Svadba v roku 2013. Plánuje tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá, slečny, žienky, dámy :) Je tu niektorá , ktorá zo svojou drahou polovičkou plánuje svadbu na rok 2013? Viem, že je to ešte pomerne ďaleko, ale ono v skutočnosti ubehne ako voda... :)
Odpovedať
@cibulatko dakujem :)
Odpovedať
@hallion a co uz mate vybavene?
Odpovedať
Profilova fotka
@petra_cerna my vobec nic. mame tiez dost vela ludi, 100 az 120, ale ja by som to najradsej skresala na polovicu :) ale u nas sa rodina musi pozyvat.. takze hladam velku salu ale v okoli nitry sa mi nic az tak nelubi. v marci ideme domov tak dovtedy musim nieco vybrat a zajednat. a fotografa + kameru a dj by som chcela uz tiez vybavit do marca, nech ich potom mozem defo zajednat. ty uz mas toho celkom dost, super :)
Odpovedať
@hallion tak ja sa doma nudim :) :) ja mam jedine fotografa na 100% zajednaneho, salu musim este zavolat a napevno rezervovat a DJ som prave pisala nech si ma tiez zapise :) takze uz len kamera (stale rozmyslam ci ju chcem alebo nie) a koncim tak do leta :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petra_cerna ja sa zas nudim v praci tak kukam na nete ze co by sa mi asi tak lubilo :) ty mas tomasa zahumeskeho ze? ja by som chcela zitnanskych ale tiez neviem ci chcem kameru na 100%. ale najviac starosti mam s tou salou lebo by som to chcela niekde kde mozem rovno hosti aj ubytovat. ja si tiez myslim ze toto su take najdolezitejsie veci, ostatne staci tak po lete :)
Odpovedať
Profilova fotka
my tiez planujeme svabdu v roku 2013 chcem sa opytat s cim zacat pri planovani :D
Odpovedať
@oolennyoo vybrat si miesto obradu a hostiny - podla poctu ludi.., foto, kamera, DJ - aspon ja koncim pri tomto zatial :)
Odpovedať
@hallion ano mam tomasa, pozerala som aj na zitnanskych ale ked som im pisala ohladom ponuky tak su nad moje financne moznosti :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petra_cerna a mozem vediet kolko? ja som im este nepisala lebo presne toho som sa obavala :(
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem pekne je toho tolko vela co clovek na svadbu potrebuje a nevie cim zacat
Odpovedať
@hallion podrobne mas v IP :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petra_cerna sak to neako dopadne len ako ???
Odpovedať
Článok sa načítava...
@hallion a co mi odpisal pan zitnansky tak objednavky na 2013 beru az v druhej polovici 2012
Odpovedať
@lucy1241 dopadne to podla vasich predstav, neboj :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petra_cerna Dakujem uz som citala :)
Odpovedať
@oolennyoo nemas za co :) @hallion :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petra_cerna dufam inak neviem to je este rok do predu ale uz teraz mam strach a stres
Odpovedať
@lucy1241 tak sa treba upokojit, mas este kopu casu na ten stres :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petra_cerna mohla by si mi poslat do ip ten cennik na tohto kameramana od cibulatka? dakujem :-)
Odpovedať
@olliviaa napis mi do IP mail, lebo to mam ako PDF ponuku :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petra_cerna to mas pravdu ... a ty ako pokracujes s objednovanim? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, rada by som sa pridala do diskusie, aj my planujeme 2013 :-) ale zatial neviem konkretny termin :-)
Odpovedať
@lucy1241 ja mam foto a DJ a hadam aj salu :) a rozmyslam nad kamerou - ci ano ci nie.. @misiba ahoj :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petra_cerna ja si myslim ze kameru ano lebo o par rokov si to pustis a budete spominat my sme tak so sestrou stravili jeden vikend pozeranim svadieb na ktorych sme boli ako male a je to sranda potom ... to je moj nazor :-)
Odpovedať
@lucy1241 len ked ja nechcem dat majetok za to, nemam taky rozpocet aby som dala aj fotografovi aj kameramanovi tolko isto :( resp. co sa mi pacili najviac kameramani tak niektori omnoho viac by ma stali ako fotograf..
Odpovedať
Profilova fotka
@petra_cerna to poznam my mame tiez neaky rozpocet preto pomaly si uz kupujeme neake veci pomaly teraz ... My sa asi dneska dozvieme kolko stoji kameraman... tak som zvedava :-(
Odpovedať
@lucy1241 a koho mate?
Odpovedať
Profilova fotka
@petra_cerna neviem ako sa vola menom ale hned ako budem vediet napisem :-)
Odpovedať
@lucy1241 ok :) ja stale hladam a zvazujem kvalitu a cenu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petra_cerna ahoj tak kameramana mame MK videoštúdio - M. Kurilec tak som rada ze dialsia vec z krku a ty ako si na tom?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?