Svadba v roku 2012. Plánujete aj vy veľmi vopred?

Zobraz úvodný príspevok
milé nevestičky, ste tu také, čo plánuje moc dopredu ? (ako ja, prinútená okolnosťami) akú máte predstavu .. čo sa Vám páči .. ?
Odpovedať
vitaj , ja túto tému opustím, svadbičku sme presunuli na budúci február - a plánujeme ju v BA :-)
Odpovedať
ďakujem :-) tak to je super, gratulujem dufam ze bude Vaša svadba presne taka ako si ju naplanujete a ze to bude Váš najkrajší den užite si to :-)
Odpovedať
Profilova fotka
samain_night: super!!! tak nech ti vsetko vyjde podla predstav! :-) fuu, to uz zachvilku budes mat tu.. x-)
Odpovedať
Vdaka,ma to maly zadrhel - predstavy su drahsie ako realita, snad sa podaria zrealizovat ,pri obnove slubu, v kostole ;) este si pockam na sperky a dufam, ze budeme mat vsetko
Odpovedať
Profilova fotka
ahojtee, ja sa pridavam tiež k téme a myslím, že to vôbec nie je skoro. Svadbu plánujeme v lete 2012 a ak chceme vybrať to najlepšie, čo nám peňaženka dovolí, aby sme boli spokojní aj my, ale aj naši hostia tak sa musíme pomaly po niečom poobzerať. Môj brat menil termíny svadby takmer pol roka. Chceli mať svadbu v divadle v ZV tak si zajednali voľný termín, no neskôr zistili, že kostol a kameraman sa v ten deň vybaviť nedali, a to bolo rok a pol pred svadbou. Potom ich to stálo veľa úsilia kým to nejak zosúladili. Ja momentálne hľadám miesto na hostinu a už tu sa neviem rozhodnúť, no keď nájdem vhodné miesto, prispôsobím tomu aj výber dátumu a všetkého ostatného.
Odpovedať
ahoj milousova vitaj :-) a ty kde planuješ svadbu??
Odpovedať
Profilova fotka
@anitt2312 Najviac sa nám zatiaľ páči BB - Kremnička reštaurácia u Vinca, je to pekné aj výzdobu robia pekne a je to dosť priestrané, pretože nám príde okolo 70 hostí. Mne osobne sa páči aj hotel Tenis v ZV, ale bohužiaľ je to nad naše pomery. Do úvahy berieme aj reštauráciu pod Zámkom vo Vígľaši tak uvidíme, v novom roku to plánujeme obehať. Je tu aj niekto z okolia BB alebo ZV????
Odpovedať
jeeej ahojte.....my tiež planujem svadbu v roku 2012.....až vtedy preto, lebo fotograf, ktorý sa nám páči má celý budúci rok obsadený..... :-( ale v podstate to bolo hlavne kvôli datumu............jednoznačne sa chcem vydávať v lete.....a vzhľadom na to, že máme dostatok času, ešte stále si môžeme vyberať a nemusíme brať to čo už len ostalo ;-) - takže máme už fotografa a objednanú sálu :-) uvažujem kedy asi hľadať šaty ???
Odpovedať
Profilova fotka
monyyy: presne to, co si napisala: "vzhľadom na to, že máme dostatok času, ešte stále si môžeme vyberať a nemusíme brať to čo už len ostalo " hovorim kazdemu, kto sa cuduje, ze planujem pomaly 2 roky dopredu. Ale ked clovek chce mat vsetko podla svojich predstav (hlavne konkretne foto, kamera, sala...), tak to musi riesit skor, kedze rok dopredu byvaju tie veci a ludia pozajednavane. Nad satami stale uvazujem aj ja. Baby tvrdia, ze na to je este cas, ale tak ktora z nas by si ich nesla odskusat aj hned teraz? :-D Ja planujem si dat saty usit, len vobec neviem, kedy by som s tym mala zacat... Neviete mi poradit?
Odpovedať
...tak so šatočkami mam aj ja dilemu...............ale chcem si odskušať ake sa mi vlastne hodia.......sestra ked sa vydavala.......tvrdila, že ona chcel len biele...........a ked si ich skusila, zistila, že sa jej biele vôbec nehodia a nakoniec mala farby šampan.............a aj iny strih aky chcela........tak určite sa chystam na veľtrh 4-5.feb.2011....zistim čo sa mi hodi...........potom budem v pribehu roka sledovať a ak nejake najdem za dobru cenu, kupim si ich.........a ak nie asi si ich dam ušit........ale určite nechcem požičiavať......ozaj a poradte, čo mam ešte zajednať.................ako budete riešiť vyzdobu??? a neviete poradit nejake net stranky na topanky??? ...................prajem pekne snivanie a nadherne Vianoce :-)
Odpovedať
@monyyy ahoj, a kde chce ísť na veľtrh, do BA? (4.-5. februára 2011) s výzdobou to moc ešte neriešim, max ak nejaké detaily na foto čo by som rada také foto .. inak nič zatiaľ nemám .. ani len pierka !! síce nás veľa nebude na svadbe, resp. posedení :-D ale fotenie chcem "veľké"
Odpovedať
Profilova fotka
monyyy: presne, kolkokrat co tu aj ja citam, sa nazor zmeni pri skusani siat. :) Aj ja by som chcela si ist najskor vyskusat, ci mi dany strih sadne (chcem extravagantnejsie) a podobne si podla toho usit (mam uz nejaku predstavu 8-) ). Len musim najsor zistit, ci ten strih sa mi vobec hodi a paci nazivo, mozno pri skusani zistim, ze sa sit bude nieco uplne ine. :-D Zajednat popredu co najskor je podla mna treba fotografa, kameramana, salu (najma ak chces nejake vychytenejsie)..ostatne, myslim, staci zacat vybavovat do roka/pol roka pred svadbou. Ja si vyzdobu planujem robit sama - chcem aby to bolo nieco jednoduche a pekne, nic preplacane. :-) samain_night: prezrad co planujes na fotenie! :) a kolko planujes mat ludi na "posedeni"? a mas este cas na vyzdobu - chces si ju dat niekomu spravit, ci sama budes robit?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@sannussi ja nemám čas na výzdobu .. svadba február 2011 ;-) ale len také sošky k foteniu, možno uvidíte v albume, koľko ľudí? pár kamarátov a možno rodičov .. inak nič
Odpovedať
Profilova fotka
ja viem, ze to mas vo februari :) - na ten datum som myselal ved mas na to este skoro 2 mesiace, na vyzdobe netreba velmi dopredu zhanat veci - pokial tam teda nechces mat nejake extra vychytavky :-D A ked to mate takto super, v kruhu rodiny a kamaratov, tak tam vonkoncom nemusis zhanat nejaku extra premyslenu a precackanu vyzdobu - ci sa mylim? :-) P.S Som zvedava na tie sosky a potom na fotky. x-)
Odpovedať
@samain_night__2 ano do BA....ideme všetky sestry.....tak sa tešim :)
Odpovedať
@sannussi akoby som to pisala ja :D tiež chcem extrevagantne šaty.........len musim nejake vyskušať :)) či mi sadnu
Odpovedať
@monyyy mno, tak ak vydá, možno na tom veľtrhu sa bude obliekať reálna nevesta - TAK TO BUDEM JA @sannussi nechcem nejakú prehnanú výzdobu, stačí niečo jednoduché, kamarátova mama je kvetinárka, tak hádam dačo poradí; a čas - ako sa to vezme, škola + job; a všeeličo iné :-D
Odpovedať
keď chcete exxtravagantné šatky, kuknite môj album keď ide - alebo treba si Vás pridať k priateľom? mám tam pár extravagantných šatičiek
Odpovedať
Profilova fotka
@monyyy: jeej, to som rada, ze nie som sama taka, co chce extravaganciu :-) A aku mas zatial predstavu o satach? @samain_night__2 : no tak to je skvele, to zmaknes, neboj ;-) a tak sa tesim na realnu nevestu - aj ja sa totiz chystam na veltrh :)
Odpovedať
@sannussi ani neviem.............ešte som moc nehľadala............ale nechcem nič klasicke..........dufam, že niečo zoženiem :) a ty už si neajake našla?? ozaj ja budem mať svadbu v horucom lete.........teda dufam.......tak žiadne tortove šaty :D
Odpovedať
Profilova fotka
@samain_night__2 myslis tie satocky v tvojom prvom pripravnom albume? A vybrala si si nakoniec nejake z tych, co si si skusala, alebo to vyhrali nejake uplne ine? :-) @monyyy : mam uz nejaku predstavu, inspirujem sa vacsinou pri zn. Cymbeline, z tejto znacky by som si aj nejake modely chcela vyskusat, ci by mi strihovo sedeli...a urcite si potom vybrane modely planujem nejako zoriginalnit, bud netradicnymi prvkami alebo niecim podobnym, nechcem totiz presnu kopiu nejakych siat. (Popravde som nenasla ziadne take, z ktorych by som bola hotova a pacili sa mi komplet cele. 8-) :-D ) Jednoducho originalita - to je moje. :-) Kedy planujete svadbu, aky mesiac? My v juli, to tiez (dufam) bude uz horuce leto. A nielen ze v tortovych satach je teplo, ako pises, ale su strasne neprakticke, tahat sa s niecim takym ozrutnym na sebe si neviem vobec predstavit.. :-|
Odpovedať
@sannusi zatial som nevybrala, chcem ist pozriet este nejake na suche myto, maju tam taky grecky styl siat.. Baby stastne a vesele +Novy Rok;stihat net a ucenie+pecenie asik nebudem
Odpovedať
no hlasim sa teda aj ja na svadbu v 2012... my tiez este nie sme ani zasnubeni ale vieme ze svadbicka bude 16.6.2012..a myslim ze sme sa na to zhodli hned na zaciatku vztahu cca po 2 tyzdnoch xixixi....este ani nemame nic len salu predbezne ohlasenu :) ... a musim povedat ze ja planujem uz dlllllllllho, niektore sa tu vyjadrovali ze ci nam nesisi :D ale ja si myslim ze kto ma kolko casu a nalady...moja naj kamoska to zbuchala za 3 mesiace a svadba bola skvela, ale ja budem mat popri pripravam aj statnice a skoly vyse hlavy tak si davam nacas....a som neskutocna puntickarka a nerada by som bola keby ma nieco na den D zaskocili...veeeeelmi by ma to mrzelo :))
Odpovedať
Profilova fotka
@samain_night__2 : tak drzim palce, nech najdes nejake super, podla tvojich predstav!!! Aj tebe krasne Vianoce! :-) A pridavam sa k samain_night_2, aj ja vam vsetkym prajem pekne prezitie sviatkov, a nech su hlavne plne lasky, radosti a pokoja! Ja som inak strasne zvedava na Stedry den, prvykrat budeme s drahym sami vecerat (vzdy sme byvali spolu u nasich alebo kazdy sam pri rodicoch), a predtym chceme absolvovat bud. svokrovcov a po veceri zase pojdeme k mojej rodine, tak som zvedava ako to dopadne, budeme mozno 3x vecerat, hehe. :-D @bbarboraa: Vitaj! :-) Aj ja si myslim, ze je to na kazdom, ked to niekto zvlada za 2-3 mesiace, preco nie, no ja by som si seba tiez nevedela predstavit to zbuchat za taku kratku dobu, by som stresovala..ajaaj. :D Takto mame cas si vsetko poriadne premysliet a zohnat si presne to, co chceme. ;-) A inak 16.6. bol druhy (a najskor prvy) datum, o kt. sme uvazovali, len ma odradila nestalost junoveho pocasia po minule roky.. :-S
Odpovedať
ahojte, keď chcete nakuknúť na môj svadobný šperk, mám ho v albume, poslednú foto :) vitaj bbarboraa
Odpovedať
@sannussi nooo pozrela som si tie cymbeline............nooo vedala by som si vybrat ale uvidime........ :-) ozaj aj my budeme mat svadbu v juli :-) tiez sa riadim originalita nadovšetko.........hihi mam taky blaznivy napad, len neviem či ho zrealizujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevestičky no čo ako pokračuju pripravy čo už máte? mi zatial máme zajednaneho len Dj+starejší v jednej osobe...salu len pozerame, ale neviem nájsť nič čo by sa nam páčilo a čo sa nám páči je ďaleko..:( toto bude dilema:(
Odpovedať
Profilova fotka
@monyyy: aj ja by som si vedela vybrat - ale iba vzor, na kazdych najdem nieco co mi vadi a chcela by som si to upravit po svojom - preto som sa aj rozhodla, ze inspiracia asi bude pri nejakom modeli od nich, ale saty budu usite, aby boli original. :-D Uvidime, mozno dovtedy este najdem nejaku inu inspiraciu, alebo sa mi zmeni vkus. 8-) Aj prezradis ten blaznivy napad alebo je to tajne? :) My to budeme mat blaznive s "obruckami". A vidim, ze datum mame rovnaky. :-D @mimiamiso: my sme na tom tak isto, len starejsi+DJ, myslim, ze na ostatne mame este cas (este fotografa by som riesila takto popredu, ale to ja osobne chvalabohu nemusim). Mne vysnena sala padla, tak zatial hladam nejaku inu. A co konkretne hladate, co je daleko? Skus ebay, tam najdes kopu veci, o ktorych na SVK ani nepocut, nehovoriac o tom, ze vyjdu lacnejsie. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sannussi: fotograf mi povedal že ho stačí rok dopredu lebo na viac neberie objednavky tak tomu sa ohlasim až v máji al. júny:) Nakoľko som ja z Galanty a snúbenec z Komjatic kde aj budeme bývať(prerábame tam dom) tak bude svadba asi tam ale sála v dedine žiadna dobra nie je a neviem čo je take fajn na urovni v okolí:(
Odpovedať
ahojte buduce nevesticky :-) tak aj my sme sa konecne dohodli na nejakom termine, a to 12.5.2012. S priatelom sme sa zasnubili v roku 2009, a na svadbu zatial nebolo casu - ved sa nebolo kam ponahlat. Radi by sme mali sobas vonku, tak dufam, ze pocasie v maji bude krasne :-) zatial konkretne nic neplanujeme, s tym sa budeme zaoberat az niekedy buduci rok :-) kazdopadne si uzivajte pripravy a nedajte si nikym pokazit naladu ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?