Svadba v roku 2012. Plánujete aj vy veľmi vopred?

Zobraz úvodný príspevok
milé nevestičky, ste tu také, čo plánuje moc dopredu ? (ako ja, prinútená okolnosťami) akú máte predstavu .. čo sa Vám páči .. ?
Odpovedať
ahojte, pripajam sa k vam, my budeme mat svadbu 6. oktobra 2012 a zatial mame iba salu a dnes som pisala ohladom hudby a to je zatial vsetko,,,,ale chcem sa spytat, kedze za cely moj zivot som bola na troch svadbach, cize neviem co ako kedy mam si kupit tu knihu Svadobny bedeker? Pomoze mi? Mate ho niektora?
Odpovedať
@malamargotka ja mám Svadobný bedeker ten starý a ten sa mi nepáči, ak by si chcela, môžem ti ho predať za rozumnú cenu :) potom som si kúpila ten nový a ten je super :)
Odpovedať
Profilova fotka
@cristin_7 ahoj.a aky je rozdiel v tom starom v tom novom? teda ak mas oba vies to dobre zhodnotit. neni su tam v podstate tie iste veci len minimalne zmeny?
Odpovedať
@cristin_7 mohla by si sfotit ten stary a ten novy a hodit to tu, aby som videla obe
Odpovedať
@malamargotka posielam jeden aj druhý, ten starý je ten šedý, ak by si ho chcela predám :)
Odpovedať
Profilova fotka
@malamargotka ja si myslim ze ten bedeker je uplna zbytocnost... wsak dost je vydavkov okolo celej svadby a po niekolkych rokoch si na to ani nepomenies... moj nazor :-S
Odpovedať
a ja som zase rada, že ho mám, vydávam sa prvýkrát a dúfam, že iba raz, tak neviem, čo všetko treba zariadiť, nemám sa s kým poradiť, aby som na nič nezabudla
Odpovedať
Profilova fotka
@wiwa2 ahoj, aj ja budem mat svadbu v auguste 2012 a salu uz mam zajednanu. Necakala by som veru do konca roka, lebo co som pocula, ked prides cca pol roka dopredu, je mozne, ze tvoj termin bude uz obsadeny. Ale zalezi aj od toho, kde to chces mat, ale cim skor tym lepsie ;)
Odpovedať
@anusicka mne sa zase zide, kedze ani netusim co vsetko a kedy nam treba povybavovat
Odpovedať
@cristin_7 no a teraz sa neviem rozhodnut :-S preco je podla teba lepsi 12 mesiacov do svadby ako Svadobny bedeker?
Odpovedať
@malamargotka pretože je novší, sú tam lepšie nápady, je tam veľa miesta na fotky a poznámky a viac sa mi páči, lepšie sa nosí v kabelke :) a vonia :D
Odpovedať
Dievcata, vazne je dobre ist si rezervovat salu aj viac ako rok vopred. My sme boli pred mesiacom rezervovat salu (cca 14 mesiacov pred svadbou) a nas termin uz bol obsadeny. Posuvali sme to na dvakrat. Hned sme radsej zajednali aj hudbu a zacala som obiehat salony. V jednom mi slecna povedala, ze uz maju pozajednavane saty na maj 2012 a ze dobre robim, ze som prisla skor. Normalne som bola sokovana.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
fúúúha teda ked to tu čítam tak som riadne prekvapená.....my plánujeme svadbu v septembri 2012, ale ešte nemôžem nič zajednávať lebo drahý ma ešte len požiada o ruku ( asi v septembri, som ho prekukla :-D ). takže budem mať presne rok na vybavovanie....hmmm no my chceme maličkú svadbu, také menej formálne, jediné čoho sa bojím že nezoženiem už fotografa, lebo to je jediná vec ktorú chcem mať špičkovú a proste fotky musia byť naj :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
pripajam sa ..,my mame svadbu v septembri 2012..,a mame uz pol roka zarezervovanu salu,kapelu,foto,kameru..,,*poplatene zalohy...,a doma uz mam aj saty(kupila som tu v bazariku za dobru cenu,snad to bude dobre na den D),vyzdobu na auto,SPZ mladomanzelia,a vyzdobu na doma a bublifuky..,myslite si,ze to prehanam? :-) :-) :-) :-) :-) ale mam pocit,ze ked budem pomalicky nakupovat,vyhodne po bazaroch a v zlavach tak to bude mat mensi dopad na moju penazenku ako ked potom narychlo zhanat za ine ceny..... :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@anjelica Ahoj, neprehanas, hoc mam svadbu skor ako ty, ja uz mam vsetko zarezervovane 3 mesiace aj zalohy poplatene, teraz si setrim akurat na saty, mam vybrane ale neviem ci kupim originaly alebo dam usit, to jedno sa rozhodujem, zalezi kolko nazbieram do "ruzoveho prasiatka" :-) No a po bazariku zhanam vyzdobu, a polovicku uz mam :-D Takze ked sa milujete a svadba je ista, tak co nechavat na poslednu chvilu?! Ked moze sa vsetko pomaly v predstihu a po poriadku pripravovat :-)
Odpovedať
@euforia tak to sa tesim,zeniekto zdiela moj nazor..,,, :-) :-) :-)
Odpovedať
Ahojte baby aj ja budem mať svadbu v roku 2012 konkretne v auguste a zatial mám zejednanú iba sálu a fotografa :-) ale ako tak čítam vy ste riadne rýchle :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby my nemame este vobec nic :D
Odpovedať
@minuskad A na kedy plánujete svadbu???
Odpovedať
Profilova fotka
jesen 2012, mne pride este velmi skoro nieco riesit. mozno teraz v lete rezervujeme hlavne miesto a to bude zatial vsetko
Odpovedať
Profilova fotka
@minuskad ani my este nemame nic :D chceme sa to toho pustit tak v auguste naplno.snad to bude stacit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja mam svadbu tiez v roku 2012 v maji. A mame zajednanu salu, fotografa, podväzok kupeny :), saty pre druzicku a kazdy mesiac nieco. Teraz chcem pohare a pomalicky to zbierame
Odpovedať
@many123 ahoj pozerala som tvoj albumik a fotky čo robí tvoj fotograf sú zaujímavé môžem sa opýtať kto to je???
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra1402 ahoj. On nema svoju stranku na nete. Je to buduceho svagra kamarat. A pravdupovediac ho nepoznam, a v zivote som sa snim nestretla,svagor nam ukazal fotky a lubili sa nam, tak davame na neho. ale budeme mat coskoro stretko, tak mozem pridat dalsie fotky a zohnat kontakt.
Odpovedať
@many123 no ja uz sice fotografa mam ale tie fotky ma zaujali ze su take ine :-) v dobrom samozrejme :-) potom prihod este aspon nejake fotecky :-)
Odpovedať
Ahojte :) pridavam sa k svadbam na rok 2012...my mame svadbu 18.8. a zatial mam len salu,ale aj to ju prerabaju,takze si to len poznacila telefonicky a ze ostatn eveci posle emailom,ale bojim sa ci to nepadne...nemame ani zmluvu... a uz by sme mali hladat foto,hudbu,kameramana... :) neviem kde zacat...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky tak aj ja sa pripajam, konecne mame vybrany termin, 2.6.2012 ,,,,,,,,,,tak zaciname s pripravami.........=DD
Odpovedať
@jaja9891 jej ty mas svadbu v auguste aj teba kazdy odhovara od toho leta??? ci to len mna :-) :-) :-)
Odpovedať
@alexandra1402 noo, prave ze svokra a aj moj mily chcu v lete,teda aj moja mamka,takze ja som bola sama za maj oproti 3 co boli za august :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?