a chcela som povodne datum 22.9.2012 a uz tento rok bol volny len jeden datum a to som bola sa pytat v auguste. :-)
Odpovedať
@petra_cerna ahoj, prepac, skor mi neoslo odpovedat ti - tak fotografa mame paliho hradiskeho, pozri si jeho stranku www.trpas.com. dohodli sme sa na, podľa mojho nazoru, primeranej cene. paci sa mi na nom, ze fotky su spontanne a nevyumelkovane. fakt je skvely profik a velmi prijemny clovek, pa
Odpovedať
Článok sa načítava...
@guiseppinka ahoj, mame paliho hradiskeho - www.trpas.com. dohodli sme sa na cene 315 eur, co je myslim si primerane, kedze vacsina fotografov, ktorych som kontaktovala a vedela, ze su dobri, nesla pod 400 eur. pali je skvely profik a prijemny clovek, pa
Odpovedať
Ahojte aj my planujeme svadbu 4.5.2013 aj my si musime na nu nasetrit, lebo nasu maju akurat len pre seba tak sme sa zhodli ze si spravime taku mensiu svadbicku. uz sa pomalicky obzeram co a ako by sme chceli a ja si zacne postupne kupovat dake tie drobnosti a na buduci rok nam ostanu uz len pripravi tento rok mam na plane este zajednat salu a ak sa bude dat tak termin v kostole.
Odpovedať
Ahojte baby, akurat som nasla toto forum, tiez planujeme svadbu v roku 2013 ;-) Ale co pozram, vy uz zajednavate, planujete a ja este neviem ani termin :-D Drahy ma nazor ze je este skoro a ved poznate... A teraz Som z vas v depke :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@20sandra21 my tiez setrime :) zatial mame iba salu, foto a DJ a zvysok pride postupne, este je casu a casu :) @maci_267 nemusis mat depku :) vacsinou mame iba ludi zajednanych - foto,kamera, DJ a salu (lebo vela ludi uz berie objednavky takto dopredu a ked chces mat niekoho konkretneho tak je lepsie si ho zajednat kym je volny :))
Odpovedať
@nika126 prosim ta ten veltrh v nitre bude kedy? 11. a 12.02?
Odpovedať
Profilova fotka
a na svadobny trh v KE v marci sa nechysta niktora z vas?? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@olliviaa keby to nebolo tak daleko :)
Odpovedať
Ahojte, tiez planujeme svadbu v 2013 :-) A presne ako hovori lucy1241, salu sme uz mali rezervovanu zaciatkom decembra 2011 na september 2013, tiez sme chceli este 2012, ale uz nebol volny datum :-| jedine cez tyzden, a to si neviem predstavit :-) Takze uz mame salu, foto, video a hudbu, na zvysok je este cas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my sa budeme brať 25.5.2012 a už sa toho neviem dočkať lebo ja už mám všetko vybraté, už máme skoro všetko rezervované len teraz riešim dilemu, zo šatami. Lebo ja chcem šaty kúpené a nie požičané, a šaty čo sú šite na mieru sú krásne len keď mi prídu tak nech sú tiež krásne a dobré keď že si ich neviem priebežne skúšať lebo sú šite v čine. Neviete mi niekto poradiť ? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@diduska88 no ja osobne by som si nedala saty sit na taku dialku, ale riadne v krajcirstve, kde sa mozem prist priebezne pozriet, ci ide vsetko ako ma, asi by ma slak trafil, kebyze mi pridu saty pred svadbou z ciny a zistim, ze su zle,alebo skarede alebo nieco podobne. Pripadne kopec salonov ma teraz vypredaje, takze si saty mozes od nich za skvele ceny kupit, asi by som si ich najprv obehla a ked nic, tak potom dat sit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@guiseppinka aaale naozaj? a robievaš aj pre iných? :-N mohla by si mi prosím poslať na mail ( tonkova.mt@gmail.com ) nejaké čo si vyrobila? Možno dáku inšpiráciu hodiť :-) Lebo chceli by sme svadbu na zámku a niečo do toho štylu by sme chceli mať aj oznámenia ale čo som pozerala.. fuuu nič.. neviem nikde nájst inšpiráciu :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@nanika09 presne tak, v Nitre je tento víkend veltrh :-) Veľmi sa teším, ideme tam v sobotu, tak naberem určite dáku inšpiráciu aj tam 8-)
Odpovedať
@nika126 aj ja sa hrozne tesim,a asi sa budem musiet velmi krotit,aby som tam nieco nepokupovala ;-) Joooj a tie saty by bolo fajn vyskusat,ale ako som pocula,dlho sa caka.Skoda
Odpovedať
Profilova fotka
@pomme My sme na tom rovnako salu, hudbu, foto+kamera, tam kde sa nam budu piect kolace a teraz ked prideme domov tak este kostol a vyzdoba a mame vsetko dufam.
Odpovedať
Profilova fotka
@maci_267 ono to sa zda ze je cas ale nie je ja som sa bola pytat na svadobne saty keby som sa rozhodla si ich poziciat tak aj rok do predu.
Odpovedať
@lucy1241 To aj koláče treba vybavovať takto dopredu? =-) My už výzdobu zajednanú máme, ale to už pekných par rôčkov, keďže mi ju bude robiť jedna mamkina kamarátka :-) A kostol asi bude musieť vybaviť mamča, pretože my sa domov dostaneme až niekedy v lete, tak asi pôjde najprv dohodnúť termín ona a my potom pôjdeme upresniť prípadne. A ja som dnes smutná, zistila som cenu mojich vysnívaných šiat a, žiaľ, 1200 eur za ne nedám :-( tak musím hľadať iné, ale tieto som si vypozerala už dávno a strašne som ich chcela ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
@pomme v Lucenci siju saty aj podla obrazka a nebude ta to asi tolko stat. Ano aj kolace sme si dali uz rezervovat, lebo ta pani co nam bude piect berie len jednu svadbu na dany termin. My tiez ideme domov az v marci a potom v lete takze kostol teraz ked pojdem domov tak zajdem rezervovat. A vyzdoba to jedne velky problem lebo mam vybranu bledo modru.
Odpovedať
@lucy1241 áno? môžem poprosiť nejaký kontakt cez IP? :-) tak začnem hľadať aj koláče, len problém je v tom, že ešte neviem, koľko mi prinesú hostia (my sme zakaždým dali piecť 100 kusov, takže ak mi to všetci vrátia...), a nechcem to potom všetko vyhadzovať :-S no uvidíme, vďaka za radu!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?