Svadba v roku 2012. Plánujete aj vy veľmi vopred?

Zobraz úvodný príspevok
milé nevestičky, ste tu také, čo plánuje moc dopredu ? (ako ja, prinútená okolnosťami) akú máte predstavu .. čo sa Vám páči .. ?
Odpovedať
@suzannaa dakujem velmi krasne moc si ma potesila nakolko ho uz mame zarezervovaneho ;-) a co ako vasa svadba uz aj nieco mate???? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@karolanka nemáš začo.. :) a my? tak máme zatiaľ sálu, hudbu, kameramana a ako tak fotografku... :))))
Odpovedať
wav no mi salu...fotografa....dj ako tak este to neje 100percentne aste sa musime stretnut a dohodnut a kostol ;-)
Odpovedať
@eninka27 tak to je potom fajn, ale fakt zalezi od toho kde chces mat. Tam kde my budeme mat, mal napr. september buduci rok uz obsadeny, aj oktober. Vtedy byva najviac svadieb, preto som to radsej takto skor poriesila. Sice keby to nahodou nevyslo, tak zalohu 200 eur nam uz nevratia. Ale tak dufam ze sa dockam :) Napr. moj brat mal tak narychlo svadbu naplanovanu za 2 mesiace, a salu nasli, ale len taku v takej jedalni, co sa mne moc nepacilo. Ja viem, ze musim byt na 100 % spokojna s miestom.
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra33 fuha, no uvidim, ako je na tom Dolný Kubín, skusim sa popytat a pobehat to . No vsak ale ked mate zaplatenu zalohu, to znamena, ze uz mate aj salu na 100 %, ci?
Odpovedať
Profilova fotka
žienky, viete poradiť nejakú kapelu (ľudovka) z východu - Zemplín? v primeranej cene.... ďakujem.. :)
Odpovedať
@eninka27 no ano uz mame aj salu na 100 %, a som aspon s tym kludnejsia ze mame salu. No radim Ti urcite si pobehat, ved je to urcite dolezite, kde sa bude konat svadbicka. Ja to beriem ze to je taka moja (nasa) sukromna party, kde musi byt vsetko tip-top :)
Odpovedať
Ahojte,ako pokračujú prípravy? :-) U nás celkom fajn ;-)
Odpovedať
No baby, ako vidim, som dost pozadu :) este nemame ani termin presny.... a cas bezi.... asi to budeme mat "vesele" :)
Odpovedať
tak my mame svadbu 22.9.2012 a uz zahovorene aj polatene zalohy za salu..,skupinu..,kameraman a fotografku..,,a uz mam aj saty..,,aj ked na saty je este skoro,ale nasla som svoje naj..,naj..,krasne biele,krasne sedia,za super perfektnu cenu..,,tak som neodolala..,, :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Ahojte,,dúfam že sa môžem pridať medzi vás :-) :-) začínam sa tu už viacej motať :-D my máme svadbu 12.05.2012 ten čas tak letí že to už bude o chvíľu
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanka558 vitaj medzi nami , no zuzka , úž ani rok nemame do svadby , zbehne to :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@suzannaa skús kapelu Uteč,,každý ich chváli a sú fakt super,,tuším sú zo sniny
Odpovedať
@ivka219 ďakujem za privítanie :-D my už sálu máme chvalabohu,,teraz zháňam foto,dja a kameramana 8-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanka558 nebo rýchlo pozhánaš a budeš si vegetiť :)
Odpovedať
verím si že pozháňam,,to je také vybavovanie na diaľku,,trocha som na začiatku stresovala,ale už som v pohode :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanka558 ako na dialku ? i ja to mam na dialku :)
Odpovedať
no my to mame tak že to vybavujem zo zapadu na východe a môj drahý nemá čas ako ja,lebo je celé dni v robote =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanka558 ja z rakuska , a drahy zo stredoslovenska , ale inac som vychodniarka , len vyhoda je , že 2 týžden robim a 2 týždne som doma
Odpovedať
no ja to mám horšie,,krátky a dlhý týždeň,,takže moc by som nepochodila,,ale od septembra budem už týžden robiť,týždeň voľno,čiže už budu vybavovačky riadne...dobrý vedúci berie ohľad na mňa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanka558 no tak to uz bude lepsie
Odpovedať
@ivka219 niečo máš už aj vybavené
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanka558 ja už mam toho dosť , takže my si teraz vegetime , a rozmyslame nad počtom alkoholu :-)
Odpovedať
ahojte baby rada by som sa k vam pridala.....už mam tuto stranku skoro ako domovsku nastavenu :D termin mame 7.7.2012 a máme iste iba miesto hostiny.... :( ja mam teraz pred statnicou tak nemam moc casu to riesit....dufam ze to vsetko postiham... :) ale rysuje sa nam kameraman a fotograf......nemate nahodou niektora kontakt na dobreho starejsiho? okolie BA, SC, TT....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak ja sa k vam pridavam aj my budeme mat svadbu asi maj alebo jun 2012 este presne neviem ,, hladame prave nejake pekne miesto ale zatial sme nic take nenasli, chcela som sa spytat ci mi viete nieco poradit v okoli bratislavy pozerali sme zatial kamilu v ciernej vode alebo galbov mlyn a este castel v mierove len ten castel je maly z vnutra, dakujeeem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tiez sa pridam. My mame uz termin svadby 26.5.2012, salu, hudbu, fotografa uz mame :-) Teraz mensi oddych :-)
Odpovedať
@lucia2203 ahoj luci,.... v Pezinku máme krásne priestory v carmin hotely... podla toho kolko budete mat ludi... mne sa ten carmin hotel velmi paci, len moji hostia by tam boli strateny nakolko mi planujeme okolo 50 ludi a tam je sála pre 100 ludi...
Odpovedať
baby vy si už teraz zajednavate miestnost???.. my tak ratame ze miestnost si pojdeme zajednat az pred koncom tohto roka nakolko svadbu planujeme na august... snad nebude vsetko zajednane ako to tu sledujem :)
Odpovedať
@wiwa2 zalezi od toho aku miestnost a kde ju chces. My sme si uz zajednali, ale stretli sme sa uz s tym, ze viacero je na buduci rok uz objednanych. Radsej by som necakala a zajednala, aspon budes mat o starost menej :)
Odpovedať
ahojte, ja tiež plánujem dopredu, chcem mať na všetko čas a nie potom nestíhačky, svadbu sme naplánovali na 21.4. 2012 a v podstate hlavne tento dátum kvôli tomu, že náš DJ Fero Kabát mal iba tento termín voľný, inak sme to chceli na 7.4. - keďže vtedy by sme mali výročie zoznámenia, ale vtedy sú veľkonočné sviatky, takže tie nám to prekazili, inak máme už aj sálu zajednanú, Dj + kameraman tiež, fotograf takisto a už rozmýšľam nad šatami, či zo salónu, či si dať ušiť na mieru, alebo objednať cez internet, takže som sa asi rozhodla, že si šaty moje vysnívané (Maggie Sottero - Florencia) pôjdem odskúšať a potom snáď objednám cez internet, kde ma vyjdú o 250 eur lacnejšie a budú moje :) inak sa pri plánovaní riadim knižkou 12 mesiacov do svadby, kde mám všetko podrobne popísané, tak snáď nezabudnem na nič :)))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?