Menu Forum

Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
 jaaj kocky, dnes som objavila pri potulkach mestom obchodik, kde predavaju aj svadobne pohare aj postavicky na tortu take rozkosne zabavne.. vyber ako na netovych strankach.. dufam ze do buduceho roka obchod nekrachne a stihnem nieco kupit emoticon je to ine vidiet nazivo a na obrazku z netu.. nazivo boli tie postavicky este krajsie.. ale netusila som ze su take malicke emoticon
28. apr 2010 o 19:08  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
Registrovala sa 5. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1697 príspevkov a 1 album.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
Registrovala sa 5. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1697 príspevkov a 1 album.
  • Nevie kedy bude svadba
 tani tak kup si ich teraz a mas hotovo emoticon

inaqk baby zabludila som na nete na tu chir. ocel a nasla som tam ceny pohybujuc sa okolo 200 - 400 sk za prstienok..to je fakt take lacne? emoticon emoticon emoticon
28. apr 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
Registrovala sa 27. apríla 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1105 príspevkov a 6 inzerátov. Má 34 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
Registrovala sa 27. apríla 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1105 príspevkov a 6 inzerátov. Má 34 priateľov.
 lacne a pekne emoticon
28. apr 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 biela.ruza keby som to teraz kupila, tak by na to zbytocne sadal prah.. a ktovie co bude behom tohto roka, ci sa nebudeme stahovat alebo co a to by sa len povalovalo.. pockam si emoticon

a tie prstene tak ako hovori rora - lacne a peekne emoticon co viac chciet emoticon
28. apr 2010 o 20:45  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
 niekto si mozno pomysli ze ked sa kupuju take lacne prstene ze clovek chce stoj co stoj usetrit, ale hlavne ide o to, ze ked sa niekomu take prstene pacia, tak ich cena je len velke plus emoticon ja nepatrim k tym ludom co by dali za obrucky 500 a viac eur, (bez urazky), pre mna je to v konecnom dosledku len vec, ktora je samozrejme dolezita, ale nemienim kvoli nej, alebo na nu setrit stvrt roka. emoticon
28. apr 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 presne rora, moja rec.. tiez to nerobim kvoli setreniu, ale kvoli tomu ze chir. ocel sa mi zda praktickejsia.. a nemienim vyhadzovat tolke peniaze za nieco co je s bielym zlatom farbou identicke..
28. apr 2010 o 21:23  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
Registrovala sa 11. marca 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 4225 príspevkov. Má 42 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
Registrovala sa 11. marca 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 4225 príspevkov. Má 42 priateľov.
 no baby.. a má tá chir. oceľ aj nejaké negatíva??? či už sama o sebe alebo v porovnaní so zlatom.. emoticon
28. apr 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michala.s
43
Registrovala sa 7. apríla 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1132 príspevkov a 2 albumy. Má 35 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
michala.s
43
Registrovala sa 7. apríla 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1132 príspevkov a 2 albumy. Má 35 priateľov.
 Simi ja tu asi budem ten odporca chirurgickej ocele. Podla mna ocel nema svoju hodnotu a slubne prstienky su pre mna nieco co mam nosit do konca svojho zivota tak ako to nosili, babka dedko, mama otec..... My tu mame jedno zlatnictvo kde predavaju obrucky zo zlata za 350obe. My chceme kombinovane biele a cervene zlato a to by mi asi z ocele aj tak nespravili.
28. apr 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 cena zalezi aj od hrubky.. ja nechcem na prste nieco tenke co vyzera ako drot.. emoticon chceme hrube obrucky, za ktore by sme, keby boli z bieleho zlata, zaplatili nad 500 eur..
z ocele mam dost prstenov, nosim ich dennodenne a nie su na nich ziadne vady - poskriabania atd.. su krasne ako boli na zaciatku.
28. apr 2010 o 22:03  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
 veď práve, miška, že aj ja ju chcem mať na celý život (alebo aspoň na 50 rokov - pri obnovení sľubu na výročie zlatej svadby sa dávajú nové emoticon ), tak preto chcem zistiť info, či vydržia pekné dlllllllho.. emoticon a nejaké 2 - 3 - 5 rokov dlho nie je emoticon
28. apr 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 simi pokial chces zlte zlato, tak sa to da.. ale biele zlato straca na farbe emoticon takze tych 50 rokov isto nevydrzi take ako na zaciatku..
ocel - neviem.. 50 rokov zial este nemam emoticon
28. apr 2010 o 22:27  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
 chceli sme biele.. no teraz by som radšej tú oceľ.. aj kvôli cene.. no bojím sa, aby som to potom neľutovala, že sme šetrili na nesprávnom mieste.. ale veľa báb si chváli tú oceľ, aj titán, tak je to na vážkach.
28. apr 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 no tak to uz musis podla seba.. titan je tmavsi, ako som uz spominala.. ocel ma farbu ako zlato, mozno niekto vidi rozdiel, ale ked, tak zanedbatelny..
my sme rozhodnuti.. casu mas aj tak este dost emoticon
28. apr 2010 o 22:36  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
 však ja vem, že je času, ale vieš aká som nažhavená emoticon emoticon emoticon
28. apr 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 tak to ti verim. ja stale ked najdem nieco v obchode, aj by som to kupila, ale potom sa ozve moje triezvejsie svedomie, ktore povie "preboha naco ti to bude tak skoro" emoticon no a to sa uz radsej otocim od danych veci a idem prec emoticon
28. apr 2010 o 22:42  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
 hej, hlavná vec, že topánky sú na ceste emoticon emoticon emoticon
28. apr 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 emoticon ale vahala som ti poviem.. strasne vahala.. emoticon a ani neviem co s nimi budem viac ako rok pred svadbou doma robit emoticon do vytrinky si ich vylozim emoticon emoticon
28. apr 2010 o 22:47  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
 no predsa ich musíš nosiť po byte.. aby sa na nohu prispôsobili! emoticon ja ak kúpim (čo teda silno dúfam) topánky ešte do leta, tak ich vezmem na svadbu otestovať emoticon a teda aj roztiahnuť, aby v deň D nebol problém emoticon a rovno budem mať aj "niečo staré" emoticon
29. apr 2010 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 ja neuznavam toto nieco modre, nieco stare a nieco pozicane.. to je totiz zvyk z ameriky a nie zo slovenska.. ledva dodrzim zvyky zo slovenska a nie aby som este zvyky tych americanov dodrziavala emoticon ani podvazok mat nebudem.. v zivote som o nom nepocula az ked som dosla sem.. jo a este predtym - v americkych filmoch emoticon zbytocne mi bude nieco vadit na stehne, co si potom uz v zivote nedam na seba a do vytrinky to tazko vylozim emoticon

topanocky som si objednala cierne a biele.. cierne vezmem na sesterkinu svadbu a mozno potom pouzijem aj na moju k popolnockam alebo co.. a s bielymi neviem co, mozno len tak po byte ako vravis emoticon
29. apr 2010 o 07:52  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
 ja si tiež nemienim dávať podväzok.. teda ak ho od niekoho nedostanem.. sama by som si to nekupovala..
29. apr 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 ale pocula som ze niekde v regionoch slovenska je s tym podvazkom spojeny nejaky tanec ci co emoticon no my to nemame.. my mame redovy, na co mi treba /vraj/ kroj, no iste ze ja v kroji traposit nebudem emoticon ja a kroj emoticon emoticon haha.. to si ani predstavit neviem tam v nejakych cizmach saskovat.. si nejake pekne satky z pozicovne pozicam emoticon
29. apr 2010 o 08:44  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
 ja som zavrhla akékoľvek zvyky.. žiadne odpytovanie od rodičov a pod., jedine budeme tradične jesť prvú polievočku z jedného taniera.. inak ništ emoticon
29. apr 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 my ani z taniera emoticon ani odpytovanie by nebolo, nebyt vycitiek.. a ja som taka, ze neviem razantne povedat nie, ked uz ide o city.. takze toto este prezijem. ale dala som si podmienku ze ok, toto ano, ale inak bude vsetko po nasom..
29. apr 2010 o 09:17  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
 no tak ja som tiež teraz frajerka, že nič nebude emoticon emoticon emoticon len ešte ktovie čo svokrovci povedia.. oni sú dosť na tradície, obaja roky robili v súboroch a v ich rodine sa tradície dodržiavajú.. hmmm no ale drahý stojí pri mne, a povedal, že je to naša svadba, tak som zvedavá ako to odprezentuje pred nimi.. emoticon
29. apr 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 emoticon hlavne aby to nedopadlo "hadzanim tanierov do hlav" a vsetko bude ok emoticon emoticon koniec koncov tych 5-10 minut traposenia pri odpytovani cloveka nezabije emoticon
29. apr 2010 o 10:00  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
 no ja mám aj iné (myslím, že dosť vážne) dôvody na to, aby odpytovanie nebolo.. a hlavne u nás doma.. čiže plánujem, že by sme sa uvideli až v kostole.. viem, že aj toto sa robí v amerike, ale nie je mojim cieľom mať americkú svadbu emoticon
29. apr 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
Registrovala sa 12. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 356 príspevkov a 1 album. Má 16 priateľov. Spišský Štiavnik, okres Poprad.
  • Svadba bola 10. septembra 2011
    Poprad/ Veľká Lomnica, okres Poprad
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
Registrovala sa 12. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 356 príspevkov a 1 album. Má 16 priateľov. Spišský Štiavnik, okres Poprad.
 tak baby ja som zas za tradicie mne sa to paci, aj ked do kroja by som sa nenavliekla, aj ked to pekne ukaze.
a co sa tyka prstenov tak my chceme zlte zlato, pred tyzdnom sme presli 5 zlatnictviev, 4 boli priserne drahe a za obrucky by sme isto tolko penazi nedali, a nakoniec sme volsli do najdrahsieho zlatnictva a tam mali najlacnejsie obrucky pre ktore sme sa aj rozhodli, tak mi mily povedal ze ked budem mat po skuskach tak ich pojdeme kupit to je v juny tak sa teskam ze uz to zacina byt poriadne vazne. my si uz zaciname pozerat aj pohare a neviem ci tiez tohto roku ich nekupime a nedame ich opieskovat a buduci rok bude aspon klud, budem sa moct v pohodke ucit na statnice a zaroven pomahat pri prerabke domceka a jedine co nam ostane ohladom svadby dokoncit tak to budu len nauky v kostole a zohnat si topanocky na moju malu nohu emoticon
29. apr 2010 o 10:19  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 simi, chapem..

barbora, aj mna cakaju statnice, svadobne nakupovanie bude pre mna relax emoticon
29. apr 2010 o 10:31  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
 tak ja neviem ci to bude pre mna relax lebo ked sa ucim a mam skusky tak som priserne nervna a hlavne som velky detailista, ktory musi mat vsetko vopred urobene,aby som bola kludna emoticon
29. apr 2010 o 10:43  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 emoticon chapem.. ja mam detajly teraz v hlave a hlavne povyberane firmy ktorym to dame vsetko urobit.. potom sa to uz len zaplati, poobjednava a pokupi, takze nic nebudem musiet hladat.. no az na saty, ale to bude pred statnicami.. nestresujem vobec.. uzivam si tento predsvadobny cas emoticon hlavne bude vsetko tak ako si prajeme a bude super.. teda ked to vyjde
29. apr 2010 o 10:45  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš