Svadba v roku 2012. Plánujete aj vy veľmi vopred?

Zobraz úvodný príspevok
milé nevestičky, ste tu také, čo plánuje moc dopredu ? (ako ja, prinútená okolnosťami) akú máte predstavu .. čo sa Vám páči .. ?
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra1402 toto som už aj ja počula, že na rok 2012 nemáme kalendár... tomu sa hovorí dobrá blbosť :D
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra1402 @janicka18 baby mne povedali to iste..nemame kalendar,kupujeme ho az na jarmoku,dojdite si potom,teraz si to nemam kam zapisat...my sme najprv planovali svadbu na september..bola som v kostole v januari a mala uz len tri terminy - o 13.00,13.30 a 15.00 ... ani jeden sa mi nepacil ale vsetko uz bolo obsadene(necelych 9mesiacov pred svadbou)....nakoniec sme svadbu presunuli az na buducorocny maj...bola som tam pred tyzdnom a pani ma odpalkovala s tou kravinou ok kalendari..ze mam prist v septembri,co je 8mesiacov pred svabou..ak nebude mat potom termin ktory sa mi bude pacit budem ju musiet zaskrtit... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
už soj rozmýšlala že ten kalendar alebo diar jej kupim a pridem tam stym...ale nemam ani chut,lebo viem ze na mna bude pozerat jak na hysterku co ma svadbu za rok a robi paniku...len sa bojim ze to niekoho napadne,dojde tam stym kalendarom a naozaj mi vyfuknu tie terminy,ktore sa mi hodia :-S
Odpovedať
Janicka18 tak vitaj a blahozelam:-)mas uz aj presny datum:-)
Odpovedať
:-) juj dnes konecne vybaveni uz aj kostolik :-) a k tomu kupeni nadherny podvezok ;-)
Odpovedať
@janicka18 Janicka vitaj vitaj blahozelam a este viac nakolko mame rovnaky termin :-) :-) :-) mas uz aj nieco zarezervovane???
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak aj ja sa pridavam, svadba bude 7/7/2012, a asi v hoteli medium bratislava-zatial sme nic lepsie nenasli, a mame aj fotograga a DJ =) kostol sme este neriesili ale pojdeme aj tam ,,, inak neviete co vsetko musite mat aby bola svadba v kostole - nestaci len krst?? a ak by ste vedeli o nejakom peknom a dobrom mieste na hostinu v Bratislave dajte vediet =))
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia2203 nie som si ista ale myslim ze ten krst staci...u nas dokonca staci ak ma jeden z paru,napr. sme boli kamoske,ona malakrst aj birmovku a zenich nic a mali v kostole stym ze primanie dostala len nevesta ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem lenushka, no to by bolo superko ak by to tak islo,lebo ja mam len krst a priatel ma aj krst aj birmovku, ja som chcela svadbu taku tu americku- niekde vonku ale bud svokra ze dufa ze to bude v kostole- je pravda ze v kostole je to krajsie ako na urade =)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia2203 neviem odkial si,ale my budeme mat svadbu v Trnave v hrubom kostole (bazilika sv. Mikuláša) a tam to tak funguje,tam mala aj ta kamoska...ked nechces k obradu aj omšu trva to max. nejakych 25minut,je to pekne,je to v kostole,mne to dojde take neosobne na urade...a mam pocit ze na tom urade je to cele este trapnejsie ako v kostole :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lenushka som z bratislavy ale byvam v malinove, a hej na urade je to take divne cele, =)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia2203 Luci, ahoj....aj ja budem coskoro byvat v Malinove, a chceme tam mat aj svadbu, ale civilnu. V parku...ale nechcu nam to dovolit, ze oni robia obrad len na urade. tak som smutna, lebo v kostole mat nemozeme, a na urade je to uplne o nicom :-(
Odpovedať
Ahojte, ja som sice z malej dedinky na vychode,u nas nie su tak casto svadby,ale kedy asi j epotrebne ist za knazom... no dokonca nam sa teraz meni knaz, pride novy... nestaci ist len par mesiacov pred svadbou??? :-) dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuskag2 jaaj no to je celkom mozne ze tam vam to nedovolia, ale skus tam je elfo club oni ti vedia aj obrat u nich vonku v parku ale neviem ci ti to spravia pokial tam nebudes mat aj hostinu ,, ale inak v malinove je podla mna superko mne sa tam paci =) a preco to nemozes mat v kostole ?
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia2203 Luci, dakujem za radu...vidis, to ma vobec nenapadlo. Skusime sa tam opytat. A kto nas tam odda, ked nie starostka? No skusime to zistit. Aj mne sa Malinovo moc paci, poznam tam sice len buduceho manzela a jeho rodinu...ale je tam super. Akurat toto ma trosku sklamalo. V kostole to nemozem mat, lebo ja nie som pokrstena, a moj drahy by asi do kostola nevstupil :-) a ja ho akceptujem :-)
Odpovedať
ahojte, pridávam sa k vám tiež :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzkag2,no starostka vas odda, ja som sa tam bola pozriet v tom elfe a ten pan nam povedal ze ak by sme chceli mat tam tak starostka dojde ze im to slubila,, tak skus sa tam pozriet, a ked sa mozem spytat tak ten tvoj buduci manzel nechodi na takom dvojkolesovom- neviem ako sa to vola =) ale stoji sa na tom a je to na kolesach,,,,,
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia2203 Luci, tak to ma podrz :-) to je super sprava, pojdeme sa tam jednoznacne opytat...a vy ste sa preco rozhodli, ze tam nebudete mat svadbu? Hi, a mozes sa opytat na buduceho manzela...ale nie, nechodi na takom dvojkolesovom, co ani ja neviem ako sa vola. Napisem ti do IP, nech tu nevypisusjem kde byvame :-) A ty si rodena Malinovcanka? ci si sa pristahovala? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som sa preto rozhodla v BA lebo vela ludi co pojde na svadbu je z BA a bude to takto jednoduchsie, inak je to tam peknucke ale mozno lepsie na sportove dni, a tam kde je hostina tak taky hrozny koberec tam maju =) a este jedna vec ze este tam svadba nebola bude len jedna v auguste, a este aj to ze oni tam nemaju ani restauraciu, maju kuchynu len nevaria pravidelne ,,, a tak vsetko
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia2203 luci, no tak ja teda uvidim, pojdem sa tam pozriet, asi cez vikend...nastastie mame trosku viac casu na rozmyslanie, ked je svadba o rok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@karolanka Ahoj, no zatiaľ máme predbežne len sálu a akurát včera nám odpísal DJ. Chceme ale ísť ešte pozrieť dve sály, ktoré sú vraj tiež dobré tak uvidíme a potom naisto jednu zarezervujeme a budeme postupne všetko vybavovať :)
Odpovedať
Ahojte buduce nevesty x-)
Odpovedať
@jaja9891 ano stači 3 mesiace pred sobašom
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Hladam najvhodnejsie a najkrajsie miesto v Trencine,poradte prosim? Kedy treba planovat a rezervovat termin? Neviete ci na buduci rok skonci rekonstrukcia farskeho kostola?
Odpovedať
Profilova fotka
samain_night_2 ja som robila v zlatnictve a kvalitne rucne robene obrucky naozaj tolko stoja..je velmi dolezite aby boli hrubsie(my sme mali v zlatnictve hrube min. 1,2 mm a standardna sirka 5mm,ale vedeli sme vsetko pomenit)lebo moze sa stat,ze ked zdvihnes nieco tazsie tak ti moze puknut alebo sa zdeformovat...kopec zakaznikov k nam chodilo ze maju nekvalitne obrucky,pukli im a to preto, ze to nebola rucna vyroba ale STROJOVA,.ver mi..ale ak si niekto da urobi obrucky u zlatnika v nejakej dielni tak ho to vyjde lacnejsie,ako si dat urobit ich cez nejake zlatnictvo pretoze aj oni musia mat na tom urcity rabat...viem dobre ako to chodi..a ak mas este nahodou aj nejake zlato doma a odnesies ho zlatnikovi tak ver mi ze t nebude stat tolko ako v zlatnictve..nevie preco to tak funguje ale je to tak s tymi cenami
Odpovedať
ahojte nevesticky :-)) my mame svadbu 29. 09. 2012 :-) zatial mame vybavenu iba salu :-)) ale ja uz mam plnu hlavu inych veci :-D najradšej by som nakupila hned vsetko :-D
Odpovedať
Ahojte kočky aj ja sa pridávam fóru. My už tiež máme zajednanú sálu v Trstenej a samozrejme aj skvelého fotografa a kameramana. Horšie je to s dj na tom sa nevieme dohodnúť...ale to až tak nesúri
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?