Svadba v roku 2012. Plánujete aj vy veľmi vopred?

Zobraz úvodný príspevok
milé nevestičky, ste tu také, čo plánuje moc dopredu ? (ako ja, prinútená okolnosťami) akú máte predstavu .. čo sa Vám páči .. ?
Odpovedať
@milaciky nechcem ta strasit, ale radsej si zvol iny datum svadby, cez pôst vas ziaden knaz v kostole nezosobasi
Odpovedať
@silvis my sme si kostol este nezajednali, ale asi by sme mali cim skor.
Odpovedať
@irin12 my uz mame hudbu zajednanu. objednali sme si ju hned v ten den, ked sme si vybrali miesto svadby. ale este nemame zajednany kostol. a na vyzdobu som ani nepomyslela, ale asi ju bude tiez treba :-) . starejsiho sme tiez este neriesili. o zabavu sa nam bude viac-menej starat kapela, ktora bude hrat, ale v tomto si dam urcite poradit.
Odpovedať
Ahojte budúce nevestičky...môžem sa pridať? :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@taninka7 vítam ťa tu :-) máš veľmi pekný dátum svadby, tak veľa chuti do príprav :-)
Odpovedať
@erinkau Ďakujem.....tak aby sme si ľahko zapamätali..ale v pase mám 03.03.2012 tá bude v zahraničí a 05.05.2012 bude na SvK ;-) Obidva dátumiky si ľahko zapamätáme x-)
Odpovedať
ahojte, my sme boli dohodnutí, že sálu, muziku a starejšieho poriešime v marci a už je apríl, poriešené nie je nič. Nie preto žeby sme nechceli, ale akosi na nič neni čas. Je to možné? no vlastne aj teraz som v práci aj priatel, tak kedy? kedy to stíhate všetko pobehať??? ja viem sú maily aj telefóny ale určité veci si potrebujem dohodnúť osobne.........tak ja naozaj neviem kedy naozaj začneme plánovať...... Ako niekto hovorí, že rok dopredu je skoro... veď sme mali začať asi 2 roky skôr aby sme ten rok 2012 stihly, no síce dá sa aj 2013.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@annitt No ja som v zahranici a tiez mam dost prace, len akonahle mam volno tak sedim na nete a pozeram po vsetkych moznych fotografoch, kameramanoch, DJoch atd. Ked si nejakeho pekneho najdem, pozriem na cenu, ak sa do mojho rozpoctu zmesti dam na zoznam, inac pozeram dalej. Ak nema cenu tak kontaktujem a zaroven sa pytam na nas datum ci je este volny. Potom pozeram po referenciach na nich a uz opat sa mi zoznam zuzi. Som velmi narocna tak ten zoznam vobec nieje velky. Len prosto zabera to hodiny na nete kym sa ku finale dopracujes. No potom si vyberiem tych NAJ co je max 2 z kazdeho a dohodnem schodzku, ktory sa bude pozdavat tak ten sa vyberie, a tak to je zo vsetkym. Pomaly nakupujem vyzdobu, a vzdy ked zabludim do mesta kupim nejaku malickost, aby potom nebolo vela naraz. Takze tak. Len sa proste do toho prinutit pustit a potom to pojde raz dva :-D
Odpovedať
@anitt2312 Kde nate zajednanu salu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ach jaj som :-( moja fotografka uz zajednana ]-( :-( No ktora ma predbehla ]-(
Odpovedať
@annitt My sme mali naplánovanú na 2013 hlavne kvôli financiám ale prehodnotili sme to,je to hrozne dlhá doba do vtedy,tak sme to posunuli na 2012 ;-) :-) A teraz sa mi to zdáá zase že nič nemáme ale už by sme mali mať :-p :-p
Odpovedať
@euforia Poznas dobreho fotografa. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@euforia @taninka7 no neuveriteľné sa stalo skutočnosťou....dneska náhodou sme boli u starejšieho a dohodli sme si dva termíny, lebo ešte sa musíme dohodnúť s muzikou.....ale toho starejšieho poznáme, aj sme ho veľmi chceli len som nečakala, že by sme to tento víkend vybavili....tak sme pokročili....a muzikanti sú známi a perfektní tak dátum bude tak aby mali volno !!!
Odpovedať
Profilova fotka
@henulkah Je super, velmi sa mi paci, ale len portrety robi ti poslem link na nu :-D Ja ju nepoznam a nieje ani ktovie aka znama, ale jej fotky ma uchvatili. Paci sa mi velmi :-D
Odpovedať
chcela som napisat, ze poznam dobreho fotografa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@henulkah No sak daj link :-)
Odpovedať
Mas IP :-)
Odpovedať
Ja som bola pred 4rokmi na Fatime sesternici na svadbe - mali do 100 hostí,sice mi mladí sme sedeli vedľa, nie v tej velkej sále,ale vôbec nám to nevadilo,bolo to super,hlavne zábava a nezabudnutelna atmosfera-to mám v pamati,viem,že sme odchadzali zo svadby rano o 7.00,ale v našej rodine tá svadba vedie ako jedna z najlepších.Najskôr som chcela vybrať niečo iné,aby som neopakovala sesternicu, ale lepší objekt v Trenčine nenájdete,myslela som za tie roky,že bude niečo nové otvorené,ale nič a gastrocentrum ddopo adovi. Asi fakt sa fatima orientuje na svadby,lebo majú super ponuku a robia všetko. Naša rodina je strašne velká - asi 60 hostí a asi 20 až 30 bude od miláčika,preto potrebujem aj ubytko a to je hneď vedľa Fatimy aj z cenovou zľavou. Bude nás statočne,ale svadba je v lete a všetci budeme tancovať do rana na terase,sesternici aj zapršalo a bolo to super.
Odpovedať
Profilova fotka
@henulkah Dakujem ti velmi pekne :-D Ale uz netreba, nakoniec sa moja fotografka podarila ;-) Taaaaak sa tesim :-D
Odpovedať
@annitt Tak držím palce,daj vedieť :-) @alinajandorova Aj nás bude veľa,minimálne 100 ľudí,musím porobiť ešte zoznam ;-) :-) Na ten sa chystám dnes večer ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@samain_night__2 noo JAsnee... okolnostii..... LáááásKA až po uši... :D my budeme mať svadbu 11.2.2012, veľmi sa nám páčil ten dátum a obidvaja máme radi zimu...... a cez leto si budeme už svoji... :D...
Odpovedať
Profilova fotka
@anusicka jeej mame ten isty datum :-D nie ze by som mala az tak rada zimu, ale drahy chce mat bielu svadbu, tak nam pocasie hadam vyjde
Odpovedať
Profilova fotka
@ifka82 jeeej..... a čo už nieco vybavuješ či???? :-D leebo my máme zatiaľ iba sálu zajednanu... aa myslim si že na ostatok je ešte kopu času.. ale tak človek nikdy nevie.... ;-)
Odpovedať
caute babenky mi mame svadbu18.8.2012 uz mame hotel(restauraciu zimnu zahradu golden royal Ke)kostol a piatok dohodnut fotografa ozaj nepozna niekdo fotografa Lorincik z Tv?
Odpovedať
Ahooojteee, uz sa tato tema rozsiruje a rozrasta :-) a vidim, ze o 106 vybavujete :-) Hmm, ja mam zatial len vizazistu zabestelovane, fotografku vybratu, resp. este zvazujem :-) @karolanka vitaj ;-) a dalsia augustova :-) :-) :-)
Odpovedať
dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@karolanka noooo tak to aj ty si dávaš pekne narychlooo... jooj ved to ma ešte casu.. zbytočne sa stresovať... :D
Odpovedať
Profilova fotka
Nahodou babenky ja mam 5.5.2012 a skoro som uz nemala fotografku, ale nastastie aj sala, foto a dnes mi potvrdil rezervaciu kameraman :-D Uz len pre DJa sa v najblizsom case rozhodnut :-D Dokonca aj satocky som uz bola skusat, a nasla dom tie NAJ :-) A potom sa pustit do malickosti, vyzdoba, kolace, alko a nealko a tak :-D
Odpovedať
no myslim,ze ani nie :-)aspon to niesu stresy ani zhon ale vsetko v klude a v predstihu aspon sa mam toho nenahrnie naraz vela:-)
Odpovedať
euforia ty nejdes nato nejak zhurta??? ja sa vydávam 26 mája 2012 a okrem vybrateho dátumu a miesta svadby nemame nic a nezdá sa mi aby som sa mala niekam ponáhľať.Kde budes mať prosím ťa svadbu že už teraz to vybavujes???
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?